EURO.NET.PL SC

Cieszyn

Opinie o EURO.NET.PL SC

admin 2015-08-04 16:56
Chcesz pomóc innym podjąć decyzję czy podjąć pracę w firmie EURO.NET.PL SC? Dodaj komentarz na naszym forum.
rafal20 2017-01-02 19:33
Internet stabilny, obsługa sprawna i miła, ceny nie najwyższe. Polecam!
marian99 2017-01-02 19:37
Polecam - najlepsza firma na Śląsku Cieszyńskim ! Solidnie zawsze na czas !
Cieszyniak :-) 2017-02-23 11:43
Na terenie Cieszyna mamy już o wiele lepsze oferty. Aktualnie na osiedlu podgórze ( banotówka )
rozwija się firma SilesNet dająca ofertę 1000/1000Mb/s za ~ 43zł miesięcznie. Zatem taniej i bez porównania download a szczególnie upload. W innych rejonach Cieszyna są także tańsze oferty jak również sieć światłowodowa firm takich jak np. Netia - ja osobiście korzystam dłuższy czas i działa wyśmienicie, łącze 50Mb/s bardzo stabilne. Natomiast kiedyś korzystałem z usług firmy euro.net na światłowodach, mimo to wiązało się to z przerwami, po wymianie routera itp.. problem nie umiał zostać rozwiązany. Z opini znajomych wygląda to podobnie, na łączach radiowych może tego nie będę komentować :-) Po prostu nie polecam.
Pozdrawiam!
Karol 2017-06-26 14:31
Jak widać każdy ma inne doświadczenia. Korzystam z internetu światłowodowego w domu jednorodzinnym i telefonu stacjonarki. Od ponad roku bez problemów. Ping na PS4 w granicach 10 ms.
Mają na Podgórzu również serwis komputerowy ze zniżkami na usługi dla swoich klientów. POLECAM
Zostaw swoją opinię o EURO.NET.PL SC - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO.NET.PL SC