MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP. Z O.O. - ŚWIECIE

Świecie

Opinie o MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP. Z O.O. - ŚWIECIE

Leszek 2011-07-31 17:45:20
[usunięte przez moderatora] Przez tę firmę wielu ludzi utraciło zdrowie psychiczne ... trzymajcie się z daleka. zarobki 1200 - 2000 netto, kierownicy i dyrektorzy wyżywają się psychicznie na podwładnych.
przyjazny 2012-02-29 16:38:14
Dlaczego nie zgłosicie tego do wyższych instancji w Wiedniu (bo chyba tam są osoby decyzyjne) Nie stać Was na napisanie po niemiecku lub angielsku kilku pism.

Tam rządzi układ o których właściciele fabryki nic nie wiedzą obsadzanie stanowisk swoimi itd, ta firma jest pozbawiona normalnej drogi awansu.

Ostanio słyszałem fajny tekst - jak nie będziesz się uczył to dostaniesz pracę na kartonach:)
Mikołaj 2016-01-15 19:41:16
Pytanie na temat pracy warunki przede wszystkim jaka płaca na mniejszym stanowisku pomocnik albo badanie jakości makulatury czy warto jak się wychodzi na miesiąc. proszę o informacje nie wiem czy warto mam 20km do świecia...
też michał :) 2016-04-24 12:54:55
to wcale nie jest tak daleko, a jak nie masz innej pracy na horyzoncie, że tak to ujmę, to warto. poza tym stabilność zatrudnienia i chyba możliwość dogadania się z osobmi z twojego rejonu na wspólne dojazdy
Oxi 2016-10-27 16:08:05
Witam mam pytanie gdzie składać cv do kadr czy ochronie zostawić . Jakie zarobki na okresie prubnym i ogólnie. Do swiecia mam 34 km . Posiadam własny pojazd. Czekam na odp
Zostaw swoją opinię o MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP. Z O.O. - ŚWIECIE - Świecie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP. Z O.O. - ŚWIECIE