JARZYNKA

Opinie o JARZYNKA

a co mi tam 2015-02-11 19:30:15
NIE POLECAM!!!! Nierówne traktowanie, wazeliniarstwo,dwulicowosc, na każdym kroku szefostwo okaże ci swój nie szacunek i to jaką łaskę ci robią źe masz zaszczyt dzwigac jak chłop za tak wygórowana pensje. Pracowników mają za nic....
Mieszkaniec 2015-10-21 06:07:28
mieszkam na kabatach i widze codziennie rano jak te biedne dziewczyny dzwigaja ciezary ,szkoda mi ich pozdrawiam
Lokator 2015-10-21 21:16:13
Dajcie spokoj wstyd jeszcze im homonta pozakladac i w pole poslac to sa kobiety a nie woly robocze .Dzwigaja ciezkie klatki a o smieciach nie wspomne
Obserwuje to bardzo czesto bo robie tam zakupy.Do wlasciciela panie kochany wez pan cos z tym zrob moze warto im jakos pomoc.
Lokator 2015-10-23 12:28:24
Nikt nie mowi ze on jest zly tylko mogl by cos pomyslec zeby im bylo troche lzej.Poprostu nie ladnie to wyglada jak kobieta dzwiga ciezary .
bigos 2016-04-22 20:12:26
a ja się nie zgodzę @Lokator. Chyba każda kobieta, która się tutaj zatrudnia ma świadomość ciężkości i trudności tej pracy. Nikt nikogo nie zmusza. Zresztą ciężko za pracowników innych się wypowiadać.
Zostaw swoją opinię o JARZYNKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JARZYNKA