Opinie o Martom Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Martom Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Martom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martom Sp. z o.o. w Świdnica

Anonim Nowy wpis

Pracowałam długo w Zielonej Górze i odradzam. Warunki są mega słabe, brudno i dużo pleśni. Mega ciężka praca i malutkie wypłaty. Brak szacunku do pracowników ;) coś źle zrobisz to lecą od razu na skargę

Zofia Nowy wpis
@Anonim

Pleśni? A sanepid to tu zaglądał?

Rene Nowy wpis
@Zofia

@Zofia obstawiam, że pewnie sanepidu nie było

Czy rozmowa rekrutacyjna w Martom Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

tomek Nowy wpis

jeżeli jest taka potrzeba to tak lecz na stanowiska ktore w tym momencie rekrutujemy nie wymagamy jezyka angielskiego

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Martom Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

martom

nadgodziny wypłacane są zgodnie z obowiązującym prawem:)

martom

nie wiem ktory z naszych pracowników to wypisuje ale wystarczy zerknac na kwitek z wypłaty jest tam pole nadgodziny i jezeli ktos je ma to tak sa rozliczone

@pracownik dlaczego nie polecasz tego pracodawcy?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Martom Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Nie polecam" pracodawcy"

Zuzanna

Owszem - wilgoć i grzyb na ścianach są nie do przyjęcia. Wypadałoby po prostu zgłosić się z tym problemem do właściwej instytucji, która na pewno zareaguje w odpowiedni sposób. A powiesz mi jeszcze, jakie wynagrodzenie proponują tam nowym pracownikom?

Baśka

To jest forum pracownicze więc klienci pomylili adresy!

Kupujący idiota

Walek nie kapiacy po zalaniu farbą nie dość że walek się nie obraca gąbka zeszła z walka to lepiej kapie niż z pedzla poprostu szajs pan sprzedajesz weź się za uprawę pietruszki

DICK
@Kupujący idiota

Nie korzystam z Kuropatwy. Kiedyś zamówiłem parę rzeczy, to był najgorszy (usunięte przez administratora) jaki udało mi się kupić przez internet. Odesłałem, a potem zmagałem się tygodniami o zwrot pieniędzy.

Romek

czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie na forum? Mam nadzieję, że to bardzo dobra praca i dlatego!!

Zuzanna

Pracujesz w FH MARTOM Tomasz Kuropatwa? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

A czy przypadkiem nie powinny tu pojawiać się opinie o firmie dla potencjalnych pracowników, a nie od klientów?

Zostaw merytoryczną opinię o Martom Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Martom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Martom Sp. z o.o.