Opinie o Ppuh Irc Czupryńscy sp.j. w Nakło nad Notecią

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ppuh Irc Czupryńscy sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ppuh Irc Czupryńscy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ppuh Irc Czupryńscy sp.j. w Nakło nad Notecią

Zorro Nowy wpis

Pracowałem tam pół roku na uboju w Ulm 8 lat temu praca jak praca niestety jeśli chodzi o kasę lubią płacić następnego miesiąca do 25 dnia dlaczego dlatego że jak się zwolnisz lub idziesz na chore kasy już nie masz miesiąc do tyłu , mieszkanie porażka najgorsze że pracują tam same (usunięte przez administratora) społeczne z okolic Bydgoszczy (usunięte przez administratora) co za 1 euro kosa w plecy same oszołomy jak robisz 20 godzin na dwie zmiany 6 dni w tygodniu śpisz na melinie z gosciami co baletuja i dosłownie szczaja pod siebie do tego (usunięte przez administratora) trzymasz mordę na kłódkę to dostaniesz wypłatę Ogólnie idzie zarobić ale trzeba pamiętać że jak będziesz odchodził jedna wypłata do tyłu

Czakmen Nowy wpis

Nie polecam tej firmy do wyjazdu do pracy(usunięte przez administratora) Praca wyłącznie na nocną zmianę od 00.30 zaczynasz . Mieszka się w warunkach okropnych wręcz tragicznych a kosztuje ta wątpliwa przyjemność krocie bo aż 210 euro miesiąc osoba. Lecz najlepsza jest wypłata kiedy okazuje się że tyrałeś za bezcen-Ok 3.5 euro za godzinę i to wcale nie żart tylko szczera prawda. Radze tam nie jechać i nie próbować tego na własnej skórze.

Mov2 Nowy wpis

Jeśli poszukujesz pracy i trafisz na ogłoszenie tej firmy że potrzebują pracowników nie czekaj-uciekaj gdzie pieprz rośnie!!! Firma jest niesolidna , (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniach i nie przedkłada pasków wynagrodzeń nawet na specjalną pisemną prośbę. Zatrudniłam się w tej firmie przy pakowaniu wędlin i po przepracowaniu 3 tygodni otrzymałam na kąto wynagrodzenie w kwocie całych 330 euro!!! Śmiech na sali biorąc pod uwagę że są tam tylko nocki od 00.30 do 09.00 rano. Więc jeśli szukasz pracy radzę zostań w domu bo w tej firmie nie zarobisz napewno!!!

Niebanalna Nowy wpis

Witam pracowałam przes jakiś czas prze ta firmę i z całego serca nie polecam!!! Bracia nie wiedzą nic, nie odbierają telefonów ale jak już oni coś chcą i jest w ich interesie to potrafią wydzwaniac non stop. Warunki mieszkaniowe jeżeli to wogole można nazwać mieszkaniem jedna wielka tragedia. W biurze również niż nie wiedzą odsylaja od jednej osoby do drugiej. Wypłaty oczywiście nigdy na czas a przy każdym telefonie oczywiście wszystkie przelewy już wyszły i nie wiedzą dlaczego nie dochodzą. Jednym słowem cyrk

Aplikowałeś do firmy Ppuh Irc Czupryńscy sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Zastępca kierownika sklepu Nakło nad Notecią
CCC S.A.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy SPAWACZ TIG stal czarna oraz nierdzewna - praca za granicą
ATN Service ApS
trubadur

Myślałem złożyć dokumenty w firmie ale po lekturze mam mieszane uczucia.

Nowy_tutaj

Witam czuprynscy to jednym słowem oszuści miałem bym ubezpieczony nie zostałem, że szkoleniem bhp tak samo . A koordynatorzy nie bd pisał danych obaj bracia komletna olewka ani razu nie zajechali pomoc w sprawach . A pytając sie ich o coś to nic nie wiedzą. Omijać szerokim łukiem tą pseudo agencje

dionizy

Generalnie o firmie nie jestem w stanie napisać nic pozytywnego. Pracuję tu ok. 5 tygodni i czekają mnie jeszcze 3, ale na żadną poprawę się nie zapowiada. Kontakt telefoniczny z biurem na początku idealny, aż do momentu odwiedzenia siedziby i podpisania umowy. Później o załatwieniu telefonicznie jakiejkolwiek sprawy można zapomnieć. Dzwoniłem do nich 4 dni pod rząd - bez jakiegokolwiek odzewu. Kwatera, którą oferuje firma, oceniam na 2/10. Jeśli komuś nie przeszkadza wielki jak monster truck, grzyb na ścianie, wszechobecny (usunięte przez administratora) i pijackie, patologiczne towarzystwo to polecam. Za taką przyjemność państwo IRC "Czupryńscy" życzą sobie równowartość ok. 900 zł w walucie obowiązującej w Niemczech. Kontakt z przedstawicielami firmy, którzy przyjeżdżają na kwaterę, bardzo słaby. Niby rozmawiamy z tymi ludźmi w tym samym języku, bo obie strony są Polakami, ale nic z tego nie wynika. Nic nie wiedzą, nic nie mogą zapewnić, zagwarantować. Kolejna sprawa, pieniądze. I chyba najważniejsza, bo w końcu po to tutaj przyjeżdżamy - my biedni, zagubieni Polacy. W zakładzie pracy może i są jakieś pieniądze, ale po przesypaniu należnej wypłaty przez sito polskiej firmy, do naszego portfela przedostaje się jedynie garść eurocentów. Co to oznacza w praktyce? Za pierwsze 8 dni pracy zostałem uraczony kwotą, która należała mi się za przepracowanie 54 godzin. W praktyce miałem ich o 10 więcej. Ale to jeszcze nic, bo żadnemu Polakowi wypłata się nie zgadzała. Tu obcięte 15 godzin, tutaj 20. Rekord pobiła dziewczyna, która otrzymała 700 euro za 3,5 tygodnia pracy. Czyli gruba obcinka na przeszło 30 godzin. Bo jakby w byłym NRD za niecały miesiąc tyrania, mielibyśmy zarabiać 700 euro to już lepiej byłoby zostać w Polsce i w spokoju sobie pracować na podobnych warunkach. Pozdrawiam. I polecam... szukać innej pracy :)

Be honest
@dionizy

Zgadzam się w 100% z Pana opinią. Firma IRC Czypryńscy już dawno powinna zostać zamknięta, a właściciel od dawna powinien siedzieć za kratkami za jawne oszustwa i przekręty. Uczciwi ludzie chcą trochę zarobić, a za kilka tygodni ciężkiej pracy, w której są traktowani jak roboty i polscy niewolnicy bez żadnych praw dostają jedynie grosze. Na początku przedstawiciele firmy są w stanie obiecać złote góry i godziwe wynagrodzenie, nawet premie za dobrą jakoś pracy, a jak przychodzi do rozliczeń to dostajemy wypłatę gorsza niż jakbyśmy zostali w Polsce. I z Nikąd pomocy, bo jak już cię okradli to maja gdzieś co się z toba stanie. W umówie nie ma jasno określone nawet ile wynosi kwota netto za godzinę, pytając przedstawicieli tez się tego nie dowiesz , bo podobno nikt nie wie. To jak się pytam kto ma to wiedzieć??? Tym sposobem wiem, ze mnie oszukali, ale nie mogę wiedzieć dokładnie na ile, bo nie mam informacji o zarobkach. Zdecydowanie nie polecam, dno i najgorsze doświadczenie życiowe jakie można sobie wyobrazić.

Edward

@Little lady, bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiadanie się na forum, a także o nieużywanie imion, nazwisk czy nawet pseudonimów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Jak oceniacie pracodawcę, którym jest PPUH IRC CZUPRYŃSCY? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tym miejscu?

ktoś
@Edward

Edwardzie, jak chcesz pracować to przyjedź, a zobaczysz jaki jest PRACODAWCA :)

Little lady

Bylam u niego wraz z chlopakiem kilka dni temu oszust i zlodziej napakowany sterydami pawel albo piotr czuprynski oszusci banda zlodzieji! NA KWATERACH SAME MENELE I ALKOCHOLICY

Edward

@Ziombol, powiesz coś więcej na ten temat? Jakimi czynnikami sugerowałeś się podczas wystawiania opinii? Jak to wygląda praca w tym miejscu? @mistrz_, czy jesteś nadal zainteresowany pracą w tym miejscu? A może jesteś już pracownikiem firmy?

Ziombol

Nie polecam firmy IRC Czuprynscy. Dno i dwa metry mułu.

mistrz_

Rejestracja to nie problem, ale zastanawiam się jaka jest szansa, żeby się załapać do nich teraz do pracy, wiecie może? Chcialbym się w mairę przygotować na jakąś rozmowę kwalifikacyjnę, bo odpowiednie doświadczenie w branży nie mam, więc jest o co walczyć.

Jacek

Ostrzegam przed firmą Czupryńscy ! Pracowałem wiele lat w Niemczech jako rzeźnik, i wszystko zawsze było dobrze, do czasu gdy trafiłem do firmy Czupryńscy ! [usunięte przez moderatora]! Nie uwzględniają chorobowego, płacą śmieszne pieniądze.. 100euro za cały miesiąc to jest kpina ! Uważajcie na firmę Czupryńscy ! Traktują człowieka jak śmiecia, robola, tylko po to by go [usunięte przez moderatora]

@Jacek

"jacek" ma 100% racji,te firmy czuprynskiego to jakies nieporozumienie,ten facet powinien juz dawno siedziec....za kratkami

Zostaw merytoryczną opinię o Ppuh Irc Czupryńscy sp.j. - Nakło nad Notecią

Ppuh Irc Czupryńscy sp.j.