NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT - MED

Kielce

Opinie o NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT - MED

unknown 2014-01-03 15:00:51
Najbardziej nieprofesjonalna przychodnia z jaką się spotkałam w swoim życiu. I to niby prywatna. W rejestracji pracują sami niekompetentni ludzie co z resztą potwierdził sam dyrektor placówki. Po co więc tacy ludzie tam pracują? Dwukrotnie został mi wyznaczony termin wizyty, która się nie odbyła przez bałagan panujący w kalendarzu szanownej rejestracji. Nie wróżę tej przychodni niczego dobrego patrząc przez pryzmat opinii znajomych mi lekarzy, a także czytając opinię innych pacjentów. Ja na szczęście nie będę mieć nic wspólnego z Promont-Med i z miłą chęcią tuż po weekendzie wybiorę się do NFZ złożyć na nich oficjalną skargę mając na to twarde dowody.
Krystyna 2014-01-21 22:03:08
Zgadzam się z Pani opinią na temat złej obsługi w tej placówce i nie tylko.Ja też miałam wiele nieprzyjemnych sytuacji związanych z Promont-Medem.To są kpiny , taki brak informacji ze strony właścicieli!!!!!!Mam nadzieję, że NFZ zrobi porządek z panującym tam bałaganem!!!Wstyd i jeszcze raz wstyd!!
Monika 2014-01-23 10:00:03
Jestem pacjentką tej placówki od niedawna , ale szczerze nikomu nie polecam!Ciągle jakieś pomyłki, kto tam pracuje?A to prywatna przychodnia...
znany lekarz 2014-07-05 20:21:56
kiepska z ciebie wróżka, pomagamy rozwiązać problemy wielu pacjentom, dziękujemy za dobre słowo i życzenia powodzenia.
Małgorzata 2014-09-30 12:12:57
Całkowity brak profesjonalizmu ze strony personelu medycznego w porównaniu z innymi placówkami w Kielcach!!!
gosc 2014-11-19 00:18:55
Kilka razy bylem, co trzeba usunolem i wiecej sie nie wybieram. Lekarze chirurdzy ok, szczegolnie polecam dr kruzel. Poza tym nie mam dobrej opinii. Bardzo duza wada jest brak parkingu dla pacjentow mimo ze na stronie widnieje informacja ze takowy jest. Jedno wielkie klamstwo! Brak kolejek to kolejne klamstwo-swoje trzeba odstac.
student 2014-12-18 00:23:27
Bylam na rozmowie w tej przychodni,ale na szczescie szybko zorientowalam sie ze naciagaja ludzi w balona. Oczekuja przez pierwsze tygodnie pracy charytatywnej, a potem zobaczymy! Tak to przedstawił w pieknych słowach pan który przeprowadza te rozmowy. Poza tym duża rotacja o czym też wspomniał. Nie warto
student 2014-12-18 00:24:27
piotrek 2015-02-06 00:34:44
To nie przychodnia tylko jakas imitacja a lekarze to nie lekarze tylko biznessmeni! Za głupi zabieg trwajacy 15 min kaza placic jak za zboze. Wiem bo wycinalem małego piepsza na obojczyku i skasowali 450 zł a za szwy dodatkowo 150 zł!!! Ludzie! Opamietajcie sie!!! Najdrosze uslugi medyczne i najdrozsi lekarze! Zona chodzi do Bociana ktory tylko liczy kase i zaciera rekawy! Przychodnia dla bogatych i tyle
WK 2015-11-22 17:14:28
Nie polecam. Szukałem lekarza do wykonania drobnego zabiegu kosmetycznego. Zadzwoniłem, zapytałem o wizytę u jednego z lekarzy, o którym miałem informację, że taki zabieg może wykonać. Był na urlopie. Pani z rejestracji bardzo uprzejmie dopytała jakiego zabiegu szukam, po czym powiedziała, że wielu innych lekarzy może się podjąć takiego zabiegu. Umówiłem się więc. Lekarz po oględzinach stwierdził, że to nie jego działka, a poza tym powinienem się umówić do innej placówki, czy szpitala (nie pamiętam). A w tamtym momencie byłem już po wizycie rozpoznawczej w innym ośrodku, opinię specjalisty miałem w ręku. Na moją reklamację przychodnia odpowiedziała, że przecież recepcja nie kwalifikuje do zabiegu, tylko lekarz. Fakt. Niestety to recepcja wprowadziła mnie w błąd twierdząc, że lekarz, do którego się umawiam, może zabieg wykonać. Mnie jako klienta (150 zł za 5 min rozmowy!) nie interesuje wewnętrzna organizacja przychodni i to, czy pani recepcjonistka udziela informacji, których nie powinna udzielać. Mnie interesuje, czy mogę wykonać zabieg. Przychodnia powiedziała, że tak, okazało się, że nie. Zaznaczam, że ludzie, z którymi się zetknąłem, byli uprzejmi. Więc ja również uprzejmie i rzeczowo odradzam korzystanie z ich usług, ponieważ niezwykle łatwo przychodzi im inkasowanie niemałych pieniędzy za 5 min. rozmowy i rozłożenie rąk. Po wcześniejszym zachęceniu mnie do wizyty.
minion 2015-11-24 05:25:52
Do pracy na rejestracje nie polecam. Kupe hajsu zarabiaja tylko lekarze i prezes a reszcie czyli rejestratorkom ochłapy czyli najniższa krajowa, bez mozliwosci podwyzki po kilku latach pracy, poza tym zaszczuta atmosfera, stres, pelna inwigilacja, kamery i tlumaczenie sie z kazdej glupoty bo to jest rozrywka dyrektora ktory nie ma co robic. Rekrutacja przez komisja ktora zadaje durne pytania - smiech i tyle. Szkoda czasu na wysylanie cv. A jeszcze jak jestes matka tak jak ja praca szybko zaczyna ciazyc (po kilku dniach- ktore sa nie platne) i masz ochote stamstad spadac gdzie piepsz rosnie! pzdr dla frajerow ktorzy sie nadziali
baba 2016-01-19 11:24:27
Kilka moich kolezanek probowalo tam pracy i zadna nie miala dobrej opinii! za nowe osoby pracuja zawsze w godzinach 12-20 a nawet dluzej, problemy z urlopem ogromne- trzeba sie płaszczyć i prosić o tydzień wolnego bo o dwóch nie ma mowy. Atmosfera na rejestracji okropna, zaszczuta. Pielegniarki prosza sie o glupie rekawiczki bo zawsze ich brak - przychodnia oszczedza na czym moze kase bierze ogromna. A o tym ze dostaje sie tam 2000 zl na poczatek netto to chyba ten post napisal niby dyrektor przychodni albo szefora bo tyle tu zlych komentarzy ze moze sie wystraszyli. A ludzie sama prawde pisza. Jak chcesz isc do pracy w strachu i byc znerwicowana to skladaj tam cv! Szukaja glupich. Pozdro:)
byleby 2016-05-12 17:06:15
No skoro zapewnione są na poziomie 1600zł @nauk, to i tak nie jest tak źle, bo na pewno dochodzą do tego odpowiednie premie, a atmosfera opiera się w końcu opiera się na przyjacielskich relacjach. A wiecie czy wypłata jest terminowa? Dzięki za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT - MED - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT - MED