PRESTIGE-Hurtownia Kwiatów

Opole

Opinie o PRESTIGE-Hurtownia Kwiatów

XXX 2014-12-09 08:49:34
Byłem pracownikiem firmy Prestige Kwiaty ....no cóż ...dobrze ,że bylem . Aż żal ,że przez dyktatorskie zapędy managera posypało się wszystko. Może ktoś go wreszcie uświadomi ,ze nie jest taki idealny. A władze ... hmm...dziwi fakt ,że nie zareagowały gdy w ciągu miesiąca odeszła cała załoga pracująca w firmie parę lat. Do tej pory widać ,że boi się przeciwstawić " władzy" Pana Marcina . Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie to gorąco polecam ale pod warunkiem ,że managerem nie będzie już Pan(usunięte przez administratora)
Janek 2015-02-20 21:54:15
jeżeli Pracował Pan w tej firmie to polecam napisać do mnie: pelnamoczycia@wp.pl napewno Pan może dużo zarobić :) oferuję pracę
marcoPolo 2016-05-13 18:33:20
Byliśmy dzisiaj złożyć zamówienie. Facet, który tam pracuje spytał zaraz po Naszym wejściu czy coś kupujemy czy oglądamy ... odpowiedzieliśmy że na razie oglądamy, a ten odp. że to nie wystawa - kazał nam opuścić hurtownię i trzasnął za nami drzwiami .... normalnie kawał Cha** i tyle ..... zero poszanowania dla klienta !!

MY SZCZERZE ODRADZAMY ZAKUPY W TEJ HURTOWNI !!!

ADRES: OPOLE UL. GŁOGOWSKA 22
Zostaw swoją opinię o PRESTIGE-Hurtownia Kwiatów - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRESTIGE-Hurtownia Kwiatów