Pro-Invest

Katowice

Opinie o Pro-Invest

POSTRONNY 2017-03-27 11:27
Nie mogę zgodzić się z wpisami odnośnie firmy, ponieważ miałem okazję współpracować z Prezesem Arkadiuszem N. i jest to rzetelny człowiek mający na celu dobro pracowników.
Budował firmę Pro-Invest od podstaw i sam najlepiej wie jak było i jest teraz, popatrzmy na to z drugiej strony, skoro osobom zatrudnionym na niektórych stanowiskach trzeba było sugerować, co mają robić to może jednak warto zastanowić się nad powodem odejścia tych osób i w tej chwili chcą z zemsty zniszczyć dobry wizerunek firmy pisząc nieprawdziwe komentarze.
Absolutnie nie rozgrzeszam Pro-Investu ma swoje grzeszki, jak chyba każde miejsce pracy, ale na pewno nie taki diabeł straszny, jak go powyżej malują. Po prostu idąc do pracy musimy nastawiać się, że będziemy musieli pracować a chcąc coś extra od firmy z siebie także musimy dać coś więcej.
gks 2017-03-27 12:54
Możesz próbować wytłumaczyć pracowników Pro-Invest . A co powiesz o podwykonawcach którzy również cierpią, i również mają swoich pracowników ?
POSTRONNY 2017-03-27 13:43
Ja nikogo nie tłumaczę scenariusz pisze się sam ..
Amen 2017-03-27 22:07
To co nazywasz budowaniem firmy było od samego początku i nadal jest niczym innym jak tylko naciąganiem podwykonawców i inwestorów na kredytowanie i zaliczki, których poziom przekroczył już jak widać stan krytyczny. Nazywanie rzetelnym kogoś kto nie spłaca wielomilionowych zobowiązań w stosunku do podwykonawców, stawiając ich często w sytuacji katastroficznej, kogoś kto nie realizuje podjętych zobowiązań, co skutkuje usuwaniem jego firmy przez zdeterminowanych inwestorów z kolejnych budów, to delikatnie mówiąc niedorzeczność. Przecież oni wszyscy kiedyś Arkadiuszowi Nagięciowi zaufali a dzisiaj dźwigają konsekwencje swojej naiwności. Jeżeli taka postawa ma cokolwiek wspólnego z rzetelnością i uczciwością to znaczy, że całkowicie różnie rozumiemy te pojęcia. Jak zresztą słusznie zauważyłeś, scenariusz pisze się sam ..... to znaczy, że przestał go już pisać Arkadiusz Nagięć. Jak zawsze życie rozwiąże i ten problem. Pozostaje jedynie pytanie - ile będzie ofiar?
Poszkodowany 2017-03-28 08:36
Tylko wszyscy piszą może w końcu zaczniemy działać chodzimy i się prosimy o pieniądze spotkajmy się wszyscy poszkodowani pod siedzibą firmy w jednym terminie ile macie zamiar jeszcze czekać aż łaskawie zapłacą
Tydzień. 2017-03-28 23:52
Chcesz zmienić świat na lepszy...??? Zacznij od siebie!
Katowice 2017-03-30 16:20
TVP jest zainteresowane zrobieniem reportażu na temat firmy PI i nie wypłaconych pieniędzy do podwykonawców. Jesteśmy po pierwszych rozmowach z TVP więc zachęcam poszkodowanych do kontaktu z TVP. 605605800 Redakcja aktualności e-mail : aktualnosci@tvp.pl
MMM 2017-04-03 10:59
Super wiadomość może wreszcie zrobi porządek Całkowity brak kontaktu Dyrektor Art of Steel Lukasz T nieosiągalne Księgowa Marzena I Brak kontaktu z Panem Tomaszem P z Proinvest brak kontaktu Brak płatności od 8 miesięcy
Tydzień. 2017-04-05 14:24
...no i co zadowoleni w końcu wszyscy czy jeszcze komuś coś zalegamy...?
Ja 2017-04-05 17:49
Kto ma być zadowolony ???? z czego ? z tego że od tamtego roku czekamy na pieniądze kto Ci każe pisać takie bzdury ?
Tydzień. 2017-04-06 06:31
...najpierw sprawdź konto, a potem pisz takie bzdury, wczoraj po 14 wyszedł przelew...
Ja 2017-04-06 09:39
Ciekawe na jakie konta chyba wasze robicie wszystkich w konia może i poszło jak dostaliscie nakaz sondowy zapłaty
Poszkodowany 2017-04-06 13:53
I gdzie ten przelew ?? 24 godz się księguje? a może przekazem pocztowym idzie co? Z odbieraniem telefonów macie problem a bajki będziesz mi tu pisał o przelewach
Zaczarowany Ołówek 2017-04-07 21:45
TVP zainteresowana reportażem :)))) rzeczywiście wiarygodna telewizja :))))) kto teraz ogląda TVP :)))) chyba ojciec dyrektor. Może oni wam pomogą :))))) no nie,tego jeszcze nie było :))))
Inż. 2017-04-08 10:28
Niewiarygodne. Wisicie uczciwym ludziom kupę kasy i jeszcze z nich kpicie.
PASAŻER 57 2017-04-08 19:14
Niewiarygodne jest to jak ludzie czekający na pieniądze, które na pewno otrzymają, obrażają prezesa PR, jego pracowników i przedewszystkim prezesa rodzinę...!!!
Solsk 2017-04-08 22:09
Przyłóż sobie żelazko z drugiej strony panie JL. Skoro ludziom się pieniądze należą to nie dziwi fakt, że robią wszystko aby je odzyskać. A wypłaty pójdą w poniedziałek? Czy może znowu przeciągniemy je o tydzień?
Ross Geller 2017-04-09 07:57
Żelazko to Tobie powinno spaść na głowę :)), obrażanie to jest sposób na odzyskanie pieniędzy? Prezes robi wszystko, aby wszystkim oddać to co się należy.
maniek 2017-04-09 08:19
Jeżeli nie będzie wypłaty przed świętami, to podłość.
maniek 2017-04-09 08:32
Miejmy nadzieje, ze firma stanie na wysokosci zadania.
S12 2017-04-10 11:28
Czekałaś kiedyś na pieniądze 7 miesięcy ?
Z KIBLA NA GRABOWEJ 2017-04-12 22:47
Prawda jest taka że ludzie uciekają z PI jak szczury z tonącego okrętu.
Przed świętami może będzie PIERWSZA rata wypłat dla pracowników a może nie.
A jakby tego było mało to Prezes w tak trudnych czasach dla firmy nadal dba o jej dobry wizerunek pięknym, nowym Mercedesem i za to powinniśmy być wdzięczni! Trudne czasy, ale kasa na taką poprawę wizerunku zawsze się znajdzie.
Kuku na muniu 2017-04-13 03:14
Ten mercedes, przecież nie kupiony (bo za co?) lecz wynajęty, to już ani nie prowokacja ani nie arogancja. To zwykła głupota i kolejna próba leczenia głębokich kompleksów niższości. To mniej więcej tak, jakby sobie Arkadiusz dużymi literami na czole wytatuował "POMYLONY" . Na marginesie, o ile się nie mylę, to prezes Amber Gold pierwszy raz podjechał pod prokuraturę też mercedesem :)
krew mnie zalewa 2017-04-13 09:37
PIERWSZA RATA?

Zaczynam się czuć jak żebrak. Gdyby nie to, ze mam jeszcze pieniadze odlozone z komuni, musialbym leciec po siano do bociana.
kolega nie z szopienic 2017-04-13 20:07
Jednak ciągle jest nadzieja w Dawidzie T., który znakomicie kieruje inwestycjami w firmie Pro Invest sa Arkadiusz Nagięć. Jego ogromne doświadczenie zdobyte w poprzedniej firmie, w ciągu 7 miesięcy, bo tylko tyle tam czasu spędził (widać sprawdził się)na pewno pozytywnie wpłynie na rozwój PI....... a co ciekawsze-właścicielem tej firmy jest jego znajomy....Także budzi podziw jego ścieżka kariery. Skoro Pro-Investem zarządzają takie znakomitości, to jak to się miało skończyć...
ZŁY 2017-04-14 09:14
Chyba kolega dostał wpłatę w terminie i jeszcze jakiś bonus za pisanie głupot. Skoro jest tak dobrze Twoim zdaniem to czemu ludzie się zwalniają? Może widzą więcej niż Ty...
I co z tymi wypłatami - będą chociaż w ratach czy 2017-04-18 15:58
maniek
Pracownik co daje swoją pracę. 2017-04-19 12:29
No ja nie mam odłożone i gdyby nie rodzice to nie miałbym na święta. Pan prezes chyba nie zna takiego uczucia. Jak na kolejnym spotkaniu usłyszę, że mam coś dać od siebie to mnie chyba krew zaleje.
Do tego firma nie płaci składek zusowskich. Szukam pracy.
krew mnie zalewa 2017-04-19 16:43
A ktokolwiek coś wie w temacie wypłat za marzec?
Pracuś 2017-04-19 17:45
Tego nawet zarząd nie wie. Już nie wiedzą kogo naciągnąć (nagiąć) na zaliczki
pracownik 2017-04-23 10:59
dzisuaj jest 23.04 brak wypłaty, ktora miala byc 10. PREZESIE ZA CO ZYC, ZA CO ZYC
Bobo 2017-04-23 23:32
Czy dobrze zrozumiałem? NAGIĘĆ próbuje tanio wykupić własne długi?
Pracuś 2017-04-24 08:57
Długi wykupuje Debt-Finance z Wrocławia, a skupują wierzytelności firm 3 firm. Pro-Invest, PRO-INVEST S.A. oraz Capital HIGH Sp. z o.o. tak więc nie jest to chyba próba wykupienia własnych długów
krew mnie zalewa 2017-04-24 11:25
Ciekawe czy odkupią też moje wierzytelności z tytułu wynagrodzenia za pracę ;)
Bobo 2017-04-24 22:15
Zajmują się restrukturyzacją i zpewnością działają na zlecenie. Proponują pdroczoną płatność. To kolejny, prymitywny pomysł Nagięcia, jak oszukać swoich wierzycieli. Trzeba uważać, bo z wierzyciela można stać się ofiarą.
DEBT FINANCE 2017-04-25 08:45
Nie działamy na zlecenie Pana Nagięcia i prosimy o niewyrażania błędnych opinii, nie mających żadnego oparcia w rzeczywistych faktach.

Zespół DEBT Finance
Ola 2017-04-25 13:28
Brak płatności w stosunku do podwykonawcy!!!
Wykonawca 2017-04-25 14:57
Co z zaległościami dla Podwykonawców ? Jakaś inwestycja w Bieruniu, może ktoś coś więcej wie.
lolo 2017-04-25 16:16
Lear Corporation?
Pracuś 2017-04-25 19:18
Aż dziw bierze, że jeszcze ktokolwiek chce z nimi budować. Można się położyć na jednym kontrakcie, ale nie na aż tylu. Pracownicy nie dostają wypłat, podwykonawcy zapłaty za wykonana pracę, a mimo to ktoś jeszcze dla nich pracuje. Albo naiwny, albo nawiedzony, albo... wierzący w to, że może to akurat nie jego naciągną. A jeżeli budują nadal, to jednak jakieś światełko w tunelu się świeci że będzie lepiej. Oby tym światełkiem nie była nadjeżdżająca z naprzeciwka lokomotywa
lolo 2017-04-26 11:33
Skobud i Budus też się długo trzymali na takich samych zasadach - taka branża. Obiecaj komuś dobrą cenę, pokaż potencjał i referencje z obiektów, które się na początku udały i jedziesz tak jeszcze przez kilkadziesiąt miesięcy, ciągnąc za sobą naiwnych.
praw 2017-04-26 20:52
"Wniosek o upadłość powinien zostać złożony bez względu na to, czy spółka nie jest w stanie uregulować wszystkich zobowiązań, czy tylko niektórych z nich - wynika z wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z 19 kwietnia 2017 roku (III SA/Wa 790/16)"
Pracownik 2017-04-26 23:17
Spółka nie jest w stanie uregulować nawet wynagrodzeń za miesiąc marzec
bankrut 2017-04-27 06:47
I dalej pracujecie? Firma ma na was jakieś haki, czy wyprała wam mózgi? Jak nie ma wypłaty za marzec, to co dopiero będzie z wypłatą za kwiecień.
Pracownik 2017-04-27 09:13
Normalni ludzie już się zwolnili, zostają Ci co nie odejdą od koryta, nieudacznicy co nigdzie indziej nie są w stanie niczego osiągnąć. Reszta to kwestia czasu jak tylko dograją nowe roboty. Nagięć jesteś takim samym nieudacznikiem jak Twoje przydupasy.
PITAGORAS 2017-04-27 10:05
Zamiast szukać powodu do oczerniania weźmy się za pracę. Nigdzie nie jest idealnie ale żeby było dobrze trzeba o to zabiegać! PRO-INVEST to normalna firma.
Pracownik 2017-04-27 10:14
Napisał przydupas. My pracujemy akurat, a nie tak jak Wy, garniturek i usmiech od ucha do ucha, boicie się bo to my na Was robimy. Sami jesteście zerem. To nie jest normalna firma, Prezes cham, nie płaci.
reksio 2017-04-27 10:38
Ja swoją kasę właśnie dostałem i z tego co wiem dostają też inni!!! korek się odetkał....
Mam nadzieję, że tak już będzie dalej.
Podwykonawca 2017-04-27 11:22
Ciekawe kto to pisze, na pewno nie podwykonawca, ktory jeszcze chwali i życzy powodzenia. Już raz tu pisałeś o wielkiej kasie, jakoś dalej nie mam na koncie ani grosza. Mydlenie oczu. Może sam Nagięć to pisze. Gdzie jest kasa? Skoro Ty i inni już macie.
pracownik 2017-04-27 12:00
skoro dostałeś kasę, to czemu ja w dalszym ciągu nie mam wypłaty. Jest dzisiaj 27.04., wypłata miała być 10.04. niedługo kolejny miesiąc i znowu nie bedzie wypłaty. Przestancie sciemniac. Bo ja nie mam za co zyc i szukam nowej roboty
Zostaw swoją opinię o Pro-Invest - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Invest