Opinie o Redos w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Redos. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Redos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redos w Nowy Tomyśl

lokalny

Czy monter nadwozi startuje od 4500 brutto czy może dostać więcej?

Redos

Dzień dobry, aktualne wynagrodzenie dla stanowisk montażowych jest podane w publikowanych ofertach pracy :) zapraszamy do zapoznania się: https://hr.redos.pl/public/jobs/1

Jaki jest okres rozliczeniowy w Redos? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Joanna
@Redos

Super, a czy możecie podpowiedzieć mi i mężowi czy można u was dorobić poprzez nadgodziny? Chodzi mi o stanowisko montera. Nadgodziny są w ogóle u was płatne czy do odbioru?

Na stronie zachęcają do złożenia aplikacji jako przedstawiciel handlowy i właśnie się zastanawiam. Zanim się wdrożę w obowiązki to jak na początku są ustalone cele odnośnie zdobywania nowych klientów, bo to główne zadanie? Dają bonusy za wyniki, ale jakie kwoty w ogóle są do uzyskania?

Git Nowy wpis

Coś ci się chyba pomyliło. Nie ma żadnych ofert pracy na przedstawicieli. Tylko jedna na diagnostę.

@Git

Ale gdzie jest ta rekrutacja do diagnostyki? Ba ja też weszłam na ich stronę i nie ma żadnych aktualnych ofert. Szukam tu pracy i chciałam zobaczyć, czy pasuje mi taka praca. Może nie u siebie na stronie, ale jeszcze gdzies indziej mają nabory?

Przeglądałem firmową stronę a tam tekst, że na razie nie prowadzą rekrutacji. Czyli, jak jeszcze dwa miesiące temu szukano Specjalistę ds. kontroli jakości na umowę o pracę, to kandydat się znalazł i zaaklimatyzował? Ma to coś wspólnego może z przyjazną atmosferą pracy i współpracującym Zespołem, czym zresztą chwalono się w ofercie?

niemawiekszegoznaczenia Nowy wpis

W Redos zwolnili bardzo dużo osób ostatnio. Kiedyś już też tak zrobili. Ponoć są z tego znani. Z dużej rotacji. Ludzie też od nich odchodzą.

lokalny

Czy monter nadwozi startuje od 4500 brutto czy może dostać więcej?

@lokalny

Myślisz, że doświadczenie będzie miało przy tym wpływ na oferowana stawkę? Mnie to bardziej zastanawiało czy to będzie bardziej akordowe podejście czy jednak godzinówka? Niby pisali o nadgodzinach ale jak ogarniesz robotę szybciej to możesz iść szybciej do domu?

@lokalny

Dzień dobry, może to być wyższa kwota. Próg wejścia na stanowisko jest uzależniony od posiadanego doświadczenia i umiejętności. Ocena odbywa się na podstawie naszej matrycy.

Redos

Dzień dobry, na montażu wynagrodzenie jest stałe, miesięczne. Nie jest to "godzinówka" i nie jest to akord. Pracownik otrzymuje wynagrodzenie zasadnicze, wynikające z umowy, w pełni oskładkowane. Pracownik wie z góry ile zarobi w danym miesiącu - nie ma dodatkowych składników wynagrodzenia, które wpływałyby na jego zmienność. Jeżeli pracy jest dużo - uruchamiamy nadgodziny, rozliczane i wypłacane zgodnie z zasadami kodeksu pracy.

@Redos

O, a można wiedzieć, ile wynosi to miesięczne, stałe wynagrodzenie? Jeżeli to nie tajemnica, oczywiście. Co do nadgodzin... To często się zdarzają? Ile miesięcznie, gdzieś tak wychodzi? Będę składać tutaj swoje CV :P

YYYYY

Chciałbym wiedzieć, na ile sprzyjające współpracy relacje panują między zatrudnionymi w firmie osobami? Wg. autora ogłoszenia dla Pracownika administracyjno-biurowego atmosfera pracy jest przyjazna, a zespół, współpracujący. Przydałaby się tez informacja o tym, ile może wynieść wypłata, zarówno początkowo, jak i na dalszym etapie współpracy? Znaczenie ułatwiłoby mi to podjęcie decyzji, co do aplikowania.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pytek

Witam zauważyłem ofertę pracy na magazyniera jaka stawka i atmosfera w pracy?

Redos

Pracujemy w jednomiesięcznym systemie rozliczeniowym, wynagrodzenia przelewane są do 10. dnia każdego miesiąca.

@Redos

A co jak ten 10. wypada w weekend lub jakieś święto? Czy wtedy ten dzień przelewu się jakoś przesuwa, czy kas wysyłana jest wcześniej? Kiedy w takich sytuacjach pojawia się pensja?

@Weronika

Zgodnie z prawem pracy - jeżeli dzień wypłaty jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym.

Joanna
@Redos

Redos wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Nuzle.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Monter.

Redos

Dzień dobry Na tym portalu nie publikowaliśmy w ostatnich miesiącach żadnej oferty pracy. Aktualne oferty są publikowane na innych portalach oraz pod adresem https://hr.redos.pl/public/jobs/1

Wojciech
@Redos

Dziękuje za informacje. Właśnie zobaczyłem że firma szuka elektromechanika-mechanika samochodowego. Podobno rozwój jest w cenie i wysyłacie na szkolenia branżowe. Jak często? Jak ktoś chce się uczyć to sam może zaproponować kurs i kierownik weźmie to pod uwagę?

@Wojciech

Stanowisko o które Pan pyta dotyczy struktury Serwisu. Pracownicy uczestniczą w szkoleniach, zgodnie z zaplanowanym programem szkoleń. Tematyka i częstotliwość jest zależna od potrzeb i zadań na stanowisku oraz posiadanych kompetencji. Przełożony planując szkolenia bierze pod uwagę sugestie Pracowników.

@Redos

szkolenia są organizowane już od pierwszych dni pracy? są one prowadzone po godzinach czy w ich trakcie i czy są one jakkolwiek obowiązujące?

@Weronika

To zależy od wielu czynników: stanowiska, programu szkolenia oraz tego czy jest prowadzone wewnętrznie, czy przez firmę zewnętrzną.

kandydat

Ciągłe powtarzanie od miesięcy tego samego ogłoszenia czyli "monter" daje do myślenia. Nikt nie chce u was pracować czy macie takie wymagania ze nikt się nie nadaje?

@kandydat

Przypadkiem o podobną rzecz już kiedyś nie pytałeś? Bo nie żeby coś ale padła odpowiedź, że nakłady zwiększają to chyba raczej nagle się nie zmieniło?

Vice
@kandydat

Redos ma złą opinię w Tomyślu i nic nie robi by ją zmienić. Też kilka razy składałem aplikacje o pracę i zawsze bez odzewu. A ogłoszenia non stop.

Wojciech
@Vice

Na jakie stanowisko składałeś? Jak odpadłeś już na poziomie CV to chyba chodziło o niewystarczające kwalifikacje. Czy się mylę?

Vice
@Wojciech

Jakie kwalifikacje? Na montera? Żartujesz sobie?

Zuzanna
@Vice

To nie wymagali żadnych kwalifikacji na stanowisko montera? Na pewno coś brali pod uwagę.

@Zuzanna

Dzień dobry. Na stanowisku Montera zabudów bierzemy pod uwagę umiejętności manualne posługiwania się narzędziami oraz elektronarzędziami. Atutem jest również doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym. Brak tych kompetencji nie dyskwalifikuje ze współpracy. Patrzymy wówczas całościowo na dotychczasowy przebieg zatrudnienia oraz predyspozycje Kandydata. W trakcie procesu rekrutacji zapraszamy Kandydatów do wykonania zadania rekrutacyjnego, które pomaga nam określić czy posiadane kompetencje będą wystarczające do pracy na montażu.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Redos? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Redos

Przebieg procesu rekrutacji i ilość etapów jest uzależniony od stanowiska. Staramy się podawać informacje o przebiegu rekrutacji w naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych. Czas oczekiwania na decyzję jest zależny od wielu czynników. Podczas spotkania rekrutacyjnego Kandydaci są informowani o tym kiedy otrzymają informację zwrotną oraz jak wyglądają kolejne etapy rekrutacji.

xyz

Nadal do działu kadr aplikacja? Chyba niedlugo będzie pół roku jak poszukują-pewnie zarobki proponują że pożal się Panie Boże????

ona
@xyz

Proces rekrutacji na to stanowisko oraz jak sądzę na inne to dno.. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać to nigdy nie wzięłabym udziału w tym procesie. Szkoda swojego czasu. Jak dla mnie jedyna osoba, z którą można normalnie wymienić się zdaniami to właścicielka firmy. Nie zachęcam i cieszę się, ze nie podjęłam tam pracy :)

@ona

Dzień dobry Dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami ze spotkania. Przykładamy dużą wagę do procesów rekrutacyjnych. Szukamy osób, które będą dopasowane do zadań na stanowisku, ale również do zespołu i organizacji. Zdajemy sobie sprawę, że udział w rekrutacji może być stresujący, dlatego staramy się również dbać o doświadczenia naszych Kandydatów i minimalizować napięcie podczas spotkań. Prowadzimy rozmowy w sposób wystandaryzowany, informujemy o przebiegu rekrutacji, a po spotkaniu zawsze udzielamy informacji zwrotnej. Czas trwania rekrutacji jest różny. Patrząc na to z boku - mogłoby się wydawać, że w niektórych projektach nieco dłuższy. Zależy nam jednak na wspólnym, odpowiednim dopasowaniu. Kandydat ma wiedzieć jak najwięcej o nas i my chcemy dowiedzieć się więcej o Kandydacie. Minimalizujemy w ten sposób ryzyko rozczarowań po obu stronach. Robimy to z myślą o Kandydatach i mamy niestety świadomość, że nie wszystkim będzie do nas po drodze. Bardzo często słyszymy od Kandydatów miłe słowa o przebiegu naszych rekrutacji. Tym bardziej przykro nam, że ma Pani takie doświadczenia. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i przekazanie nam informacji co konkretnie moglibyśmy poprawić w naszym procesie rekrutacyjnym. Pozdrawiamy

Dorota
@ona

Aż tak? A powiesz więcej, bo to mało. Podaj co konkretnie ci się nie podobało?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Redos?

Redos

Dzień dobry Warunki są określane w ogłoszeniach do aktualnie prowadzonych rekrutacji i omawiane podczas spotkań z Kandydatami. Ważne w całym procesie jest dla nas znalezienie Osoby dopasowanej nie tylko pod względem umiejętności, ale również cech osobowych. Staramy się określić czy dana osoba będzie pasowała do zespołu i całej organizacji, tak, aby przekładało się to na wspólne korzyści i długofalową współpracę. Pozdrawiamy

kandytat

Co jakiś czas pojawia się oferta na magazyniera. Czym jest to spowodowane? Panuje zła atmosfera, zarobki czy rozwój działu?

@kandytat

Dzień dobry, rekrutacje na magazyn są spowodowane zwiększoną produkcją i wzrostem zatrudnienia na magazynie. Pozdrawiam

@Redos

Dzień dobry, a co się takiego stało, że zwiększyliście produkcję? Od dłuższego czasu był to plan strategiczny czy jakaś okazja nadarzyła się w firmie w ostatnim czasie? Mile widziani są także nasi sąsiedzi ze Wschodu?

Klient

Dzień dobry, co to za serwis do ktorego nie można się dodzwonić..... Mam zabudowę Redos i potrzebny mi jest nr części ale niestety ani nie odpiszą na maila ani nie odbierają telefonu..... NIE POLECAM

@Klient

Dzień dobry Problem ze skontaktowaniem się z nami w dniu wczorajszym wynikał z problemów technicznych, przepraszamy za niedogodności. Mamy nadzieję, że udało się wyjaśnić problem. Pozdrawiamy

Czy nowo zatrudnione osoby w Redos otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Redos

Tak, każdy Pracownik najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy otrzymuje do podpisania umowę o pracę. Pierwszego dnia odbywa się również szkolenie BHP oraz w kolejno wdrożenie obejmujące informacje o firmie, jej strukturze, kulturze organizacyjnej, procesach i procedurach.

TRuck

Witam.Miałem okazje robić interesy z Firma Redos.Taka sytuacja chciałem kupic auto nowe z zabudowa wszystko było uzgodnione na drugi dzien Sprzedali auta za plecami.Panowie tak sie nie robi bo Karma wraca Będą takie czasy ze będziecie się Prosić.

Nie polecam

Jeżeli ktoś lubi panoszących się wszędzie Ukraińców to jest to firma dla niego ponieważ jest ich tam zdecydowana większość co źle wpływa na relacje z pracownikami ogólnie nie polecam

Marco
@Nie polecam

Widać, że tej opinii nie napisał żaden pracownik firmy, tylko chyba niezadowolony Kandydat, który nie dostał pracy. W firmie jest KILKU cudzoziemców, których można policzyć na palcach jednej ręki i to zatrudnionych na etacie, a nie przez agencje ????

Nie polecam
@Marco

Pracy nie polecam a tobie Marko polecam nauczyć się liczyć ,????chyba że masz u jednej ręki z 20palcy ????wymienić po imieniu czy zdjęcia porobić ????

Polak

Dwa tygodnie od wysłania CV i cisza a tak pilnie ludzi potrzebują. Może po ukraińsku miałem napisać?

Monter

Dlaczego zatrudniacie przez jakąś agencje z Wrocławia na umowę zlecenie z beznadziejną stawką?

Kontroler

Dlaczego osoby z kadr jak sądzę wypowiadają się na tym forum? To jest forum dla kandydatów na pracowników i pracowników a nie pracodawców. Nie macie panie nic do roboty tylko śledzicie wpisy na GoWork? Za to wam płacą?

kandytat

Pojawiła się oferta ma Magazyniera jedna zmiana . Rozwój działu ? Czy taka rotacja ? Co z atmosferą?

@kandytat

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Magazyniera wynika ze zwiększenia zatrudnienia w tym dziale. Zapraszamy do aplikowania :)

Czy Redos ma ściśle ustalone godziny pracy?

Redos

Godziny pracy są różne, w zależności od stanowiska. Informacje o godzinach pracy na konkretnym stanowisku staramy się podawać w naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Redos - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Redos?

Zobacz opinie na temat firmy Redos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redos?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redos?

Kandydaci do pracy w Redos napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.