PPUH IRC CZUPRYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Nakło nad Notecią

Opinie o PPUH IRC CZUPRYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Jacek 2013-04-30 01:09:55
Ostrzegam przed firmą Czupryńscy ! Pracowałem wiele lat w Niemczech jako rzeźnik, i wszystko zawsze było dobrze, do czasu gdy trafiłem do firmy Czupryńscy ! [usunięte przez moderatora]! Nie uwzględniają chorobowego, płacą śmieszne pieniądze.. 100euro za cały miesiąc to jest kpina ! Uważajcie na firmę Czupryńscy ! Traktują człowieka jak śmiecia, robola, tylko po to by go [usunięte przez moderatora]
Andrzej 2014-12-31 15:41:51
"jacek" ma 100% racji,te firmy czuprynskiego to jakies nieporozumienie,ten facet powinien juz dawno siedziec....za kratkami
mistrz_ 2016-04-30 09:45:38
Rejestracja to nie problem, ale zastanawiam się jaka jest szansa, żeby się załapać do nich teraz do pracy, wiecie może? Chcialbym się w mairę przygotować na jakąś rozmowę kwalifikacyjnę, bo odpowiednie doświadczenie w branży nie mam, więc jest o co walczyć.
Zostaw swoją opinię o PPUH IRC CZUPRYŃSCY SPÓŁKA JAWNA - Nakło nad Notecią
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH IRC CZUPRYŃSCY SPÓŁKA JAWNA