Agencja Wydawniczo-Reklamowa MADIN

Katowice

Opinie o Agencja Wydawniczo-Reklamowa MADIN

oszukana 2015-03-12 14:14:45
Firma Madin to niekompetentna agencja reklamowa. Robią rekrutację dla kilkudziesięciu osób(grudzień), następnie zapraszają połowę z nich na kolejny etap(styczeń), gdzie potencjalni przyszli pracownicy korzystają z resztek materiałów(!) do stworzenia prac (a przeciez sprzedają wszystkie teprodukty w sklepie internetowym!). Informują (albo i nie), że dostało się do kolejnego etapu, na rozmowę oraz proszą czekać na telefon, ale trzeba jeszcze zaprojektować logo firmy tudzież inne materiały reklamowe, po czym nikt nie dostaje odpowiedzi... Kto wie czy nie wykorzystali pomysłów i prac uczestników rekrutacji do własnych celów, skoro po wysłaniu różnych projektów nagle kontakt z ich strony zanika. Po próbie skontaktowania się, pani odpowiedzialna za rekrutację stwierdza cicho, ze rekrutacja się zakończyła i udaje, że cos przerywa rozmowę po czym się rozłącza. Omijajcie tą agencje szerokim łukiem!!!!
Również oszukana 2015-03-15 21:10:05
Miałam identyczną sytację, wieloetapowa rekrutacja, na której wymagało się wymyslania gadżetów reklamowych, potem wykonanie 3 prac w siedzibie tej "firmy", musieliśmy się dzielić materiałami, wstyd!!!! Firma zachęcała do pozostawienia portfolio z pracami. Potem informacja o zakwalifikowaniu się na rozmowę i zero kontaktu!!! Nikomu nie polecam tej firmy!!!!!
sark 2015-07-27 08:32:18
To trzeba nagłośnić. Tzn. takie sytuacje. Ja też szukam pracy i juz kilka razy było tak: zapraszaja na rozmowe (albo, co lepsze, od razu w mailu walą centralnie), kilka pytań i ZADANIE DOMOWE na maila: STRATEGIA MARKETINGOWA!!!! i to nie daja jakiegos zmyślonego produktu, tylko dziwnym trafem za każdym razem dotyczy on produktów firmy, która rekrutuje!!!!!
Krzysztof 2016-01-20 12:57:22
Ciekawe? Pierwsze wpisy brzmią jak narzekanie rozkapryszonej dziewczynki i dotyczą jednego zdarzenia. Odnoszę wrażenie, że wpisała to mocno sfrustrowana osoba i to trzy krotnie. Rozumiem, że trudno pogodzić się z brakiem talentu.
Marek Krzysztof 2016-03-11 12:41:36
Odnoszę wrażenie, że te komentarze pisze mocno sfrustrowana osoba nie umiejąca przeprowadzić rekrutacji w firmie, chyba kogoś przerosło to zadanie XD
Picasso 2016-03-11 12:51:59
Z brakiem talentu powinna się pogodzić Pani która wykonuje prace na waszych filmikach
dorko 2016-04-24 12:57:02
nie wydaje mi się :) agencja prężnie działa i nawet zadziwiona byłam, jak na katowickim rynku dobrze sobie radzą
Zostaw swoją opinię o Agencja Wydawniczo-Reklamowa MADIN - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Wydawniczo-Reklamowa MADIN