Opinie o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Sławek

Masakra tam jest Dyrektorka obiecuje kasę ale niggy nie daje 3,4 lata pracujesz za minimalną krajowom ewentualnie to ci dołoży więcej obowiązków i pracy pozatym nic ole często obieca idąc doniej to mówi zawsze to samo inaczej mówiąc obiecanki cacanki a głupiemu radość. A niespomnę już o halach syf i mogiła.

Szy
@Sławek

Najlepsze było szkolenie BHP kabel siła na parę maszyn w wodzie według BHP dobrze zabezpieczony w rynnie metalowej woda cieknie oknami za czasów pana jaroslawa klimaszewskiego i Krzysztofa jazzowego a także kamery w szatni jak się przebierają ludzie

Konus

Czy od 1 lipca 2023 roku w Bazyliszku będzie płaca tylko za minimalne wynagrodzenie bez już premii?

Kucka

Czy w Bezalinie są dobre prace i płace?

Ptak
@K

Czy w Bezalinie są wysokie normy do wyrobienia?

Kinia Nowy wpis

No hej. Widzieliśmy z chłopakiem właśnie wczorajsza ofertę dla operatora maszyn. szczególnych wymogów raczej nie stawiają, nie widzimy nawet by doświadczenie było wymagane. skoro tak to w jaki sposób oceniacie tamtejsze warunki? to praca na miesiące czy jednak na dłużej na spokojnie można się zatrzymać?

Sławek

Szy Nowy wpis
@Sławek

Z ta minimalna o której ktoś teraz napisał to prawda? chce się dowiedzieć czy to dotyczy każdego stanowiska, bo parę dni temu ofertę dla mechanika dodali i myślałem czy by nie aplikować bo jakichś szczególnych wymogów to faktycznie nie podali. W praktyce mechanik ma luz czy jednak cały czas jest co naprawiać?

Klops

Maja luz lekka przyjemna praca. Polecam

Eliza Nowy wpis
@Klops

Hej, i nic zastępczego chłopakowi nie będą kazali robić jakby przyszedł? W aktualnym zakładzie u niego gonią mechaników do innych czynności. Zastanawiam się czy jeśli są przestoje w ich pracy to wpływa jakoś na premie?

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Witam,zastanawiam się nad przyjęciem do bezalinu,jakie stawki na początek?jest sens się interesować oferta?stanowisko pracownik produkcji.pozdrawiam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Zoja

Jakie pogłoski masz na myśli, skąd te informacje, że coś ledwo przedzie? Kiedyś tu zaglądałam, bo myślałam ze będą o ofertach pracy pisać, ale cisza dłuższa była we wpisach. W internecie też się nie ogłaszali chyba. Jest teraz mniej zamówień?

Czy Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów organizuje staże dla studentów?

Cos tu w lipcu już pisali o podwyżkach względem stawki minimalnej. Nikt wątku nie pociągnął ale jeśli wtedy musiały wystąpić to czy teraz także? jest tylko dorównanie czy na spokojnie dają cos ponad? Poza tym na których stanowiskach się tak zarabia?

Weger

Jak tam teraz jest w Bezalinie? Czy dużo jest Ukraińców, dalej zapierdul albo nie ma za dużo pracy i ludzi zwalniają z pracy? Czy dyrektorka ta sama?

Ciekawa

Ciekawa jestem odpowiedzi. Udzieli jej ktoś? zauważyłam tez ze nikt nie odnosił się do zapytań o początkową umowę oraz premie, dlaczego? premie jeśli już dopiero po zatrudnieniu na stale wchodzą? Kiedy można otrzymać umowę na nieokreślony?

Jaka umowa obowiązuje w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów podczas okresu próbnego?

Konus

Kucka

Czy w Bezalinie są dobre prace i płace?

Pewnie o zarobki? Masz na myśli fakt, że to od stanowiska pewnie zależy? Jest jakieś obecnie najbardziej polecane? na co kandydujecie? I jak tu w biurze się sprawy mają?

@Kucka

Bez premii mniej niż najniższa krajowa

@K

Mniej? Nie wiem czy tak jest ale w takim razie ile tej premii musi teraz konkretnie wpaść, żeby dorównało do gwarantowanej kwoty? I o którym stanowisku mowa i stażu pracy?

@Anna

+20%ale pracójesz to wiesz. nie wiem po co ciągasz za język odpowiadam tylko na pytanie

Ptak
@K

Czy w Bezalinie są wysokie normy do wyrobienia?

Jasiu

Kto teraz pracuję na transporcie, ustawianiu maszyn na tkalni w Bezalinie na dziale laminowi i tkalni?

Bryndz
@Jasiu

Jak śmiesz podpisywać się za Jasia, który już nie pracuje !!!! Kolejny(usunięte przez administratora). który zadaje głupie pytania i daje głupie odpowiedzi. Wartościowi ludzie odchodzą, a w zamian Bezalin dostaje „mniej niż zero” 90% nowych, którzy się tu wypowiadacie nie potraficie nawet poprawnie złożyć zdania po polsku ;(

Kapus

A oni dalej na tej laminowi robią na tych emerytów. (usunięte przez administratora) panie prezesie niech się przynajmniej pan za to weźmie bo chyba dyrektora takich ludzi potrzebuje co jej donoszą i mają luzy...

Rob, a nie narzekasz.

Mieczysław
@Kapus

Każdy lubi ponarzekać wiec nie bądź aż taki zasadniczy. Tobie dobrze się pracuje? Warunki ci odpowiadają? Weź napisz coś od siebie ;)

@Mieczysław

Jestem kapusiem na laminowmi i z tego powodu dobrze mi sie pracuje.

Mieczysław
@Kapus

No wiesz? Bądź poważny. Jak dobrze ci się pracuje to powiedz czy za wyniki dają jakieś premie. Można w ten sposób dorobić do wypłaty?

@Mieczysław

Tak. Za sprzedanie kolegi masz wyzsza premie.

@Mieczysław

Pracuje sie nieżle, nie słuchaj innych.

Czyli to i tak nie jakoś super dobrze? To co by mogli tutaj polepszyć w takim razie?

Zniesmaczony
@Anna

Przede wszystkim podnieść pensję, wykonywana pracą nie jest adekwatna do pensji ,W zeszłym roku w czasie upałów przysługiwały dwa soki na miesiąc ,a w tym roku jeden ,Mistrz produkcji na oddziale tkalni to jest porażka ,Fajni ludzie ,długoletni pracownicy odchodzą, też to nie dzieje się bez przyczyny ,

@Zniesmaczony

I co te soczki tłumaczyli inflacją? ;p A ten Mistrz co takiego robi, że aż tak go oceniasz?

Zniesmaczony
@Anna

Ten kto pracuje w tej firmie , właściwie na oddziale tkalni to wie czym mówię ,Nie chodzi mi o nowego majstra żeby było jasne,

No ja też tak średnio łapię, a chciałabym się dowiedzieć jak to tu jest. Ty rozumiem się całkowicie z tym nie zgadzasz?

Zły
@Kapus

Tak słyszałem że jest taki jeden niby schorowany a ponoć to (usunięte przez administratora)nigdzie mu się nie chce robić udaje że go wszystko boli

@Zły

Tak słyszałeś tylko? Skoro ktoś ma jakieś większe dolegliwości to jak stoją tu z respektowaniem l4? jest coś w rodzaju premii frekwencyjnej może?

tomp rajder

Siema,mam pytanie czy w bezalinie będzie wszystko banglać jeśli ma się jakiś stopień niepełnosprawności ? Dział nie ma znaczenia,jestem otwarty na propozycje

Nie ma to jak mieć układy z panią dyrektor bo wyrzuca po dwa dni na urlopy a Irek jak zawsze nie musi iść na urlop bo (usunięte przez administratora)...

Czesław
@Anna

To co trzeba żyć dobrze z dyrektorką, aby dostawać urlop? Zastanawiam się, czy tu aplikować, jak będą wolne wakaty. Dobrze można zarobić? Chociaż te 3500 na rękę? Bo poruszali tu zarobki ale nikt konkretnie nie napisał, ile dają :D

@Czesław

Chyba brutto z małym haczkiem

@K

chyba? pracujesz i nie znasz konkretów? a z tymi urlopami, o których wyżej napisano to jak to jest? mimo wszystko idzie się dogadać? tak pzt., jakie najczęstsze problemy tutaj mogą się zdarzać, że rozmowa by się przydała?

Zły

Tak słyszałem że jest taki jeden niby schorowany a ponoć (usunięte przez administratora) leń nigdzie nie chce robić udaje że go wszystko boli

Kapus

No to Ireczek z laminowni robi chłopcą pod górkę, pokazuje że można taśmowac na nocce 4godziny,a na innych stanowiskach nie bo go wszystko boli.Ale niech pamięta ze karma wraca...

Kapus

No i się zaczęło na laminowni.Juz wyrzucają na urlopy tylko oprócz (usunięte przez administratora)dyrektorki ,a Ukraince robią po 12godz.widac kogo pani dyrektor szanuje.

@Kapus

i tak co roku macie, że takim przekonaniem to piszesz? sezonowość tak? a co jak ktoś by nie miał już płatnego urlopu?

Krzysztof

Co będzie jak na emeryturę pójdzie Janek z Irkiem pracujący na laminowi w Bezalinie?

@Krzysztof

Wiesz co będzie że wkoncu na kapusi nie będzie trzeba zapierdalać jak teraz...

Zawiedziony

Drogie Panie z oddziału skrecalni przestańcie obmawiać koleżanki iprzestancie kombinować w kartach pracy będzie uczciwe ????

szefowa
@Zawiedziony

Które Panie? Proszę nie oczerniać

Zawiedziony
@szefowa

A które nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Zobacz opinie na temat firmy Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów
1.1/5 Na podstawie 376 ocen.
  • Piastowska 43
    43-300 Bielsko-Biała

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów