RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

An

Nie polecam. Po pierwsze, nikt nie poinformował mnie o żadnym teście, gdybym miała świadomość, że są takie cyrki to z pewnością bym odpuściła. Po drugie, ilość inwentaryzacji przytłacza: dokładnie jedna inwentaryzacja w miesiącu (wyprzedzam pytania; nie byłam najwolniejsza osoba, nie robiłam błędów) Po trzecie: nie przestrzegają własnych ustaleń, a dokładniej koordynatorka z Poznania. Co innego mówiono na szkolenłliu, natomiast ta kobieta wprowadza własne zasady. Ponadto nie jest zbyt przyjemna w rozmowie. Stawkę ciągle podwyższają bo ciągle im ludzie odchodzą.

Laki luk

Witam byłem na szkoleniu w piotek miasto Białystok szkolenie było w godzinach 11'14'i ostanie godz 17 wielu ludzi wypowiadających się na temat tej firmy ma racie trzeba być i liczyć tak szybko jak robi to dobry procesor w kompie trzeba mieć kalkulator w głowie inaczej tracisz swój czas i nerwy ponadto rekrutacja jest duża z dwóch i tylko dwóch powodów jeżeli wpadnie jedna góra dwie inwentaryzacje w tygodniu to w miesiącu będzie ich też nie zbyt dużo więc nie oszukujmy się że da się zarobić Bóg wie ile szału nie ma (usunięte przez administratora) nie urywa i drugi powód to taki że szkolenie się na kukle czy manekinie jakieś planszy zwał jak zwał nie odzwierciedli tego w praktyce czyli zaczynając pracę to so dwa światy jest pominięty tkzw czynik ludzki stres nowe miejsce nie pewność że się uda obawy lek poprostu ludzkie rzeczy bardzo ważny aspekt takze tak to wygląda w mojej ocenie oczywiście każdy ma prawo i wybór i poglod na to według własnej oceny ja widzę to tak i tyle .

Qadrat
@Laki luk

Też byłem wczoraj na szkoleniu, tylko w innym mieście. Osobiście mam dobre zdanie o szkoleniu. Też były plakaty na których trzeba było policzyć produkty. W sumie nie jest to zły pomysł żeby jakoś odzwierciedlić to co jest na sklepie. Sądzisz, że osoba która szkoli będzie ciągać ze sobą palety z prawdziwym towarem ? Chcą mieć konkretnych ludzi ,którzy potrafią liczyć bezbłędnie, a nawet jak coś się źle policzy to jest możliwość poprawienia błędu, wystarczy to zgłosić. U mnie szkolenie trwało ok 2.5 godziny. Na początku też szło mi opornie, ale z każdym kolejnym ćwiczeniem w końcu ogarnąłem i plakaty też poszły ok.

@Laki luk

Nie trzeba mieć " procesora" w głowie, skanery mają coś takiego jak "+" więc wystarczy że umiesz liczyć do "3". Z początku wiadomo że trzeba się przyzwyczaić, z czasem bez patrzenia na skaner będziesz liczyć. ????

Młoda
@Laki luk

Wyjazdy sa dla wybrańców - grupa wzajemnej adoracji.

@Laki luk

Ale chyba zostałeś poinformowany że jest to bardziej praca dodatkowa i można sobie w niektórych miesiącach fajnie podreperować budżet, prędkości światła w liczeniu nikt nie oczekuje ale trochę zaangażowania w pracę. Trudno też na szkolenie przywieźć towar taki jak jest na sklepach ( trochę wyobraźni). Po za tym na inwentaryzacji zawsze jest osobą odpowoedzialna którą ci pomoże i wszystko wytłumaczy od początku do końca jak powinieneś policzyć towar na sklepie. Trochę zaangażowania zawsze jest doceniane ????

K.

Mam umowę od początku października, a do 11.11 nie mam żadnej inwentaryzacji, o co chodzi? Jestem z Poznania... Dotychczas byłam tylko na jednym zleceniu. Czy możliwe, że robiłam błędy i dlatego nie mam zlecen?

Pracujący
@K.

Może skontaktuj się z kimś, kto udzieli Ci informacji dlaczego tak jest. Ja na początku października byłem na szkoleniu i miałem 5 inwentaryzacji, ale ja wykazuję ograniczoną dyspozycyjność. Napisz do osoby z którą miałaś kontakt jak umawiałaś się na szkolenie. Ogólnie fajny sposób, żeby sobie dorobić.

rei

Po "zdanym" szkoleniu z miesiąc czekałam na pierwsze zlecenie które dostałam na maila, oczywiście link nie działa w drugim tak samo. Stare ciężkie skanery sprzed 20 lat co chwile sie zacinają itp no ogólnie nieciekawie

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

Xy

Mam kilka pytań -Na jaki okres czasu podpisywana jest umowa? -Czy jeśli będę robić błędy/pracować za wolno to firma zerwie współpracę i czy istnieje ryzyko, że nie wypłaca wynagrodzenia za rozpracowany czas? -W jaki sposób pracownik może umowę rozwiązać?

@Xy

Dobry wieczór, obecnie umowa podpisywana jest do końca roku. Jest to umowa zlecenie. Przed rozpoczęciem współpracy jest szkolenie, na którym pokazujemy i szkolimy jak dokładnie i szybko liczyć. Oczywiście pomyłki się zdarzają, jednak z każdą kolejną inwentaryzacjąliczenie i skanowanie jest coraz prostsze. Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane na podstawie przepracowanych godzin. Umowa jest cywilno-prawna więc można ją rozwiązać w każdym momencie, informując wcześniej Zleceniodawcę.

Dramat

Jeśli chcecie sobie zatrudniać roboty do pracy to sobie je wyprodukujcie ... Szkolenie w Katowicach , najpierw przedstawianie warunków pracy , odrazu teksty o podpisywaniu umowy , a zaraz potem niespodzianka - TEST ( bo oczywiście nikt nie raczył poinformować ,że coś takiego będzie miało miejsce ... W firmie Invent drodzy państwo też się liczy produkty i to najczęściej w sklepach budowlanych , i nie było żadnych testów a człowiek radził sobie z liczeniem i nikt nie miał do niego zastrzeżeń , za takie psie pieniądze i opinie na temat firmy to możecie faktycznie - produkować sobie maszyny które będą wam posłuszne Straciłam tylko zdrowie na dojazd z przesiadkami i pieniądze ! Uważajcie ludzie na siebie !

@Dramat

Przecież ten test to jest na poziomie dziecka w podstawówce. Proste dodawanie i mnożenie, to nie jest żadna zaawansowana matematyka.

lol
@Kasia

Hahahahah no właśnie ! Test był banalny ! Na szkoleniu na którym byłam nie zdała tylko jedna osoba i miała 14 pkt xD do zaliczenia trzeba chyba 21 a taką liczbę zdobyłoby każde dziecko z podstawówki. Mam wrażenie ze niektórzy sobie po prostu szukają problemu a tak na prawdę problem leży po ich stronie

@Dramat

Moja droga, test to tylko sprawdzenie Twoich umiejętności liczenia. Do tego się nie trzeba przygotowywać - jak nie umiesz liczyć to się jeden dzień przed nie nauczysz. I tym się różni rgis i taki Invent/strefajob. Przynajmniej jest jakaś weryfikacja i eliminuje się te naprawdę słabe jednostki. Bo stoi później taka ciapa przed paletą z cukrem i zamiast przemnożyć ilość sztuk na jednym boku razy ilość sztuk na drugim boku i to pomnożyć razy ilość sztuk na wysokości to stoi i stoi, przekłada, coś modzi, liczy pół godziny.

Lexsa
@M

Pracujecie na czerwonych skanerach czy na online?

@Kasia

Test ???? po co utrudniać sobie liczenie przez mnożenie, potem dodawanie, i wpisywanie wyniku w skaner? Skaner liczy, trzeba go tylko poprawnie używać ????

Maria
@M

Czyli nie jest to trudny test w takim razie?

Ciekawski
@M

A wyniki tego testu są odrazu? Robi się go na jakiś komputerach czy na kartkach?

ala96

Czy w przypadku studentów (do 26 roku życia) kwota brutto jest równa kwocie netto?

@ala96

Witam, tak, w przypadku studentów i uczniów do 26 roku życia brutto = netto. Pozdrawiam

Czy praca odbywa się w 100% ba skanerach RM-2? Czy wszystkie inwentaryzacje odbywają się na ngenie, czy może czasem pracuje się na starym systemie "niebieskim"?

@Adam

Obecnie pracujemy na skanerach RM-2 z systemem Ngen. Nie pracujemy na maszykach RM-1 i starym systemie.

ta firma to żenada

dla 5 godzin pracy na wyjeżdzie - zmarnowane 9,5h - bo takie świetne dojazdy, przyjazd przed czasem 40 minut - oczywiscie czekasz te 40 minut nieodpłatnie, po skonczonej pracy - czekanie ponad godzine w autokarze - az mała grupka znajomych teamleaderów skończy pracę - po znajomości pracujesz dłużej - a co tam, a reszta sobie czeka za darmo, plus dojazd w jedna strone 2h. Te "zwroty" za dojazdy to też jakiś żart- marne grosze. Nie ma cie w domu 11 godzin, a płacone masz za 5, i jeszcze Ci łaskę zrobią jak na ciebie krzywo spojrzą, nie polecam

@ta firma to żenada

Większe inwentaryzacje są trudniejsze logistycznie do ogarnięcia, na duże sklepy faktycznie często przyjeżdża się z 40 minut przed czasem ale już się zdarzało, że jakieś przygody były na trasie i ekipa nawet się spóźniała. Po skończonej pracy często trzeba się upewnić czy wszyscy się zebrali i zdarza się, że jakaś pojedyncza osoba jeszcze jest w połowie strefy i kompletnie sobie nie radzi. To też nie do końca jest tak, że osoby "po znajomości" pracują dłużej ale mają po prostu jakieś chęci, bo zdarza się, że połowa osób już się po prostu tylko pląta po sklepie. Na mniejszych inwentaryzacjach wszyscy są wybijani z pracy tak samo. Niestety te inwentaryzacje wyjazdowe to nie zawsze są opłacalne jak to się przeliczy w stosunku do innych. :)

@M

Trudniejsze logistycznie ? Tu nie trzeba myśleć logistycznie tylko umiejętnie... Po co sobie utrudniać ????

Xxxx

Porażka miałam pozytywne nastawienie do tej firmy, ale był to jakiś koszmar Praca 10h bez ani chwili przerwy by chociaż zjeść, wczesniejsze wyjścia z pracy to ściema możesz se wyjść, ale nie odwiezie cie autokar.Czekanie godzinami na innych za darmo, sklepy są nie ogrzewane tak jak autokary, w styczniu na zleceniu nabawiłam się poważnych problemów zdrowotnych z tego tytułu. Do tego potrącili mi wypłate bez podstaw i wyjaśnień, gdzie wszystko było poprawne.Miało nie być kar, a jednak musiałam przychodzić pod groźbą zapłacenia 200zł.Z miłą kadrą kierowniczą też się nie spotkałam.Brak lżejszych zlecień i poglądu na co idziesz.

Mała

To prawda.

Justak
@Xxxx

Wiesz co, pracuje w rgis do 5 miesięcy, w styczniu i w lutym brałam dużo zlecen na kauflandy i powiem szczerze ze nie było ciezko, kobiety wyslali na lżejsze dzialy bez dzwigania ciezkich rzeczy, pracowalismy 7-8h zazwyczaj, konczylismy mniej wiecej o rownym czasie. Autokary duże, ocieplane - nawet raz kazalismy skrecic okgrzewanie panu kierowcy bo bylo za goraca. Fajna ekipa wiec czas szybko lecial. Ja ogolnie jestem zadowolona, teraz mam mniej czasu na prace dorywcza ale w czerwcu na pewno znowu zaczne uzupelniac dyspozycyjnosc i podejmowac sie zlecen. Pozdrawiam z Krakowa ;)

@Xxxx

Przerwa musi być zawsze powyżej 6 godzin, nie spotkałam się z czymś takim że nie ma przerwy przy 10 godzinach pracy. Bardzo tego pilnują. Co innego to jak mija te 4 godziny po których zazwyczaj jest przerwa i wyliczeniowo wychodzi, że jeszcze godzina lub dwie pracy - wtedy przerwa nie ma sensu ale jak jesteś głodna czy coś to idź do prowadzącego, przecież Ci nie powie żebyś głodowała. :) albo 5 minutków na szybkie zjedzenie i do pracy albo przerwa 15 minut tak jako powinno być. Ja sama często nie idę na przerwę ale jak jestem głodna to idę coś zjeść na szybko. Na wyjazdowych inwentaryzacjach to myślałam, że to oczywiste, że nie ma wcześniejszej opcji wyjścia - chyba że masz jakąś alternatywną opcję powrotu. Firma opłaca autokar za podróż w obydwie strony ale nie żeby przewozić pojedyncze osoby. :) A o brak ogrzewania sklepów to już to kierownictwa sklepów a nie do rgis. Jak na większym sklepie jest zimno to raczej nic nie poradzi ale jak w jakimś sklepie odzieżowym jest zimno to trzeba podejść do pracownika sklepu i zapytać czy zrobi trochę cieplej. Nigdy z tym nie ma problemu, chyba że sklep ma jakąś klimę zależną od działania całej galerii, w której się znajduje. A kara płatna jest wyłącznie za niepojawienie się w pracy i jak się uprzedzi wcześniej o nieobecności to zazwyczaj nie ma problemu - może się uda znaleźć zastępstwo. Jak to kwestia zdrowotna, bo wiadomo że się zdarzają nagłe sytuacje - to do lekarza po druczek. Jeśli masz inne potrącenia bez powodu to kontaktuj się z kadrami, zdarzają się błędy z tego powodu ale bardzo rzadko. Brak poglądu na co idziesz? Uzupełniasz dyspozycyjność i jak jesteś zapisywana to dostajesz nazwę sklepu no to chyba jednak wiesz? :) a może mylisz firmy jednak?

Hej, pytam z ciekawości do osób które już trochę pracują z tą firma, ile najwięcej w miesiącu mieliście inweteryzacji?

@Marta

Zdarzyło się nawet 15 jeszcze w czasach handlowych niedziel. Bo przez niehandlowe niedziele inwentaryzacje raczej się nie odbywają w weekendy, chyba że są to inwentaryzacje np. magazynów czy coś. Teraz mam zazwyczaj 7-10 inw w miesiącu ale ogólnie pracuję na etat więc tutaj w rgisie nie mam za dużej dyspozycyjności. :) Niektórzy mają praktycznie codziennie coś. Ale fakt, że osoby nowe na początek nie są dawane na mniejsze projekty typu odzieżówki gdzie około 5 osób idzie. Jak jest inwentaryzacja w większym sklepie i jak ktoś widać, że jest ogarnięty i liczy dokładnie i w miarę szybko to będzie dostawać też te mniejsze projekty. Każdemu raczej zależy żeby było dobrze policzone i żeby nie siedzieć nie wiadomo ile czasu, a nowe osoby często sobie po prostu nie przychodzą do pracy i zero kontaktu. Jak dwie osoby na 50 nie przyjdą to nie tak źle, ale jak nie przyjdą 2 na 4 to nie za dobrze.

Magda

Potrzebuje rzetelnych informacji od pracownika tej firmy? jak to wygląda jak sie z nimi skontaktowac? jaka stawka?

pracujący
@Magda

Na ich stronie są telefony podane do działu rekrutacji. Stawka uzależniona jest od lokalizacji i jest w okolicach 25 zł brutto. Ja pracuję już kilka lat i jestem zadowolony. Są miesiące, w których można więcej zarobić i są słabsze miesiące, ale jest to praca dodatkowa. Ogólnie polecam.

Leszek
@pracujący

W jakich miesiącach można więcej zarobić? Bo do głowy przychodzi mi tylko grudzień. A te pozostałe?

@Leszek

Wrzesień-październik. :) W grudniu o dziwo jest zazwyczaj nie za dużo. Sklepy nie robią inwentaryzacji tylko żeby podsumować rok. Niektórzy robią cyklicznie, niektórzy po odejściu/przyjęciu pracownika. Niektóre sieci mają tyle sklepów, że non stop się na przestrzeni dni jakiś przewija w różnej lokalizacji.

Home

Jakiś czas pracowałam w Rgis. Nie było kokosów, ale sama praca spoko. Bardziej traktowałam to jako dodatkowy dochód. Jedyny minus, że traci się sporo czasu na inwentaryzacjach wyjazdowych. Ludzie fajni, atmosfera też fajna. Grafik dostosowany do dyspozycyjności. Można sobie dorobić do etatu.

@Home

To za taki jeden wyjazd ile się dostawało? To praca w godzinach nocnych głównie, tak?

@Marek

Tak, wieczory i nocki. Wyjazd zależny od ilości godzin i odległości. Czasem jak był i magazyn i sklep to do 300 zł brutto . Przy krótszych inwentaryzacjach ok 160 - 180 zl

Scandic
@Marek

Przeważnie nocki, ale jak wyjazd jest dalej to wiadomo, że zbiórka wyjazdowa jest dużo wczesniej. Większe sklepy wiadomo że będzie więcej godzin. Jak trafi się magazyn ze sklepem to wpada więcej godzin, czasem nawet ok 10. Stawka za godzinę ok 25 zł plus dojazd poza województwo 60 zł To za taki jeden wyjazd ile się

Śmiech na sali

Do wszystkich tych złych opinni dodałabym jeszcze stalking niedowartosciowanej otyłej PANI która ledwie szkołe skoczyła, albo komuś czegoś zazdrości ze na kogos już na pierwszym spotkaniu kompleksy wylewa. DRAMAT !!!! ALE KARMA (usunięte przez administratora) JEST SŁODKA !!!! W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE.

@Śmiech na sali

Nie wiem czy o tej samej Pani piszemy ale fakt - śmiech na sali i takie osoby są na stanowisku menago :)

przyszły pracownik
@Śmiech na sali

A o jakim mieście mowa ? :)

@przyszły pracownik

Małopolska, nowa o Menager więc podejrzewam, że nie działa tylko w jednym mieście

Ewelina

O jakim mieście mówisz?

Dziewczynka z zapalnikiem
@Ewelina

niestety wiem o kim mowa, o małej, przygrubawej, niedowartościowanej "pani" menadzer, która musi wylać na kogoś frustracje zeby podbić sobie ego - tak, tacy ludzie tam pracują, i jak im sie jedna rzecz nie spodoba, to umila CI dzień swoim chamstwem, niestety

Dawid

Ściema ściema i jeszcze raz ściema, w regulaminie warto przeczytać następujące punkty: 6, 7, 9, 12, 14, 20, 28 i 29

pracownikzwrocka
@Dawid

Fakt ! Poprzednia umowa była beznadziejna i nawalone bylo w regulaminie wiele niejasnych informacji i kar. Nadal pracuje w rgisie i od stycznia zmienili firme z ktora wspolpracuja co do podpisywania umow i jest o niebo lepiej, umowa czytelna, wyplaty na czas i dodatkowo mozna skorzystac z wyplat tygodniowych na żądanie poprzez aplikacje. Teraz moge polecic!

Edward
@pracownikzwrocka

No, czyli wyciągają wnioski. Stawka to nadal 20 zł brutto za godzinę pracy?

scandic
@Edward

Naprawdę sporo się u nich zmieniło, na lepsze. Dużo dają wypłaty na żądanie, stawka teraz w granicach 25 zł , wypłaty na czas.

Tomek Baran Przygłupowski

RGIS to firma, która oferuje nie pracę, a przygodę. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie i się wykazywać a będzie dostawało się więcej zleceń. Jeśli dostajesz mało zleceń jesteś zapchaj dziurą przy dużych sklepach, jeśli jesteś ogarnięty/a i aspirujesz na "top guna" inwentaryzacji możesz całkiem fajnie zarobić. Gorzej jak awansujesz wtedy dostajesz lepsze siano, ale masz często do czynienia z baranami, pijanym prorokiem z USA, oraz mało czasu na co życie. Pozdrawiam jeśli jeszcze pracują Panią Agnieszkę i Monikę z Warszawy

rgis to zalosc

fajnie ze innym ludziom daja zlecenia a ja mam absolutnie zero jakichkolwiek, co jest ciekawe bo mieszkam w lodzi i inni caly czas cos maja

ANNA

jEST NOWE OGŁOSZENIE TEJ FIRMY OFERUJEMY - stawkę godzinową 20,00 zł- - dodatek za czas spędzony w podróży - kilkumiesięczną umowę zlecenie - szkolenie stanowiskowe - możliwość awansu - transport przy wyjazdach poza Poznań CZY MOŻLIWA JEST STAWKA 20 ZŁ ?? KTOŚ TYLE ZARABIA W TEJ FIRMIE

Loki
@ANNA

Jeżeli jest stawka 20pln/h brutto, to tak, tyle się zarabia.

Loki
@ANNA

Tak, jest to prawdziwa stawka, 20 pln/brutto/h za pracę.

A.M.Sz.
@ANNA

Wszystko ok, tylko że płatnikiem jest STREFA JOB, która nie wypłaca na czas i ucina godziny pracy przy wypłacie. Jeżeli RGIS sam będzie płacić znam sporo osób które chętnie by podjeli pracę w firmie RGIS.

Robert
@Loki

Poza wymienioną przez Ciebie godzinową stawką wynagrodzenia firma RGIS Usługi Inwentaryzacyjne oferuje jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe? Chciałbym dowiedzieć się, czy są jeszcze dodatki, które sprawiają, że pensja staje się bardziej atrakcyjna. Proszę, abyś dodał informację na ten temat.

Bz
@ANNA

Czy polecacie pracę Katowice ?

Rzecznik Pracownika JobImpulse
@A.M.Sz.

Dzień dobry, firma RGIS nie jest w żaden sposób powiązana ze STREFA JOB.

nick
@A.M.Sz.

RGIS i Strefajob to dwie zupełnie inne firmy , co za brednie opowiadasz, że ucinają godziny i nie przelewają pieniędzy na czas. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby nie przelali pieniędzy do dnia wyznaczonego na umowie albo żeby cokolwiek obcięli. Tak to jest jak wypowiadają się osoby,które nie mają o niczym pojęcia. Czy ty, w ogóle wiesz co podpisujesz i kto jest Twoim pracodawcą ?

nick
@A.M.Sz.

co za brednie opowiadasz ....

Marta94
@Bz

Tak, osobiście tam pracuje

Ciekawy
@A.M.Sz.

W takim razie Strefajob musiałaby mieć zlecenia na stawce 20 zł A takich nie ma więc skąd pomysł że rozlicza strefajob chyba jakaś konkurencja StrefyJob się odzywa

aga
@A.M.Sz.

Pracuje u nich od września, nigdy nie było problemu z wypłatą.

Aleksandra
@Loki

To dobra wiadomość, że stawka zapisana w ogłoszeniu jest rzeczywistą stawką jaką otrzymuje się w tej pracy. Z góry wiadomo co nas czeka. Jakie to jest dodatek za czas spędzony w podróży? Sprecyzuje ktoś proszę tę informację jaka widnieje w ogłoszeniu firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o.
@A.M.Sz.

Nie współpracujemy z taką firmą. Z tego co wiem wynagrodzenie jest wypłacane na czas dokładnie za ustalone, przepracowane godziny. Jeżeli w Twoim przypadku było inaczej, prosimy o kontakt poprzez zakładkę HR na naszej stronie www. Na pewno sprawdzimy informacje, o których piszesz. Dziękujemy!

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o.
@Aleksandra

Witaj, zapraszamy serdecznie na szkolenie, na którym rozwiejemy wszelkie wątpliwości i poinformujemy o warunkach pracy. Zachęcamy do kontaktu poprzez zakładkę HR na naszej stronie www.

aga
@A.M.Sz.

Strefa Job to inna firma to po pierwsze. Tak się składa, że pracuję przy inwentaryzacjach i w Strefie Job i Rgis i nigdy nie zdarzyło się, żeby mi czegoś nie wypłacili lub wypłacili późno lub coś ucięli.

@Aleksandra

Dodatek za czas spędzony w podróży to 15gr za każdy kilometr drogi licząc od 36km(pierwsze 35km trasy jest bezpłatne). Trasa za granicą to 8gr za każdy km

Gosia

stawka godzinowa to około 15 - 16 zł na ręke

Aga

Dzień dobry. Czy firma co miesiąc wysyła rachunek o wynagrodzeniu brutto?

Agka
@Aga

Tak co miesiąc wysyła rachunek o wynagrodzeniu

Ann
@Agka

Czy możesz napisać jaka jest stawka netto/h?? Jest wie opinii o wysokich zarobkach, nawet dorywczo, ale nigdzie nikt nie podał.

@Aga

Tak, co miesiąc na dostaję się na email.

@Ann

Witam Serdecznie, Wynagrodzenia brutto jakie obecnie obowiązują w naszej firmie (w zależności od miasta) to kwoty: 24,20 zł oraz 25,30 zł brutto Kwota netto jest uzależniona od obecnej sytuacji pracownika, czy jest studentem, czy osobą pracującą czy osobą bezrobotną, czy pracuje na pełny etat czy może dorywczo w innej firmie, czy jest rencistą ile godzin w miesiącu przepracuje itd. Dla studentów do 26r.ż. kwota brutto = netto, dla pozostałych osób wynagrodzenie netto oscyluje w granicach 18,30 a 19,60 zł na rękę.

Xxxxxxxx

Witam. A inwentaryzację za granicą macie ?

Alona
@Xxxxxxxx

Tak, są wyjazdy zagraniczne, sama uczestniczyłam w inwentaryzacjach na Słowacji, we Włoszech i w Czechach. Fajne wyjazdy kilku dniowe lub 1-2 tygodniowe, można pozwiedzać i popracować, wyższe wynagrodzenie jest wtedy więc warto ale z tego co wiem to na takie wyjazdy jadą osoby które wyrabiają odpowiednie APH czyli odpowiednio sprawnie i szybko liczą, ja na razie pracuje blisko rok ale już się udało jechać kilka razy :)

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 16 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.