Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j. w Cieszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j. w Cieszków

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kobra Nowy wpis

Firma cały czas bezdusznie zwalnia świetnych pracowników ,tańsi ukrai... na ich miejsce bez umiejętności i doświadczenia,co skutkuje niestety dużym spadkiem jakości wyrobów .Kierownictwo nie robi nic by wpłynąć na decyzje szefa ,pilnują swoje i tak marne stołki .

Skot Nowy wpis

Jak wygląda praca kierowcy? Da się żyć czy z miejsca sobie darować?

zapomnij Nowy wpis

1/8 etatu umowa zlecenie to najczęstsza praktyka.

Jak wygląda ścieżka awansu w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j.?

Zapomnij

O jakich awansach tu mowa???? w firmie Smak istnieje tylko pozycja szef i nikt poza nim niema szans na jakie kolwiek awansowanie ,czy chociażby słowa pochwały .Ciągle słychać jakie to straty przynoszą pracownicy a szef za owe straty kupuje kolejne nieruchomości.

hahahaha

jedyny awans jaki można uzyskać to zamiana umowy o prace pełny etat na niepełną umowę zlecenie ???? . I to wszystko w podzięce za wieloletnią pracę i naciski TYLKO NIE MÓW NIKOMU

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
niestety

do dzisiejszego dnia nie nauczyli sie że pracownik ma wolne po to by odpocząć, a nie po to by co chwile ktoś dzwonił z biura z tekstem "masz przyjść do pracy" i "za godziny do odebrania". skoro tak bardzo jesteśmy nie opłacalni i przynosimy straty, to zamknijcie albo firmę albo buźki i znajdźcie pieniądze na dodatkowe godziny. trzeba było nie zwalniać ludzi, tylko w dobie epidemi odpowiednio rozdysponować zasoby, a nie tlko liczyć kase z procentu od sprzedaży pani N. a najlepiej otwórzcie ta szufladę pełną podań :)

Magda

Czyli piekarni jest więcej tak? Ile i gdzie?

Lipka
@Magda

Piekarnia jest jedna w Cieszkowie, sklepy firmowe: Cieszków, Biadki, Koźmin, Jutrosin, Krotoszyn, Sulmierzyce, Głogów, Milicz

Lipka

SMAK to nie tylko piekarnia lecz także sieć sklepów, dawniej można było kupić wszystko, dzisiaj obraz nędzy i rozpaczy. "Handel się nie opłaca" takie słowa padają z ust zarządzających tym przybytkiem, do dziś nikt nie jest w stanie potwierdzić, na czym stoją pracownicy ciągle słyszący pieśń o likwidacji sklepów, prawdopodobnie jako środek zastraszania i usprawiedliwienia cięć w poborach ( to ostatnie to regularna praktyka w tym miejscu). Od kilku miesięcy można tylko dostać śmieciówkę w tym miejscu. Niestety włodarze zapominają, że pracownicy też potrafią liczyć jak bardzo "nie opłaca się handel"

Na jakie benefity można liczyć w PW "SMAK" G.Dorosz i B.Dorosz Sp.j.?

zapomnij

oszczędności robione kosztem pracownika, niemiła atmosfera, sprzęt post-PRL zagrażający życiu, który naprawiany jest już tyle razy, że nawet Janusze remontów rozkładają ręce, a "WŁADZA" jest głucha na słowa zakup nowego, brak zaplecza socjalnego,braki personalne w sklepach nadrabiane są pracą za godziny do odebrania (których rzekomo nie ma) i nie można odebrać NIGDY. A na koniec BONY ŚWIĄTECZNE których wartość jest jest odjęta z pensji pracownika i do zrealizowania tylko w sieci SMAK. jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest podstawa + koperta. nad kopertą można tylko usiąść i zapłakać jak nas wiele

Prawownik

polecam pracuje już dłuższy czas , ze wszystkim idzie się dogadac

Nie polecam

admin

Temat PW "SMAK" G.Dorosz i B.Dorosz Sp.j. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem daj nam koniecznie znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j. - Cieszków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Grunwaldzka 44
    56-330 Cieszków

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j.