Opinie o Hewalex Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hewalex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hewalex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hewalex Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Witam,może ktoś napisać jakie są zarobki na produkcji ?Firma się ogłasza a nie podaje stawek.Jest tak źle czy tak dobrze ?

@Ewenement

Ta to ciekawe czemu dzisiaj tylko 8 osób się zwolniło jak tak tu dobrze jak piszesz a dużo ludzi ma zamiar się zwolnić znalazła bądź szuka pracy gdzie indziej coś lub ktoś tu nie mówi prawdy?!

Ciekawy

Jak się pracuje ? Jaka atmosfera?

@Arek

Dużo ludzi zwolnili? Czyli tutaj praca tylko i wyłącznie sezonowa, bo jak nie ma pracy to zostaje się bez zatrudnienia? Na jakich ogólnie stanowiskach tą umowę o pracę można dostac?

Widziałem w zakładce kariera, że brak nowych ofert pracy. A jedna Pracownik produkcji z 2022 r. wskazuje, że była to robota od 6.00 do 14.00. Bardzo by mi to odpowiadało, dlatego w kontekście przyszłych naborów proszę o informacje, czy godziny pracy wciąż są takie, jak podawano?

wbe Nowy wpis

Moja opinia jest opinią klienta. Odwiedziłem telefonicznie 3 działy firmy Hewalex. Obsłużono mnie grzecznie, szybko i profesjonalnie. Zamówienie dostarczono już następnego dnia. To już Europa, tak powinno być wszędzie, a niestety nie jest. Szczególne podziękowanie dla Pani Justyny (nazwiska niestety nie znam), a ogólnie - Firmę mogę polecić z pełnym przekonaniem. wbe

Aktualnie bardzo miło piszecie a atmosferze w firmie, to dobrze ponieważ ludzie bywają różni. Czy na produkcji znajdą zatrudnienie kobiety? Widziałam stare ogłoszenie ale takiej informacji nie było. Rok temu pisano, że praca w godzinach 6-14. Dalej pracujecie w tych godzinach czy coś się zmieniło?

Do teraz brak relacji z atmosfery? mnie to przewidywane zarobki na produkcje w przyszłym roku by interesowały. Pisali jeszcze w kwietniu cos o kwocie 2850 z dopiskiem, że „najczęściej pracuje się na najniższej”, czy to oznacza, że można jakoś inaczej na starcie się ugadać? Opiszecie mi jak teraz praca na tej produkcji wygląda? czy cos w ogóle się zmienia?

Di ip

Atmosfera jest fajna, nawet bardzo :)

@Di ip

A kto głównie tworzy taką atmosferę, wszyscy są spoko? Nawet przełożeni? Jak szefostwo reaguje na ewentualne konflikty między pracownikami?

Ok

Nie ma konfliktów a jak jakieś są to zostaje to między pracownikami , szefostwo jest ok.

@Ok

O, ciekawe. Czyli w firmie jest taka raczej płaska struktura? Bo ja tak rozumiem to, że szefostwo jest ok. Z szefostwem jest się na Ty?? A czy czasami HR wchodzi między pracowników, jak mają konflikt, aby rozwiązać te problemy i działają, aby nie wpływało to na pracę i obowiązki?

Aplikowałeś do Hewalex Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. prospectingu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jurek

Dzień dobry! Jaka atmosfera panuje w tej firmie? Czy można liczyć na większe zarobki ni najnizsza krajowa ? Dzięki za odpowiedz

Tjazda

Ktoś napisze coś więcej dlaczego ludzie sie zwalniają?

@Marek

Nowi pracują najczęściej na najniższej krajowej od 2750-2850

Nieprawda
@Gruby

Jak trafisz na akord to dużo więcej jak nie też więcej bo 10%dodatku i premia jeszcze jedna

Prawda
@Nieprawda

Powiedz to (usunięte przez administratora) od pół roku pracował na stanowisku akordowanym a zarabiał najniższa krajowa.. A po remontach hal mu podziękowano.. Traktowanie skandaliczne plus najsłabsze zarobki w Czechowicach..

Ciekawe
@Prawda

Nie przedłużają umow? W ogóle nikomu?(usunięte przez administratora) Możliwe że zadzwonią do niektórych jak sezon się zacznie, albo znów przyjmą nowych

@Ciekawe

Mało tego że nie przedłużają to jeszcze zwalniają starych pracowników, ( konkurencja nie śpi a tu koszty produkcji wysokie utrzymanie tylu ludzi w biurach hale magazyny to kosztuje)myślę że może będą dzwonić jak się znacznie sezon ale wątpię czy ktoś będzie chciał wrócić po takim potraktowaniu, raczej każdy już że zwolnionych podjął już pracę albo podejmie w najbliższym czasie i to pewnie na lepszych warunkach niż tutaj..Ale firma sobie poradzi kierownictwo naobiecuje nowym kandydatom jak to ma w zwyczaju stałą pracę wysokie zarobki to znajdą się chętni..potem się ich zwolni jak skończy się za pół roku praca i tak w kółko...chyba że przyjmujesz się gdzieś do biura z tamtad raczej się ludzi nie zwalnia..

Ewenement
@Gruby

Wróć i to z pocałowaniem.reki :) nie dość że lepsza kasa na początek niż wszędzie to większe luzy czyli nie patrzą tak bardzo na l4 , nie ma brugadzistow czy liderów kierownik tylko na 1szej zmianie etc etc ... tam.nie jest tak zle w porównaniu do innych zakładów, nie wiem skąd ktoś wziął ta najznizsza krajowa ale to trzebabylo się odezwać!

Aleksandra
@Nieprawda

A od czego to zależy czy pracujesz na umowę czy akord, można samemu sobie wybrać, no i powiedz ile miesięcznie idzie wyjść z tym akordem jako nowy człowiek w tej firmie? Wolę wiedzieć na co się szykować, więc powiedz mi jak kwotowo wygąada ten dodatek i premia.

Misiek
@Ewenement

Przyjmują z powrotem, jeśli byłaby chęć tu ponownie pracować? Pisałeś też o pieniądzach. Pojęcia w sumie nie mam, kto się bardziej prawdy trzyma. Sam zauważyłeś, że są tacy, co dali komentarz, że najniższa krajowa, ale Ty uważasz, że więcej. Na ale skoro więcej, to ile to może być?

Ewka

Dzień dobry kiedy będą szukać na produkcję ludzi ? ;) byłabym zainteresowana praca w tej firmie nawet jeśli to tylko sezonowka :) dziękuję za ewentualne odpowiedzi

Ciekawy

Jak się pracuje ? Jaka atmosfera?

Zofia
@Ciekawy

hej widzę że też interesujesz się praca w Hewalex, wiesz może jaką dają umowę? czy na czas określony, są jakieś benefity?

@Ciekawy

Teraz super większości kończą się umowy i wypowiedzenia..

Niezle
@Marcin

Widzę że od lat nic się tam.nie zmieniło:) już kiedyś byłem.na rozmowie mówili, ze sezonowka wiec się nie podjęłam pracy , to ciekawe co robia ludzie z umowami na stałe skoro nie ma roboty? Może kiedyś się uda.

Arek
@Niezle

Teraz to tam niezły (usunięte przez administratora) jest, podobno zwalniają nawet starych pracowników jak nie było pracy to ludzie remontowali firmę (malowanie, szpachlowanie itp.)w nadziei że ich nie zwolnią jak już wyremontowali hale to dostali kopa w (usunięte przez administratora) ...tak się nie traktuje ludzi widać jak młodzież zaczęła rządzić to z najlepszej firmy w okolicy niezłe korpo się zrobiło...Dobrze że już tam nie pracuje..

@Arek

Maria

Zarobki to loteria. Nieważne ile pracujesz, jakie masz doświadczenie. Przykro, że przychodzą nowi pracownicy na niższe stanowiska i zarabiają więcej.

Krystyna

A możesz powiedzieć na jakiej umowie pracują pracownicy? Na jaką umowę można liczyć na start? Jak obecnie wygląda sytuacja z socjalem? Ktoś wcześniej pisał, że na rozwój nie ma co liczyć a czy teraz są jakieś szkolenia?

Mariusz
@Krystyna

Omijać szerokim łukiem w Biedronce na kasie zarobisz te same pieniądze co tu tylko tam możliwość awansu i umowy na lata a tu skończy się sezon zazwyczaj koło października i sajaonara..Benefity są owszem bułeczka na śniadanie zamiast dać ludziom zarobić..

@Mariusz

Ktoś właśnie pisał, że umowa na miesiąc, potem na trzy i przeważnie nie przedłużona. Czy tak jak względem każdego pracownika? Nikomu nie przedłuża się dalej umowy?

@Krystyna

Wszystko zależy od tego cz są zamówienia i jak bardzo umiesz się odnaleźć wśród ulubieńców przełożonych. .

Chudy

Witam zakład beznadziejny dają umowy na miesiąc oraz trzy po czym pytasz kierownika czy bęndzie praca odpowiada oczywiście potrzebuję ludzi po czym kończy się umowa mówi do widzenia tak się nie traktuję ludzi nie polecam

Teresa
@Chudy

Dużo osób tak się pożegnało? Przy tym "do widzenia" powiedzieli czemu nie przedłużają tej umowy?

Błażej

Dysproporcje w wynagrodzeniu, wynikające z użycia akordowego lub godzinowego miernika wartości pracy, wśród szeregowych pracowników, są za duże. Również możliwości awansu są znikome. Reszta aspektów poprawna.

@Błażej

Tak

czarnula

Pracowałam w firmie ponad dwa lata, ludzie fajni natomiast system wynagrodzeń na stanowiskach nie odpowiedni do wykonywanej pracy. Lubię atmosferę w Hewalex za: Jak się ma fajną ekipe na stanowisku to miło przychodzić do pracy.

@czarnula

To prawda i. Nic się nie zmienia od lat miała być wszędzie stawka akordowa z tego tylko jest ze trzeba więcej i więcej robić za te same pieniądze.

zasx

Jest to bardziej sezonowa czy akordowa i jaka atmosfera tam panuje?

@zasx

Słabo pod tym względem powodem jest duża różnica w zarobkach nawet 1.500 zł o więcej.. A nie ma to nic wspólnego z nakład em pracy .

X

Witam. Widzę że pani była zainteresowana pracą w tej firmie, czy wie pani coś więcej na jej temat? Pisałam wcześniej ale nikt się nie odezwał. Prosiłabym o info jeśli pani jakieś posiada!

X

Hej. Jak wygląda praca w tej firmie, czy jest ciężko i jaka atmosfera? Jak zarobki? Czy polecacie proszę o szczere odpowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam

asia

Pracowałem przez kilka lat w tej firmie na produkcji i stwierdzam że nie jest zła ale władza popełnia tam bardzo głupie jak na nasze czasy błędy. Szkolenia pracowników dla podniesienia kwlifikacji- NIE ISTNIEJĄ co jest dla mnie badrzo niezrozumiałe, tymbardziej że ludzie sami chcą się uczyć i mówią o szkoleniach. Właściciel bardzo sympatyczny i wykształcony ale teoretyk. Zerowe pojęcie o praktycznej stronie pracy. Coś wyliczy na stoperze i tak ma być, bo się da w pół godziny to przez 8 godzin też można.Utrzymanie ruchu- NIE ISTNIEJE- pracownicy sami naprawiają sobie maszyny oczywiście ku chwale ojczyzny i najczęściej bez narzędzi. Kierowników odpowiedzialnych za proukcję i KJ o godz. 14.05 na firmie nie znajdziesz i ludzie sami decydują co jest zgodne, dobre, co naprawić albo dzwonią żeby się dowiedzieć ale za to wszystko jest do załatwienia jeżeli musisz skończyć wcześniej, mieć urlop itp.co do pieniędzy to szału nie ma a przy wzmożonej produkcji im więcej masz nadgodzin i sobót tym mniejszą premię uznaniową dostajesz żeby za dużo nie zarobić chyba że jest bardzo pilne lub opóźnione zamówienie.Zarobki od 1800-3200zł w zależności od stanowiska, premii, kaprysu itd.Socjal-NIE ISTNIEJE, raz w roku mydełka w płynie i ręczniczek i w grudniu 1000zl na święta, i raz w roku jakaś impreza firmowa jak się komuś chce zorganizować. Ogólnie to można się zatrudnić żeby w między czasie szukać czegoś ciekawszego bo firma nie daje żadnych perspektyw ani możliwości do rozwoju czy awansu.

Witold
@asia

Rozumiem, że firmę oceniasz pozytywnie, ale według Ciebie poprawy wymaga organizacja pracy. Podobnie zwróciłaś uwagę na perspektywy rozwoju. Może warto było porozmawiać na ten temat z przełożonymi? Czasami to od pracowników zależy dalszy rozwój firmy. Zamierzasz podjąć jakieś kroki, aby poprawić tę sytuację w firmie?

Zorro
@Witold

Zeby miec wyszkoloną kadre pracownikow to trzeba zainwestowac w ludzi a nie czekac az ktos bedzie chodzil i prosil sie o mozliwosc rozwoju .To firma powinna dązyc do tego zeby posiadac wykfalifikowanych pracownikow ktorzy będą wizytowką firmy.Wiec zamiast codziennie wymyslac nowe pierd.....zacznijcie od malych krokow a nie zapendow korporacyjnych.Pozdrawiam

Agata

Chyba reakcji nie rozumiem. Masz jakieś konkretne zastrzeżenia co do jego sugestii?

julek

Takiej arogancji wobec klienta dawno nie widziałem . Prośba o pilną wysyłkę ! Tak , tak, wyślemy ! Podwóch dniach . A tak , jest zamówienie . Drukuję ! Może wyślemy !

Agata
@julek

Ale ostatecznie w końcu wysłali? Może warto byłoby to zgłosić gdzieś wyżej?

Kazimierz

Bardzo dziękuję Pani Wandzie z działu fotowoltaika za cierpliwość poświęcony mi czas i pomóc w rozwiązaniu problemu szczerze polecam

Małgorzata
@Kazimierz

A jaki był ten problem? Firma całkowicie współpracowała w rozwiązaniu go, pokryła ewentualne koszty?

Kazimierz Piotrowski

Bardzo dziękuje Pani Wandzie z działu fotowoltaika za pomoc,cierpliwość,wyrozumiałość i poświęcony mi czas

Zostaw merytoryczną opinię o Hewalex Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Hewalex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hewalex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Hewalex Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Słowackiego 33
    43-502 Czechowice-Dziedzice