PKO BP SA CBE

Lublin

Opinie o PKO BP SA CBE

Yupi 2009-07-25 00:19:13
Jeśli chcesz pracować na umowę zlecenie i tyrać jak koń - zapraszam - pensja zaczyna się od 650 PLN,(umowa zlecenie) przez 960 PLN, (umowa o pracę) a potem niby obiecują podwyżki których nie ma (bo kryzys), odpowiedzialność wielka, praca nieregularna, w sylwestra, i wszystkie święta,w nocy też, ciągła kontrola, zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy, nawet w marketach na półkach płacą więcej.
Na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadają takie bajki że nakręcasz się a po 2 miesiącach - rozczarowanie - albo odchodzisz albo zostajesz....jak zostajesz - godzisz się na haniebne warunki płacowe i ciężką i odpoweidzialną pracę...
Na plus jest atmosfera - można poznać wspaniałych ludzi i naprawdę gdyby nie oni praca byłaby o wiele bardziej uciążliwa...
/były pracownik PKO BP SA CBE/
malinka 2014-11-22 20:09:55
Bardzo miło będę tę pracę wspominać.
Jak wszędzie się lepsze i gorsze aspekty, ale nie można niczego generalizować.

Ekipa pracowników tych stałych, którzy nie wykruszyli się po 3 miesiącach jest super. Do dziś mam tam przyjaciół.
Gorzej z tymi pracownikami, dla których to pierwsza praca i nie dają rady - tu widać brak kompetencji i zaangażowania, aż się czasem można zdziwić, że takie ciamajdy są zatrudniane przez największy Bank w Polsce :) ale oni szybko kończą karierę.

Kierownictwo - ok. Są lepsi i gorszi, polecam sprawdzić samemu i przekonać się z kim można trzymać, a kto się fałszywie uśmiecha.

Zarobki. Jak ktoś umie konbinować i nie miga się od pracy, to można mieć dwójkę z przodu netto. Ale na pewno nie na początku. Wszystko wymaga czasu.
Tobi26 2015-01-23 17:30:45
Witam, mam pytanie gdyz pracuje na infolinii w innym banku i bardzo zaleząłoby mi aby moc pracowac w PKO bp, lecz nigdzie nie ma ofert odnosnie konsultantow?? Moge wiedziec jak dostałas sie do tej pracy?? Bede wdzieczny za info.
Pozdro
Ex pko 2016-06-15 17:15:23
Szukają cały czas, ale rynek białych murzynów powoli się wyczerpuje. Ludzie mają dość wyzysku. To co tam ostatnio się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie polecam omijać z daleka. Poczytajcie opinie na necie.
aaaaaaaa 2016-06-15 19:08:57
w końcu to pewnie zlikwidują i przeniosą, jak wszystko teraz, do Gdynii - to jest ( usunięte przez administratora ) oprócz trzymania stołka za wszelką cenę
Zostaw swoją opinię o PKO BP SA CBE - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKO BP SA CBE