DomData

Poznań

Opinie o DomData

lim 2010-02-09 15:56
fatalna atmosfera,toskyczne towarzystwo,same intrygantki,które niewiele osiągnęły w życiu więc całą swoją flustrację wylewają na współpracownikach!!!!Fatalny babiniec-złośliwe,zawistne i w ogóle bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee baby!!!!
row 2010-02-09 15:58
fatalna atmosfera,toksyczne towarzystwo,same intrygantki,które niewiele osiągnęły w życiu więc całą swoją flustrację wylewają na współpracowników!!!!Fatalny babiniec-złośliwe,zawistne i w ogóle bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee baby!!!!Poziom tego biura tez pozostawia wieeeele do życzenia!!!
DD 2010-05-15 07:20
tak, źle może nie jest, ale ze jest przynajmniej dobrze, to nie mogę powiedzieć
Klient 2010-09-07 22:26
Miałem tam swoje księgi-NIE POLECAM!!!Dużo błędów i niemiła obsługa!
Klientka 2010-10-27 23:46
Obsługa w porządku, z serwisu też jestem zadowolona.
Chyba miałes pecha kolego...?
Klientka 2010-10-27 23:51
Mówisz z perspektywy zwolnionego pracownika czy jak?
Nick 2011-09-06 11:04
Dokładnie....nikt nic do końca nie wie, ale jeśli jesteś dobry/a wplotkarstwie i kłamaniu to szybko zrobisz tam karierę..... gorzej tylko jeśli to ty staniesz sie ich ofiarą. Trzeba bardzo na swoją robotę uważać, bo jeśli jest dobra, może ci łatwo z biurka zniknąć itd. itd. Jeśli ktoś szuka profesjonalnej firmy z wykwalifikowanymi pracownikami, to na pewno nie tam.
Radek 2014-03-27 17:21
od 2011 może się coś zmieniło, mógłby się ktoś podzielić informacją jak wygląda w dziale IT?
Piotr 2014-10-16 11:53
Jest bardzo źle. Wyzysk na maksa z zegarkiem w ręku. W IT tragedia, z batem nad człowiekiem stoją. Brak perspektyw do rozwoju. Dobre po studiach na pierwszą pracę z myślą, że później w innej firmie będzie lepiej. Księgowość - Panie pracują po 12h bez wypłacenia nadgodzin.
niemabitny 2015-01-31 18:44
nie jestem jakis super ambitny do pracy jestem tylko ambitny zeby super dobrze zarabiacale niestety nie jest za bardzo dobrze nastawiony do rpacy w jakis nowych miesjcach dlatego robie to ostroznie i pytam najpierw na forum. macie jakiesi nformacje o zarobkach jakie tutaj sa ? pozdraiwam i czekam moze mi pomozecie
tjsued 2015-09-09 18:51
Fatalna atmosfera w dziale księgowości,prostactwo,fałsz i obłuda na każdym kroku.Księgowa Beata jest masakryczna,tak podłego człowieka jeszcze nigdy w zyciu nie spotkałem.Jest zawistna,obrzydliwa i donosi szefowej.Każdemu odradzam tą firmę,jesli ceni własne zdrowie,komfort życia i wiedze-nie warto dla tej firmy nawet 1 dnia popracować.Zarobki też są zabawne,a towarzystwo żenujące.
XXX 2015-09-11 21:01
Jaka Beata? Nikt taki w DD nie pracuje.
Tomex 2015-11-09 17:33
Nie polecam nikomu tam pracy,zabawna "firma"-żenujące towarzystwo w księgowości od góry do dołu.Fałsz,obgadywanie każdego i zawiść na każdym kroku.Same wstrętne baby..bleeeeeeeeeeeeee.
tjsued 2015-11-09 17:40
Nie ma pomyłki w nazwie firmie.Mowimy na pewno o tej samej.
kandydat 2016-04-25 13:58
minusy: utrudniony dojazd do firmy, własny lub publiczny transport na delegacje, brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej

plusy: stabilizacja, jasny przekaz w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, luźna atmosfera w pracy (na podstawie obserwacji)
tim 2016-05-13 08:46
ale dlaczego mieliby sponsorować dojazd, nie rozumiem, lokalizacja pracy w Poznaniu u nich jest przecież naparwde dobra, poza tym szukają teraz osób jakichś na stanowisko jako Samodzielna Księgowa /Samodzielny Księgowy z językiem angielskim lub niemieckim.
neverlie 2016-12-13 11:26
W przeddzień rozmowy kwalifikacyjnej odwołano ją z powodu znalezienia JUŻ kandydata. Jeżeli takie warunki panują w tej firmie, to się ciesze, że nie będę tam pracować.
Mino 2016-12-14 11:47
nie polecam
kompletn brak profesjonalizmu w obsludze klienta.
Zostaw swoją opinię o DomData - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DomData