Ranger Poland

Katowice

Opinie o Ranger Poland

kesi 2009-08-21 22:06:41
W życiu nie pracowałam w gorszej firmie (Ranger Polann warszawa)...wytrzymałam tam dwa tygodnie....i tak za długo...-terror ze strony szefostwa, apodykyczny sposób wspólpracy zakańczany na koniec dnia lub w trakcie zebraniem,początkowo praca na tel. później wygnanie w teren i cały czas mydlenie oczu że to do czegoś prowadzi, a raczej prowadziło szefostwo do wypełnionych targetów i kasy pozatym jedno co mogę pochwalić catering w firmie(tylko przez jakiś krótki czas) ale sami widzicie że 90% minósów pracy w tej cudownej firmie... itp. masakra,strzeżcie się ...pozdrawiam
Ines 2014-07-29 11:16:58
Nie wiem gdzie jest ten terror bo ja go jakoś nie widzę. Jeśli chodzi o przełożonych - nie mogę powiedzieć złego słowa. Pełna współpraca i sympatyczna atmosfera. Jeśli czegoś się nie wie zawsze pomogą i wytłumaczą - szczególnie jeśli ktoś przychodzi bez doświadczenia tak jak ja. Godziny pracy jak najbardziej OK. Pensja na czas. A to się chyba liczy najbardziej. :)
Podsumowując - nie widzę powodu do narzekania.
Miecio 2016-05-02 12:30:51
Zastanawiam się bardziej jaki typ ludzi tutaj pracuje, bo muszę szczerze powiedzieć, że szukam czegoś na dłużej i zastanawiam się jak to rozegrać, aby pracę tutaj dostać tak od razu, bez jakichś zbędnych szkoleń czy innych tego typu rzeczy, to skomplikowane
Zostaw swoją opinię o Ranger Poland - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ranger Poland