Opinie o Dr. Hohn Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dr. Hohn Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dr. Hohn Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Hohn Sp. z o.o. w Toruń

Jak wygląda ścieżka awansu w Dr. Hohn Sp. z o.o.?

Marek Nowy wpis

Jedyna ścieżką awansu jest droga za bramę do innego pracodawcy.

Gosia Nowy wpis

@obiektywna to dziwne, ze jest tak duża rotacja pracowników.. nie domyślasz się może z czego to wynika?

obiektywna

Firma której non stop nie pasują pracownicy. Jak by tego było mało, to po pewnym czasie nie pasują im też osoby które sami wybrali na brygadzistów. Zazwyczaj po 1,5-2,5 roku od wyboru zostają zwolnieni. Czy coś z ludzmi jest nie tak? Czy może z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie ?

Ostrodzianin Nowy wpis
@obiektywna

Jakie zarzadzanie :D kierownicy i mistrzowie zastraszeni przez wielkiego "okularnika " haha Jak sami cos (usunięte przez administratora) to nie maja odwagi sie przyznac na zebraniu i zrzucaja wine na pracownikow takie to są człeki z nich ... Tak wiec nic tam sie nue zmieni nigdy winny zawsze jest pracownik ...niestety

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dr. Hohn Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ostrodzianin

Raczej nie ???? i z tego co ptaki spiewaja na miescie to.nie warto aplikowac do tego smietnika... od marca główny kontahent zrezygnowal z usług jakże zacnej firmy i powoli statek zwany hoehn tonie ☝???? tak wiec polecam poszukac bardziej ambitnej firmy z przyszloscia :)

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik administracyjny w dziale sprzedaży oferowane przez firmę Dr. Hohn Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Jasiek

@Dominik Myślę, że nieuzasadniona jest taka ocena firmy. Zawsze można ją zmienić

Dominik

(usunięte przez administratora) i jedno wielkie (usunięte przez administratora) firma pada na pysk.... Pracownik traktowany jest jak śmietnik wszyscy z pojęciem uciekli juz do firm które sie rozwijają A hoehn zostal z tym swoim gownem.. kierownicy nie mają o niczym pojecia wybrani są chyba z przypadku albo mocno trzymają palec w D...e dyrektorowi...albo juz tam cali weszli. I taki kierownik patrzy tylko w tabelki na swoich komputerkach a nie wiedza co realnie dzieje sie na hali.Nie znają się na niczym zatrudniają coraz to nowe osoby bez doświadczenia i tak gowniany wyrób sie poprawi a i sprzedaje... nie polecam nie polecam byle dalej....

A.H

Ja odszedłem z tego zakładu do innego bo tak samo jak M. SZ myślałem że będzie lepiej jednak atmosfera i zarobki nie były za ciekawe chętnie wróciłbym do HOHN ale wstyd mi przed kolegami.

@A.H

No to jesteś pierwszym (może drugim) co marzy o powrocie. A może to komentarz na zamówienie?

Nie on pierwszy który wrócił i nie ostatni

Nie on pierwszy który wrócił i nie ostatni

M.Sz

Pracowałem w tym zakładzie, jednak odszedłem za namową kolegów do OY Teraz żałuje. Wcześniej miałem dobre stanowisko a teraz nie stać mnie na utrzymanie samochodu i muszę jeździć rowerem.

White pig

Mnie tam jest dobrze. Pracuje już 15 lat i zmieniłem w końcu mazdę na Mitsubishi. Stac mnie na to dzięki właśnie hohonowi. Jak przyjdzie jakiś młody ,to mam kogo w tyłek ruch ać.

WR

Za żadne pieniądze świata nigdy nie podejmuj pracy w tej firmie. Jeżeli już tam pracujesz to dbaj o swoje zdrowie

były

pewnie że niema ale jeśli wstajesz w poniedziałek do roboty i nie martwisz się co będzie to jest ok, atmosfera i to że robisz z kumatymi ludźmi to jest już lepiej,to że masz czym robić to jest dobrze,a to że wiesz za co robisz czarne na białym to jest ..........sam sobie odpowiec

Cezary

Niestety niektórzy potrafią jedynie narzekać. ja wiem, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

Zbychu
@Cezary

Nie w tym przypadku. Tylko wklejać i wklejać... ech...

@Zbychu

Zbyszek, nie możesz tak pisać!

@Cezary

nas już w hohn niema i jest nam dobrze..a tak w ogóle to też wasz były pracownik mówił że hohn bez dwóch kropek znaczy.. kpina..

Stefan

Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś nie odpowiada!!

@Stefan

no i my zmieniliśmy i wyszło to na dobre w większości przypadkach

Robolllpol

Nie polecam nie polecam.... przed zayrudnieniem obiecuja zlote góry 13 zarobki premie lecz rzeczywistość marna :( szanowny pracodawca juz drugi rok z rzędu nie wyplaca obiecanych na początku 13 robią z ludzi idiotow!!! O zapłacie za nadgodziny czy podwyżkach mozna zapomnieć...kierownicy bez pojecia i podstawowej wiedzy o tym co produkuja. przez ostatni czas pracownicy którzy mieli pojęcie poszli do konkurencji która płaci lepiej i szanuje wiedzę i umiejetnosci zwyklych roboli. Firmy jak Oy MA zatrudniaja z wieksza stawka i.maja lepsza atmosfere i perspektywy dalszej pracy. W hohn w efekcie pracuha gimnazjalisci lub osoby wyrzucone z lepszych firm co.nic.nie.potrafia na, laminacie ich pelno a czlowiek ktory ma wiedze i umiejetnosci za ta sama stawke poprawia wszystko Zenada nie polecam.nie polecam

Dagi

Zwalniając się nie otrzymałem premii na okresie wypowiedzenia. Wniosek : chcesz się zatrudnić - przy zwolnieniu nie otrzymasz premii w wysokości prawie 1/3 wynagrodzenia. Pozdrawiam.

AH

Jako były już pracownik Dr. Hohn Sp. z o.o. , pragnę wszystkich tych, którzy mają zamiar aplikować do tej firmy , poinformować, co przez ostatnie lata działo się w firmie. Otóż... zdarzało się , iż wynagrodzenia wpływały później, niż jest to zawarte w umowie. Premie uznaniowe- "baardzo duuuża" część wynagrodzenia , zazwyczaj były wypłacane w całości, ale zdarzało się , że kierownik zabierał stówkę czy dwie za nic. Przez ostatnie 3 lata została wypłacona 1 premia roczna , która miała być wypłacana co rok. Oczywiście została wypłacona nie w marcu, jak to kiedyś było, a w grudniu i to też nie było do końca pewne. Za nadgodziny przez 3 lata miałem zapłacone bodajże 2 razy . Za nadgodziny dostaje się wolne i to nie wtedy kiedy samemu się potrzebuje, tylko wtedy , gdy jest to na rękę kierownikowi. Tak samo jest z urlopami wypoczynkowymi. Pensje marne (w porównaniu z innymi firmami) . Brak podstawowych narzędzi i elementów ochrony osobistej. To tak w dużym skrócie. :) Pozdrawiam serdecznie . :)

@AH

Adam nie możesz tak pisać, dostawałeś wolne za nadgodziny, żebyś nie musiał urlopu brać. Masz złych doradców, niepotrzebnie się zwolniłeś, nasz Szef, nie wiem skąd ale na pewno znajdzie pieniądze na premie roczne, nie wiem jak on to robi ale zawsze daje radę. Jak brakowało jakiegoś sprzętu trzeba było przyjść do mnie i powiedzieć, zawsze mogłeś ze mną pogadać nie tylko na tematy produkcyjne ale tez prywatne. Nie rozumiem skąd ten kwas.

AH
@RW

W tym miesiącu wypłata znów wpłynie po terminie. Na szczęście ostatnia. :)

@Fizisław - jakie stanowisko zajmujesz w Dr. Hohn Sp. z o.o.? Skąd można dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy? Osoby zainteresowane podjęciem pracy w tej firmie na pewno skorzystają na umieszczonych przez Ciebie informacjach.

@Fizisław - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Dr. Hohn Sp. z o.o.? Jak wygląda kwesta zarobków? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? Merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Fizisław
@Karolina

Po 5 latach zarabiam 1800 zł bez paru złotych na rękę, także zarobki są według mnie wyśmienite. ;) Firma cały czas poszukuje pracowników.

Fizisław

A mnie się tam podoba! Zostanę do końca , a nawet o jeden dzień dłużej. :)

Zbigniew

Odradzam, za pytanie o ciuchy robocze można dostać opieki... Nie płacą za nadgodziny, zaległego urlopu nie sprzedaż. W tym roku podobno ma nie być podwyżek. Jak ktoś trafi do Radka to najlepiej od razu się zwolnić, kierownik co nie ma pojęcia o robocie sam nic nie wkleił a kozaczy. Tylko gada zespół, zespół a ja w (usunięte przez administratora) mam zespół robię sam lepiej niż cały zespół a on nie chce mi dołożyć parę zł. Pora chyba się już pożegnać z tą firmą...

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Hohn Sp. z o.o. - Toruń

Dr. Hohn Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Spokojna 5
    14-100 Toruń