OmniFinances

Kraków

Opinie o OmniFinances

Karol 2013-08-07 12:23:52
Pracowałem dla OmniFinances od 2012 roku na stanowisku grafika.

Pomimo tego, że umowę miałem do listopada 2013 roku szef nie robił mi żadnych problemów - podpisał wypowiedzenie, napisał referencje.

Małym minusem jest natłok pracy jednak jest to rekompesowane odpowienią wypłatą a za sprawną realizacje projektów były fajne bonusy.
magda 2013-09-04 16:12:06
Ja pracuje w Omni już ponad dwa lata. Praca przyjemna szef i zarząd bardzo ok :) a z Tobą Karolu sie zgadzam pracy baaaardzo dużo!
pozdrawiam !
Wojtek 2013-09-10 17:27:12
Od 3 miesięcy pracuję dla OmniFinances. Suuuper atmosfera, przyjazny i pomocny zespół - co jest bardzo ważne przy tym natłoku pracy. Duże możliwości rozwoju - o ile się tylko chce pracować.
Iwona 2013-10-04 12:37:56
Byłam na 3 miesięcznych praktykach w dziale marketingu. Wcześniej myślałam, że mam jakieś pojęcie na temat marketingu - BYŁAM W BŁĘDZIE!

Od chłopaków nauczyłam się masę ciekawych, użytecznych i przede wszystkim praktycznych rzeczy. Była super atmosfera! Polecam wszystkim.
Jane Doe 2016-04-28 13:08:12
Boże Ludzie!! co za podstawione wypowiedzi powyżej. Owszem ludzie w firmie są fajni i na poziomie ale cała góra to kłamczuchy, obiecują złote góry a dostaje się ochłapy. Właściciel pożal się Boże wizjoner który myśli że zjadł wszystkie rozumy. Bez skrupułów i sentymentów. Pieniądze kiepskie, zero benefitów.
Katie 2016-06-07 22:27:30
Stety, czy niestety, zgadzam się w pełni z opinią @Jane Doe. Koledzy są super, z małymi wyjątkami, management do d..y. Karygodny mobbing!!! Managerowie, co po niektórzy, nie mają żadnego pojęcia o zarządzaniu ludźmi, żadnej wiedzy, postawy, przygotowania, umięjętności co do tego, ale poza tym wszystkie rozumy pozjadali. @Palok, tak, nie warto angażować się w żadnej 'miłości' i zaufania, bo to się obruci przeciwko Tobie.
Jan 2016-10-14 15:05:47
W tym momencie do Krakowa jest jedno ogłoszenie, ale za to całkiem niezłe jeżeli znacie się na tej branży, ogólnie potrzebny jest specjalista do spraw windykacji, praca jest trochę ciężka, ale zapewniam was, że mają dobre pensje i przyzwoite premie.
Zostaw swoją opinię o OmniFinances - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OmniFinances