Scandinavian Transformer Sp. z o. o.

Skierniewice

Opinie o Scandinavian Transformer Sp. z o. o.

**** NO COMMENTS ****** 2012-03-10 14:58
Może lepiej nie dodawać żadnych komentarzy na temat tej firmy.
A przecież jak ktoś ma życzenie tam popracować i zobaczyć cyrk to niech idzie .
GooD LucK
Daje ocenę mierną za atmosferę,warunki -1, robota+8
brak słów 2013-09-30 22:58
Małpy w cyrku więcej w bananach zarabiają niż oni w (usunięte przez administratora) płacą.
a atmosfera to już wgl.....
xxx 2015-12-26 22:40
2500 Oczywiście to prawda. Ale na 2 miesiące
Max 2016-09-05 20:53
2500zł na start to chyba jakiś zart napisany przez kogoś z tej firmy. Pracownikom płacą bezwzględne minimum czyli 1850zl brutto, a potem jak ma się szczęście to po roku będzie miał 12-13zl brutto na godzinę. Na większe podwyżki nie ma co liczyć, bo pracodawca wychodzi z założenia, że lepiej zwolnić pracownika z doświadczeniem niż dać mu solidne wynagrodzenie, a na jego miejscu zatrudni się kogokolwiek za minimalną stawkę.
W firmie brakuje elementu zdrowej pracy, brakuje szacunku do pracowników i jest brak integracji pracowników ze względu na atmosferę w tej firmie.
I o jakim zdobywaniu doświadczenia (chyba, że zamierzacie wiecznie zatrudniać 18latkow na parę miesięcy) my tu piszemy jak nie ma to wymiernego wpływu na stawkę.
Nigdy tam nie wrócę.
Taki pan 2017-08-09 20:35
Nie jest źle.
Atmosfera jak atmosfera można słuchać muzyki.
Pracą marzeń tego nie nazwę ale jak się nie ma tego co się lubi.
TakiJeden 2017-09-20 12:35
Praca jest OK. Nie przemęczy się człowiek a robi się ciekawe rzeczy. Tylko warunki są urągające człowiekowi. Ciasno wszędzie a ilość miejsca w szatni obrazuje jak tam się szanuje ludzi. Kiedyś woda ciekła każdym oknem, teraz jakiś IDIOTA wymyślił że większość okien nie będzie otwierana! Latem będzie tam tragedia! Ogólnie to, że ta firma funkcjonuje to jakiś cud! Jeden wielki bałagan, zero profesjonalizmu i nagonka jeden na drugiego. A szkoda bo miała firma potencjał który został zmarnotrawiony przez szefa prod. i właściciela. Mimo wszystko dobrze wspominam tą firmę ale nie wrócił bym tam...
TakiJeden 2017-09-20 12:36
Zostaw swoją opinię o Scandinavian Transformer Sp. z o. o. - Skierniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scandinavian Transformer Sp. z o. o.