Restauracja Wierzynek

Kraków

Opinie o Restauracja Wierzynek

Recepcjonistka 2014-05-20 07:42:38
Pracowałam w Wierzynku przez kilka miesięcy jako recepcjonistka. Pracę w tym miejscu wspominam bardzo źle. Marna płaca, umowa oczywiście śmieciowe i przede wszystkim okropne, chamskie i nieprzyjazne traktowanie pracowników przez wszystkich piastujących mniej lub bardziej "ważne" stanowiska. Choć wydaje mi się, że w niektórych "działach" jest nieco lepiej i może nie aż tak nie do wytrzymania, na pewno jednak recepcja Wierzynka naprawdę jest bardzo nieprzyjaznym miejscem pracy. Szkoda czasu i szkoda nerwów na pracę w tym miejscu. Z resztą nieustająca rotacja pracowników, zarówno recepcji, jak i Wierzynka w ogóle, jest tego najlepszym dowodem. Podsumowując, bardzo nie polecam.
Recepcjonistka 2014-06-04 00:59:17
Zwolniłam się sama, głównie z powodu atmosfery. Spośród znanych mi osób, które pracowały w Wierzynku, zdecydowana większość odchodziła z własnej woli.
bvnjmk, 2016-05-22 23:23:22
i minał miesiąc @daria i nadal Restauracja Wierzynek nie psozukuje pracowników - pewnie mają tak sprawdzoną kadre że nie musza na sile szukac ludzi. Bo obecni zwyczajnie chcą u nich pracować ......
Zostaw swoją opinię o Restauracja Wierzynek - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Wierzynek