Infoconsulting

Poznań

Opinie o Infoconsulting

mi 2016-07-19 23:03
czy to prawda że firma poszum,uje w tym miesiącu księgowego do Warszawy? legendy na mieście głosza że firma daje multisporta - czy to jest prawda czy tylko ploteczka?
Weronika 2017-05-09 11:48
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Infoconsulting? Jak przebiegła Twoja rozmowa? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło? Podziel się swoimi radami z przyszłymi kandydatami.
pracowNick 2017-08-01 18:52
Pytanie zadane już jakiś czas temu, ale ostatnio również prowadzona była taka rekrutacja, tylko, że do Warszawy. W firmie jest multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie. Mam doświadczenie pracy w różnych firmach i oceniam, że bardzo dobrze traktuje się tutaj pracowników. Moim zdaniem warto.
pracowNick 2017-08-01 18:53
Weronika 2017-09-01 16:15
@pracowNick na jakim stanowisku pracujesz w Infoconsulting? Co według Ciebie jest najlepsze w pracy w firmie? Z czego jesteś zadowolona najbardziej? To ważna opinia dla tych co chcą się zatrudnić w tej firmie, ale nadal się zastanawiają.
Zostaw swoją opinię o Infoconsulting - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infoconsulting