Kocierz

Opinie o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic

anonim 2011-08-01 19:38
Praca w tym ośrodku to moje najgorsze doświadczenie zawodowe. Właściciele nie szanują personelu a zarobki gorsze niż w biedronce. Nikomu nie polecam chyba ze chce się nabawić nerwicy. Cieszę się ze już tam nie pracuje bo tylko zmarnowałem mój czas. NIE POLECAM
aśka 2017-05-02 10:13
pracowałam tam jako kelnerka i moim zdaniem to bardzo dobry pracodawca, płacił dobrze i ogólnie warunki pracy też były OK, gdyby nie przeprowadzka, to pewnie dalej bym tam pracowała
Wiktoria 2017-05-03 17:48
ja pracowałam tam przy sprzątaniu pokojow i polecam to miejsce pracy. pensja troche powyzej tego co w okolicy a poza tym morzna sie bylo dogadac co do roznych warunkow
Aga 2017-05-04 16:45
ja tez byłam zatrudniona tam w housekipingu i byłam zadowolona z kasy i ogolnie atmosfery w hotelu :)))
Zofia 2017-05-06 12:02
sprzątałam tam pokoje i byłam zadowolona z roboty firma w porzondku i placila na czas
roman 2017-05-07 15:57
ja kelnerowałem w Kocierzy można było dobrze zarobić i w sumie nie bylo żadnych kwasów :)
małgorzata 2017-05-09 16:47
pracowałam tam sprzątając pokoje i nie mogę zlego słowa powiedzieć pieniądze były przyzwoite, szef się nie czepiał byle pierdoły jak to nie raz jest. ogulnie polecam
robert 2017-05-09 22:43
spoko hotel i firma, pracowałem tam kelnerując w restauracji i było dobrze i zarobić się dalo i wziasc wolne kiedy trzeba
Krystyna 2017-05-12 14:17
sprzątałam pokoje hotelowe w Kocierzy i gdyby nie sytuacja osobista, to dalej bym tam pracowała, bo kasa była niezła a do tego można sie bylo dogadac w roznych sprawach
karol 2017-05-14 09:48
byłem tam zatrudniony przez 2 lata i robiłem przy obsłudze hotelu, kasa w porządku, właściciele tez
Monika 2017-05-18 14:42
jako kelnerka w Kocierzy byłam naprawde zadowolona, mozna bylo sporo zarobic a szef tez byl w porzadku
baśka 2017-05-22 18:43
pracowalam przy sprzataniu pokojow i bylam zadowolona, placili na czas i przyzwoicie i nie bylo kwasow w pracy
Krzysiek 2017-05-23 16:58
hej, ja pracowałem w Kocierzy w marketingu i było spoko, fajny klimat, można się dogadać z szefostwem, poza tym na kasę też nie narzekałem
anka 2017-05-25 21:45
ja bylam tam 2 lata na recepcji i bylam zadowolona z tej pracy, troche sie nauczylam, troche zarobilam, jak to w zyciu ;)
Zostaw swoją opinię o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic - Kocierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic