Opinie o PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Lubicz Górny

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Lubicz Górny

Jak wygląda ścieżka kariery w PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Czy trudno jest zdobyć awans?

kandydat Nowy wpis

Niby fajnie, rozmowa o pracę z miłym facetem, kierownikiem salonu - wszystko fajnie przedstawione, przyjemna atmosfera. W moim przypadku, co powiedziano mi zresztą w twarz, największą przeszkodą były zaoczne studia, bo miałbym problem z dyspozycyjnością w soboty. Pan zapewniał mnie, że oddzwoni niezależnie od decyzji - oczywiście, że pozostałem bez kontaktu. Przyznam szczerze, że po rozmowie miałem wrażenie, że kierownik jest szczery i kompetentny, przynajmniej takie sprawiał wrażenie, dlatego trochę się na tym zawiodłem. Poza tym nie mam większych uwag, gościa pewnie i tak już nigdy nie spotkam :) Podsumowując, przyjść warto, na rozmowie nic strasznego, rozmawialiśmy około 50 minut, wszystko przedstawione od a do z.

Agnieszka Nowy wpis
@kandydat

Kurcze, ciekawe czemu się nie skontaktował, skoro piszesz, że taki miły. :( Czyli myślisz, że to jedynie przez te studia i te soboty nie wzięli Cię pod uwagę? Z resztą wymogów jak najbardziej się sprawdziłeś?

hai Nowy wpis
@Agnieszka

Usłyszałem wprost, że gdyby nie szkoła, to byśmy się prędzej dogadali - a tak, to do przemyślenia, bo w zespole jest już ktoś, kto studiuje, a mają problemy z sobotami, bo mało kto jest chętny, by pracować Podobne słowa ten sam Pan wspomniał do kierownika z mojej poprzedniej pracy, bo tuż po rozmowie kwalifikacyjnej robił wywiad co do mojego poprzedniego miejsca zatrudnienia :) Stąd wydaje mi się, że jest duża szansa, że to może być powód.. no chyba, że nie był szczery :P

Klient

Najgorszy salon samochodowy w jakim kupiłam auto .. Nie polecam

Jarek
@Klient

Co się stało?

Agnieszka
@Jarek

No ciekawe czy po takim czasie jeszcze tu zajrzy i da odpowiedź. Chociaż widząc starsze komentarze być może coś z autem niefajnego się działo? Czytałeś je może? I ogólnie to zainteresowany jesteś jakimś autem u nich czy czemu się interesujesz tym co się stało u niej?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Miki

Jeśli mam być szczery to nie polecam Ci pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) którzy nie wypłacają pracownikom należnych im premii. Za każdym razem na koniec miesiąca szukają powodu aby obciąć wypracowaną prowizje pracownikowi! (usunięte przez administratora)

Szymon
@Miki

Mozesz napisać na przykład co jest powodem obcięcia prowizji?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Toruńczyk

Zdecydowanie odradzam pozostawienie auta w Skoda Polbis Toruń. W moim aucie usterkę diagnozowali przez 5 dni i niestety nie byli w stanie znaleźć tej usterki.. W międzyczasie chcieli oddać mi przez przypadek auto innego klienta (taka mała pomyłka). Nie wspomnę że oddali mi auto z obitymi drzwiami. Poziom tego serwisu oceniam na wielkie zero !!!!! Od tego czasu samochód serwisuję w Bydgoszczy u Konarzewskiego.

Marysia

Omijać z daleka. Nie unikać serwisu w Auto Toruń Sp.z o.o.

Łukasz
@Marysia

Pozdrawiam serwis uniknąć

Pogwarek

Niestety po przejęciu firmy w Toruniu Polbis dokonał wielu radykalnych zmian. Podniesienie cen, wyciskanie z klientów złotówek doprowadziło do ucieczki klientów indywidualnych. Pracownicy zmieniają się tak szybko, że nawet nikt nie pamięta ich imion. Był zespół teraz są indywidualności z ukierunkowanie na cel, który wzrasta z miesiąca na miesiąc i z roku na rok. Wielu odeszło do konkurencji, wielu na pewno odejdzie. Wyzysk i nieprawidłowości, zarządzanie z Olsztyna i zdziwienie że nie chce to tak zadziałać. Ogólny bałagan i improwizacja. Proponuję usiąść w strefie klienta i zaobserwować, zerknąć przez szybę na warsztat i mechaników. Dla tych co mieliby chęć tam popracować, drobna rada, to co na wstępnej rozmowie to bajka. Od mechanika przez sprzedawców i doradców zarobki ulegają znacznym redukcji. Powód? Z tym nie ma problemu. Wystarczy popytać, są tacy co potwierdzą. Atmosfera fatalna, szczucie i odnoszenie. Po prostu zgubiłem jajo. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wie, zbudować zespół

admin

Wiecie jak wygląda praca w firmie AUTO TORUŃ Spółka z o.o i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie i szybki awans? Jak wygląda współpraca z szefem? Czekamy na Wasze opinie i komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Lubicz Górny

• Jak się pracuje w PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Toruńska 85
    87-162 Lubicz Górny