RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Lublin

Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat inwentaryzacji w Lublinie?

Miśka
@Lublin

Ja pracuje w Lublinie i jestem zadowolona ze względu na dużą ilość zleceń. Atmosfera w pracy jest okej. Jeżeli chodzi o menagerow złego słowa nie powiem - jak mialam jakiś problem zawsze służyli pomocą. Warto spróbować, jeżeli ocenisz ze praca Ci nie odpowiada, zawsze możesz zrezygnować (moja koleżanka znalazła stała pracę i bez problemu rozwiązała umowę) :D

Aneta
@Miśka

Powiedz, a trzeba umieć obsługiwać skaner? Zastanawiam się, czy biorą ludzi, którzy pracowali przy inwentaryzacjach starej daty, z ręcznym liczeniem i arkuszami spisowymi.

@Aneta

Robią szkolenia z obsługi skanera przed przystąpieniem do pracy, przynajmniej tak miałam w Warszawie.

@Aneta

Witam. Przed rozpoczęciem współpracy organizujemy dla kandydatów (również z doświadczeniem) szkolenie z obsługi skanera. Zachęcam do kontaktu w celu zapisania się na listę osób oczekujących na szkolenie - 604482517 :) pozdrawiamy Zespół RGIS

Anka
@Aneta

Tak, jest przedtem szkolenie. Niestety przez covid pierwsza inwentaryzacja przeszła mi koło nosa, więc nie sprawdziłam w praktyce skuteczności przygotowania ????

Ciekawa

Czy jest określona ilość inwentaryzacji w których trzeba wziąć udział np. min 4 w miesiącu? Czy jest określone minimum?

Iza
@Ciekawa

dobre pytanie, może się podepnę: czy trzeba mieć doświadczenie czy przyjmują też laików do pracy? :)

M
@Iza

Nie ma żadnego minimum inwentaryzacji. Chcesz to dajesz dyspozycyjność i pracujesz, nie chcesz to nie. Nie trzeba mieć doświadczenia ale jak podczas pracy zbija się bąki, robi się innym pod górkę i więcej jest szkody niż pożytku z danej osoby to się zdarza, że umowa z tą osobą jest wypowiadana, no bo jaki jest sens jej pracy?

Jan

Może ktoś powiedzieć jak wyglądają zlecenia w Krakowie? Dużo zleceń w miesiącu i po ile godzin dziennie?

Pracował ktoś z Was jako Audytor w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Witam. W sytuacji, gdy są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt z działem HR - 604 482 517 lub 512 213 407. Z chęcią opowiemy jak wygląda współpraca oraz rekrutacja :) Pozdrawiam Zespół RGIS

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

Natalia

Czy mógłby ktoś powiedzieć pare słów o pracy w Białymstoku?

@Natalia

Witam. W sytuacji, gdy jest Pani zainteresowana współpracą w Białymstoku prosimy o kontakt z działem HR - 604 482 517. Z chęcią opowiem jak wygląda współpraca w danym regionie :) Pozdrawiam Zespół RGIS

O której godzinie w Warszawie odbywają się szkolenia w RGIS

@Adam

Witam, szkolenia w Warszawie zazwyczaj odbywają się o godz. 11:00, 13:00, 15:00 lub 17:00. W sytuacji, gdy jest Pan zainteresowany współpracą prosimy o kontakt z działem HR - 604 482 517. Pozdrawiamy Zespół RGIS

Andrzej Mirosław Szafrański

Do samej firmy RGIS nie mam żadnych zastrzeżeń, ale do pośrednika, tj. STREFA JOB mam ich wiele. Jestem przekonany, że nie Ja jeden. Wystarczy by RGIS zmienił pośrednika a znikają problemy z Rekrutacją Pracowników. Spora rzesza osób chcących pracować w RGISie, nie podejmuje jej tylko z uwagi na STREFĘ JOB.

Robert
@Andrzej Mirosław Szafrański

Czy nie ma możliwości składania CV bezpośrednio w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne? Trzeba to robić przez pośrednika? Znalazłem ogłoszenie na stanowisko pracownik inwentaryzacyjny i nie ma tam nic na temat pośrednictwa, natomiast jest kontakt do działu personalnego, który zajmuje się rekrutacją. A jak inni pracownicy starali się o zatrudnienie? Czy bezpośrednio u pracodawcy?

Andrzej Mirosław Szafrański
@Robert

Nie wiem jak inni starali się o pracę, Ja w każdym razie bezpośrednio u pracodawcy. RGIS dał ogłoszenie , na które odpowiedziałem. Byłem przekonany, że RGIS jest moim bezpośrednim pracodawcą. O tym, że się myliłem dowiedziałem się gdy otrzymałem umowę.

Loki
@Robert

Zapraszamy również bezpośrednio do nas, należy podać imię i nazwisko, telefon oraz miasto, w którym chciałoby się podjąć pracę. Zapraszam :)

Loki
@Andrzej Mirosław Szafrański

Taka informacja pada na pierwszym szkoleniu z pytaniem, czy nadal są Państwo zainteresowani.

nick
@Andrzej Mirosław Szafrański

Andrzej a Ty wiesz, że RGIS i Strefajob to dwie ZUPEŁNIE różne firmy i żadna z nich nie dostarcza pracowników drugiej prawda ? Chyba coś Ci si e mocno pomyliło z tym wpsem

Krzysiek.
@Loki

Mam pytanie dotyczące zleceń na inwenteryzację.Dostałem zaproszenie na szkolenie do Rzeszowa,miejscowości oddalonej o 70 km ,od mojego miejsca zamieszkania..Pochodzę z pow.Krośniejskiego .Moje pytanie.Czy przeprowadzacie inwenteryzacje na terenie pow.Krosno,względnie powiatów ościennych ,czy tylko teren Rzeszowa i ościenne.Posiadam doświadczenie ze skanera kodów,ponieważ współpracowałem z Inwentem,ale Oni często na terenie pow.Krosniejskiego nie przeprowadzają inwenteryzacji.Przeważnie jest to jedna inwenteryzacja w roku..Jeżeli można by było prosić o odpowiedż ,to bardzo bym prosił na e-maila krzysiek1106@interia.pl

@Krzysiek.

Witam. Niestety nie mamy grupy inwentaryzacyjnej w Krośnie, najczęściej są inwentaryzacje wyjazdowe z Rzeszowa, ale musi Pan do miejsca zbiórki dojechać we własnym zakresie. Pozdrawiamy zespół RGIS

Alicja98753

Czy na terenie województwa zachodniopomorskie dostaje się dużo zleceń na inwentaryzacje? Ktoś może się wypowiedzieć, głównie chodzi mi o Szczecin.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Pracownik Inwentaryzacji?

Tak myślę że tak bo jak dla mnie to była najlepsza praca w której pracowałem

Nowa

Witam, na spotkaniu szkoleniowym byłam trochę nie skupiona na krokach omawianych przez instruktora ponieważ musielismy w tym samym czasie uzupelniac kwestionariusz itd ale to nie wazne, umknęła mi informacja dotycząca umowy, po szkoleniu kiedy wróciłam do domu na mailu znajdowały się wyłącznie materiały szkoleniowe omawiane chwilę wczesniej i nic poza tym, umowa przyjdzie sama? Czy muszę ją sobie gdzieś wygenerować? Jak wygląda proces zakładania panelu pracownika?

Tyrytyry
@Nowa

Hej mogłabyś mi wysłać te materiały szkoleniowe, chciałam sobie przypomniec co i jak a mój plik jest uszkodzony ????

Pracująca

Pracuję w Rgis już od jakiegoś dłuższego czasu. I tak szczerze to nie mam się do czego przeczepić. Wystarczy odrobina zaangażowania. Płatność terminowa. Oczywiście są plusy i minusy jak w każdej firmie. Ja osobiście jestem zadowolona i polecam spróbować niezdecydowanym.

Inwentaryzator

Pracuje tu od 2 msc i jest Ok, wcześniej nie patrzyłem na opinie i może lepiej bo pewnie nie podjął bym pracy. Nie wiem skąd te komentarze negatywne ale ja pracuje obecnie we Wrocławiu i jest dobrze. Wypłatę dostalem 14.10 (w umówię do 15) wiec w terminie, byłem już na 4 inwentaryzacjach i mi się podoba. Poznałem fajnych ludzi, nie mogę nic złego powiedzieć. Pozdro

Katarzyna Brodziak

Pracuje w Rgis już od 7 miesiecy i jestem bardzo zadowolona, podejmuje się dodatkowych zleceń kiedy tylko mam czas i ochotę, udało mi się połączyć ta prace z moimi studiami dziennymi. Stawka 23 zł na reke mega mi odpowiada, wypłata zawsze w terminie. Polecam :)

Bon

Ludzie omijajcie z daleka te firme szukaja (usunięte przez administratora) do tego (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) grosze zeby bylo na ich sute wynagrodzenie a od siebie malo wymagaja nie mowiac juz o atmosferze na takich inwentaryzacjach straszenie duzymi karami za byle co aby tylko zaoszczedzic obsadzanie na tzw. menagerow nieodpowiednie osoby ktorzy raczej nie powinni miec do czynienia z praca z ludzmi a siedziec gdzies na zapleczu a pozniej sie dziwia ze brakuje chetnych do pracy

Alicja987

Ktoś pracował w szczecinie i ma jakieś opinie?

Geremek Grzegorz

Merytoryczną opinia do prac niewolniczych, ale przecież za zgodą ludzi którzy nie mają lepszych perspektyw na zdobycie pieniędzy na jedzenie.

Jaki jest wkład kierownictwa RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Hahaha

Dobrego czego? To chyba żart jakiś. Nie ma czegoś takiego jak budowanie dobrej atmosfery

Brak słów

Odbyłam szkolenie na którym to mówiono nam ile to nie ma pracy w Rzeszowie, kazano już na szkolenie przynieść grafik na najbliższe 10 dni po czym jak podpisałam umowę dostałam 2 puste grafiki z info że nie ma dla mnie zleceń mimo iż moja dyspozycyjność to 5 dni w tygodniu po conajmniej 10h dziennie. Rozwiązałam umowę, która była podpisywana przez Full Job w której to Pani odpowiedzialna napisała że powodem rozwiązania umowy jest niepodjęcie rzeczywistej pracy. Jak miałam podjąć pracę jak wysyłają mi puste grafiki... Ogłoszenia że szukają pracowników cały czas można znaleźć więc nie wiem co tutaj poszło nie tak. Warunki umowy są poza tym tragiczne. Regulamin straszby, kary za wszystko można dostać tak naprawdę. Cieszę się że rozwiązałam tą umowę.

Kandydatka

Czy jest ktoś kto pracował w Rzeszowie i może się podzielić opinią? Czy pracując w sklepie budowlanym będę musiała dźwigać ciężkie rzeczy?

nick
@Kandydatka

dziewczyny pracuja na rożnych kwiatach ,lampach i t.d tak ze mysle ze nie

FranekKimono

Praca sama w sobie nie jest zła, ani wymagająca ani lekka. Cała otoczka wokół Twojej pracy to oczywista żenada. Realny czas pracy, za który będziesz otrzymywał wynagrodzenie znacząco odbiega od czasu, który na to poświęcisz. Standardem jest czekanie min. godzinę w sklepie/przed sklepem zanim ktoś raczy zeskanować Cię i rozpocząć liczenie czasu pracy. Każdy powtarza, że najważniejsza jest dokładność, żeby następnie grozić anulowaniem zleceń za niewyrabianie normy czasowej. Nieważne, że trafiłeś na dział, który jest totalnym bałaganem wymieszanych produktów, które często są uszkodzone. Na "wyjazdach", po zakończeniu pracy, powiedzmy o godzinie 4:30 bardzo często czekasz sobie w autobusie do 7 czy 7:30 aż skończy inna grupa lub liderzy. Oczywiście za darmo. Stawka za km wyjazdów liczona tak, abyś dostał jak najmniej (np. ok.20 zł za podróż w obie strony 4-5 godzin). Umowa skonstruowana tak, żeby potrącać z pensji. Dopuszczalne dwie nieusprawiedliwione zwolnieniem lekarskim nieobecności to kłamstwo. Ja za nieobecność spowodowaną losową sytuacją, oprócz zakończenia wątpliwej współpracy otrzymałem potrącenie z poprzednich zleceń, tak, że potem wynagrodzenie na konto wyniosło 50 gr. Tak o, żeby cię upodlić.

Dramat
@FranekKimono

Masakra , cieszę się ,że nie będę musiała tam pracować , daleko od takich "cudownych" firm... Szkoda zdrowia...

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.