brak logo

FENIKS Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o.

Wolny Dwór

Opinie o FENIKS Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o.

Aleks 2015-06-16 15:19:57
Praca za najniższą krajową na konto reszta w koperte(jeżeli jest reszta).Jak mamy zarobić na emerytury w takim układzie?Praca na większości działach na akord a na umowach co innego.Zarabiają Ci którzy mają układ.Coraz to większe wymagania za te same bądź mniejsze pieniądze.W tym zakładzie docenia się pijaczków(bo ludzi to nie bodzie że zarobi,a niech zarobi przecież i tak przepije...)cwaniaków(którzy mają gadane i potrafią ugadać sobie godną godzinówkę,chociaż i tak przedtem nie wykazali się i nie zasłużyli na lepsze traktowanie)Ludzi z typu uprzejmie donoszę(zasłaniających swoje grzeszki czy też chcących się wykazać.Nie ważne czy powie prawdę ważne że doniósł i został poklepany po plecach...)Warunki BHP to temat tabu można się zabić ale co to kogo obchodzi,przedstawienie musi trwać.Miejsce gdzie zwalniając się zwalniają za karę bliskie osoby bez podstawnie i z wielkim hukiem.Ludzie masowo odchodzą,atmosfera bardzo gęsta i nie miła.Miejsce gdzie księgowe i kierownictwo rozpowiadają kto ile zarobił z dokładnością do złotówki,co jest po prostu oburzające i nie do pomyślenia.Podsumowując obowiązuje prawo dżungli kto sprytniejszy i bardziej chytry na górze,polecam desperatom,ludziom bez wyjścia i osobom z trzech wymienionych wyżej grup.Jeżeli chcesz uczciwie zarobić tu godne pieniądze zapomnij. Pisze z przestrogi,bez wpływu emocji pracuje tu już długo i wiem jak jest.
1
hej 2015-06-26 14:01:02
A ile tam zarabia księgowa...może Ci zazdrości i dlatego rozpowiada....
dzikiekaraczany 2015-08-30 21:18:30
nie macie wrażenia, że wypowiedź @Aleks wygląda jak wypowiedź typowego frustraty zwolnionego za nagminne pojawianie się w pracy pod wpływem i nieprzestrzegającego BHP?

ja pracuje w tym "miejscu" i nie narzekam. pracuje ciężko, za może nie jakieś kokosy, ale za lepsze pieniądze niż u konkurencji i nie zajmuje się zbędnym gadaniem tylko prawdziwą robotą.
1
uytre 2015-10-10 16:25:57
wiecie że Feniks jako producent posiada własną kolekcję mebli ale także realizuje produkcję ściśle określoną przez odbiorców hurtowych z zastrzeżeniem wyłączności, widziałem na stronie ich meble i widać że są naprawdę solidnie zrobione, podobno do produkcji stosują wyłącznie materiały i surowce najwyższej jakości ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami od sprawdzonych dostawców..
876 2016-04-27 20:18:10
fajnie wlasnie ze m aja az taki duzy wybor i te meble sa roznego rodzaju bo to przeciez wazne jest :)
Zostaw swoją opinię o FENIKS Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o. - Wolny Dwór
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FENIKS Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o.