Polonus Tel Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Polonus Tel Sp. z o.o.

unlogged 2014-10-10 09:39:05
Witajcie, mam pytanie odnośnie owej firmy, ponieważ dostałem propozycje pracy tam i chcą ze mną podpisać umowę ale obawiam się tego gdyż jest ona trochę nie jasno sprecyzowana. Chodzi tu o umowe lojalnościową, czy ktoś z Was podpisywał coś takiego u nich?
Giewont90 2014-11-24 23:22:28
a czy ktoś słyszał lub może się wypowiedzieć na temat punktu Polonusa w Oświęcimiu w Galerii NIWA? Chodzi mi o rodzaj i jakość zatrudnienia pracowników??
No i jak z tą "lojalnościówką" ?
ktoś 2015-01-03 13:32:27
(usunięte przez administratora)jak typowe nieroby ja pracuję i jestem zadowolony. Kasę zarabiam dwa razy większą niż w poprzedniej pracy.

Pozdrawiam
hardwork 2015-01-14 17:00:12
Jak większość : pracowałem i polecę tę firmę wrogom. Pracy przybywa, tabelek do wypełniania przybywa i zmiany zasad w czasie gry. Szkoda nerwów, praca w kopalni lub hucie chyba lepsza ;)
looki 2015-02-17 14:17:46
A ja pracuję nadal i nie mam zastrzeżeń. Wypłatę zawsze mam na czas. Wszystkie premie są na pasku. Normalna umowa o pracę a nie jakia umowa śmieciowa którą inni proponują jak pracujesz w galerii handlowej. Zarobić można przyzwoite pieniądze.
pracownik 2015-02-19 11:44:23
Witam wszystkich,

pracuję w tej firmie już dłuższy czas jako konsultant. To, że co miesiąc plany są większe to nie wina polonusa, tylko PLAY'a, który te planu narzuca. Firma w sama w sobie ok. Umowa o pracę jest. Jeżeli jest się zatrudnionym bezpośrednio przez POLONUSA a nie jeszcze kogoś po drodze to prowizje za umowy też są sensowne. Jeżeli ktoś ma z problem z tym, że ma jakiś plan do zrobienia żeby dostać fajną kasę, to zapraszam za 1680 brutto do LG na linie montażową na czterobrygadówkę. Serio. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
piowar 2015-06-24 01:44:11
Pracowałam w Polonusie prawie rok. Przeszłam do konkurencji ale tam nie dało się zarobić więc spowrotem wróciłam do Play tylko pod innego agenta. Jeśli tylko miałabym okazje wrócić do Polonusa to po tym co miałam okazje zobaczyć bez zastanowienia wybrałabym Polonusa. Plany i priorytety sprzedażowe są wszędzie, ale w Polonusie:
- wypłata zawsze w terminie
- premie zawsze w terminie (i są na koncie a nie w kopercie)
- wiedziałam ile i za co mam zapłacone (a nie premia uznaniowa)
- mogłam się dogadać co do grafiku
- itp itd
Życia nie znają ci co pracowali pare miesięcy i nie maja porównania. Ja wróciłabym do nich pracować jak tylko mieliby wolne miejsce
LouisDeFunes 2015-07-05 09:51:53
piwowar to osoba na 100% z Polonusa:) Uwierzcie u innych agentów jest zdecydowanie lepiej, oni tutaj narzucają co chwile nowych obowiązków a płacą tak samo. Zrobicie co chcecie ale lepiej omijać z daleka, wielkim łukiem, obwodnicą, nad lub pod ale Nigdy lepiej przez to nie przechodzić !
LouisDeFunes 2015-07-26 07:57:33
Naprawdę odradzam ci tam pracować, dlaczego firma która już jakiś dłuższy okres jest na rynku non stop rekrutuje? zastanów się, naprawdę nie warto
Anna 2015-09-29 16:32:37
Narzekają tylko i co nie pracują.Którzy w du**e byli i G**no widzieli.Plany są wszędzie i wszędzie są obowiązki.Wypłaty na czas premie na czas i wszystko masz na pasku.Umowa normalna...nic tylko brać i pokazać siebie.Pozdrawiam wszystkich którzy mają dylemat...Sami zobaczycie.A nie internetowych frustratów i nierobów słuchacie
zadowolona z obecnej pracy 2015-10-24 00:15:00
Od baaardzo wielu lat byłam niezależna finansowo, dorabiałam sobie w wielu firmach jeszcze ucząc się w szkole średniej, żeby mieć trochę grosza dla siebie, a nie ciągnąć od rodziców. Nie bałam się nawet ciężkiej fizycznej pracy. Z czasem spokojna praca w salonie jako konsultant wydawała się bardzo dobrą perspektywą i owszem jest taka dla ludzi mających dużą odporność na stres. Ja po roku byłam totalnie wykończona psychicznie, a przez ostatni miesiąc nie miałam siły podnieść się z łóżka i iść do pracy. Nie powiem na początku miałam ogromną mobilizację i wszelkie tabelki i procenty były dla mnie wyzwaniem, ale kiedy coś szło nie tak, szybko trzeba było być kreatywnym i tłumaczyć się z braku umów, choć i tak nigdy żadne tłumaczenie nie było odpowiednie, odpowiednie były tylko wyniki, a cała reszta była dla nich tylko zbytecznym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) W końcu powiedziałam sobie dość kiedy zaczęto wspominać o tym, żeby BRAĆ UMOWY NA SIEBIE ! U nas w salonie uznałyśmy, że nie będziemy tak naiwne i zarabiając najniższą krajową nie będziemy się ładować w abonamenty na rok lub dwa ! Ale z tego co wiem w innych salonach pracownicy ze strachu brali te umowy na siebie i pewnie do tej pory płacą niezłe sumy, bo ponoć rekordziści nabrali zobowiązań na 600 zł ! I po co to wszystko? Za najniższą krajową można iść pracować gdziekolwiek indziej A do osoby, która wspomniała o narzucanych przez sam Play limitach to nie nie gada głupot, bo Polonus zawsze narzucał o 7-10 umów więcej niż PLAY. A jeśli komuś zależy na pracy u tego operatora komórkowego to polecam pracę przez samego PLAYa, albo innego dealera, który nie straszy własnych pracowników, bo na POLONUSIE się Play nie kończy ...
zjawa 2016-05-05 21:12:17
@cew owszem prowadzą rekrutacje na Specjaliste d/s Obsługi Klienta
Zostaw swoją opinię o Polonus Tel Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polonus Tel Sp. z o.o.