Scandinavian Transformer Sp. z o. o.

Skierniewice

Opinie o Scandinavian Transformer Sp. z o. o.

**** NO COMMENTS ****** 2012-03-10 14:58:13
Może lepiej nie dodawać żadnych komentarzy na temat tej firmy.
A przecież jak ktoś ma życzenie tam popracować i zobaczyć cyrk to niech idzie .
GooD LucK
Daje ocenę mierną za atmosferę,warunki -1, robota+8
brak słów 2013-09-30 22:58:50
Małpy w cyrku więcej w bananach zarabiają niż oni w (usunięte przez administratora) płacą.
a atmosfera to już wgl.....
xxx 2015-12-26 22:40:32
2500 Oczywiście to prawda. Ale na 2 miesiące
Max 2016-09-05 20:53:44
2500zł na start to chyba jakiś zart napisany przez kogoś z tej firmy. Pracownikom płacą bezwzględne minimum czyli 1850zl brutto, a potem jak ma się szczęście to po roku będzie miał 12-13zl brutto na godzinę. Na większe podwyżki nie ma co liczyć, bo pracodawca wychodzi z założenia, że lepiej zwolnić pracownika z doświadczeniem niż dać mu solidne wynagrodzenie, a na jego miejscu zatrudni się kogokolwiek za minimalną stawkę.
W firmie brakuje elementu zdrowej pracy, brakuje szacunku do pracowników i jest brak integracji pracowników ze względu na atmosferę w tej firmie.
I o jakim zdobywaniu doświadczenia (chyba, że zamierzacie wiecznie zatrudniać 18latkow na parę miesięcy) my tu piszemy jak nie ma to wymiernego wpływu na stawkę.
Nigdy tam nie wrócę.
Zostaw swoją opinię o Scandinavian Transformer Sp. z o. o. - Skierniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scandinavian Transformer Sp. z o. o.