"Alsham"

Lublin

Opinie o "Alsham"

kelnerka 2009-07-24 13:36:54
nie pracujcie tam nigdy szef [usunięte przez moderatora] wywala za byle co czsami bez powodu nie odbiera telefowno nawet nie mowi za co tylko nie dzwoni nie jest odpowiedzialny i nieslowny arab
gal 2009-08-19 09:52:53
Tam sie nie da pracować. [usunięte przez moderatora] na kółkach. Brak konkretnego tygodniowego grafiku dezorganizuje życie. Szef arab nie ukrywa swoich ciągot do kelnerek.
por13 2009-08-25 16:04:28
radze tam nie iść!!!!!jest bałagan zarówno z grafikiem jak i z pracą,osoba która układa grafik nie ma zielonego pojęcia o tym i robi z ludzi idiotów!!!!!pieniądze tez z tego nie są najlepsze, a na dodatek napiwki są wrzucane do wspólnego słoika i dopiero pod koniec zmiany dzielone!!!ogólnie jest niemiła atmosfera w pracy i z tymi ludźmi którzy tam pracują ciężko się dogadać!OMIJAJCIE TO MIEJSCE Z DALEKA!!!!!!!
lik 2009-10-03 00:37:02
tam jest do [usunięte przez admina],!!!!!!!!!!!! arab udaje wiecznie zajętego i umywa ręce od wszystkiego jeśli sa jakies problemy
andzia 2016-04-20 23:14:59
praca nie jest łatwa, @anonim, musisz się liczyć z tym, że na pogaduchy tu nie ma czasu.Czy sobie poradzisz to nie wiem co umiesz i gdzie chcesz pracować?
Zostaw swoją opinię o "Alsham" - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Alsham"