Opinie o "Ostróda Yacht" w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "Ostróda Yacht". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w "Ostróda Yacht" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Ostróda Yacht" w Ostróda

Kat

Niektórych wiedzą i wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe nie przekładają się na zajmowane stanowisko,, brygadziści kierownicy'' a od zwykłego robola na laminacie lub montaż oczekują nie wiadomo czego za marne groszę.Firma rodzina ciocia stryjek wójek ciocia bratanek ciórcia synek.Cała klika pociotków.

na polepszenie humoru
@Helenka

Z komentarzu wnioskuje, że jest Pani brunetką :) pora zainwestować w rozjaśniacz.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z "Ostróda Yacht"? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownik Nowy wpis

Raczej są zwalniani ( nie przedłużają umów). Ogólnie jest kryzys w tej firmie o której głośno nikt nie chce mówić. Rok temu Francuzi na zebraniu zapraszali całe rodziny dziś te rodziny zostają bez pracy.

A z jakim wyprzedzeniem dostaje się taka informacje, że umowa nie zostanie przedłużona? Miesiąc przed wygaśnięciem czy już wcześniej o tym informują? Zastanawiam się też czy są dalsze plany wobec tego kryzysu, ludzie w teorii będą mogli wrócić jeśli będzie praca?

Estera Nowy wpis

A sam pracownik nie może po prostu się spytać o to przedłużenie zamiast czekać czy ktoś z kadr zareaguje? Jak wiadomo rożnie może z tym bywać jeśli maja dużo ludzi tu do obsługi. w zasadzie to nie wiem ile tak na oko wszystkich teraz pracuje?

Truster Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy warto aplikować do jachtów na montaż lub laminaty? Chcę minimum 25zl na rękę pracując pon-pią 6-14, coś tam umiem. Jaka jest sytuacja z pracą na tę chwilę?

A co się teraz dzieje na hali, że ktoś taka opinie teraz niedawno wrzucił? „rządzi nie ten co może”? jest tam w ogóle rotacja? wyświetlają mi się ostatnie oferty ale dla projektantów, co z innymi stanowiskami?

cze, a czy przy systemach jachtowych ktoś może pracował i by się wypowiedział na temat warunków? na stronie oferta wisi już od ponad miesiąca, w połowie listopada ja dodali. Byliście może na rozmowie? co na niej jest docelowo sprawdzane? I czy to wtedy ustala się już zarobki? ciekawią mnie widełki

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "Ostróda Yacht"? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kontroler finansowy / Kontrolerka finansowa?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Byly

@Pracodawca czy prawda jest, że w pt 8 12 2023 na hali 2 był przeprowadzany test na zawartość alkoholu? Czy prawda jest, że pan L z BHP jak i pan M zastępujący obowiązki kierownika hali nie zgłosili przełożonym o dodatnim wyniku testu na zawartość alkoholu pracownika narodowości ukraińskiej? Czy Polacy w tej firmie mogą czuć się dyskryminowani pod względem narodowościowym?

Pseudobrygadzisci
@Byly

Pan L. nic o tym nie wiedział bo wszystko zostało ukartowane przez pełniącego tego dnia obowiązki kierownika M. na wniosek tfubrygadzisty P.Ś. odstąpiono po kryjomu od przeprowadzenia badania na tym pracowniku. I oni oczekują szacunku :D (usunięte przez administratora) pozbawieni honoru. Potrafią jeszcze spojrzeć sobie w oczy w lustrze?

Czy będą szukać jeszcze Projektantów? Tak jak już jedna osoba jakiś czas temu była oferta, u mnie aktualnie już wygasła lecz chce się dowiedzieć jak duże tu zespoły wychodzą i czy nie biorą jeszcze ludzi? Opiszcie mi biuro i standardy jakie w nim maja. jaki sprzęt i ogólnie narzędzia do pracy?

Roma

Nie wiem jak inwestycja w rozjaśniacz o którym ktoś teraz napisał wpłynie na warunki pracy ale może ktoś w końcu by napisał jak aktualnie sytuacja wygląda u projektantów? Jeszcze 3 dni mam do końca oferty, ciekawa jestem czy był ktoś już teraz może na rozmowie? jak teraz jest prowadzona? i jakiś średnich stawek można oczekiwać?

Kat

Ktoscos
@Kat

Tu zależy kogo się zna, a nie co potrafi. Im lepszy konfident, tym ma lepiej.

Ryzy
@Ktoscos

Wszystko im uchodzi, nawet przestępstwa wobec pracowników..

HcY
@Ryzy

Chyba góra, tzn. dyrekcja musi mieć ukryte kamery w niedozwolony sposób, albo szpiegów/konfidentów powiązanych z Neo Komputer, myśleli, że będą bezkarni.

Mękiż
@Ryzy

Zboczeńcy (usunięte przez administratora) brak kultury i pajacowanie, każdy zły na złego itp. hamstwo bez szacunku. No nie godzi sie tam przebywać zacnym gentelmanom.

Helenka
@Kat

Bez znajomości nie zatrudnia cię poza tym (usunięte przez administratora) dyrektora zniszczą cię prędzej niż myślisz mimo że jesteś dobrym pracownikiem. Co do dyrektora to ma. Słabość do blondynek. Jesteś blondynka to możesz nie robić nic i tak nic ci nie ztobia

@Helenka

Jak zniszczą? Co takiego robią, że aż tak negatywnie ich oceniasz? Możesz rozwinąc?

na polepszenie humoru
@Helenka

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w "Ostróda Yacht"?

Do laminowania ręcznego każdy się nadaje, nawet bez doświadczenia.

XYZ

Jakie są z tego zarobki? należy się spodziewać po prostu minimalnej czy to może jakiś akord? Zastanawiam się czy wraz z doświadczeniem stawka przypadkiem nie wzrasta? Chyba, że to zależne od stanowiska?

lubawiak

Nie polecam !!! nikomu o zdrowych zmysłach , praca tu to tylko i wyłącznie (usunięte przez administratora) . Kadra zarządzająca to jakieś kpiny , ludzie bez pojęcia o czymkolwiek . Nie trzymasz za kieszeń kierownika albo brygadzisty to jesteś do odstrzału , dobrych chłopaków którzy coś potrafią ale nie łykają po same kulki jak większość kukiełek kierownika usuwa się . Śmiech na sali

@lubawiak

Zastanawiają mnie rozbieżności w opiniach. Piszesz, że podobno kadra zarządzająca nie ma pojęcia o czymkolwiek. W jakim kontekście? Jakieś konkretne sytuacje na to wskazują? Jakie?

Byly
@Dominika

Powiedz mi na jakim etapie jest sprawa o (usunięte przez administratora)z kierownikiem hali (kiedyś hm1 obecnie ”klapkowni” ). Ostróda Yacht dogada się finansowo, czy może czeka na wyrok. Tam kiedyś coś było, pamiętasz chyba z Waldkiem?,przypomnij mi proszę a i dyrektor tez kiedyś miał koszule wyrzucane za płot to prawda? Jeszcze duzo można by pisać już niedlugo

Były technolog

Atmosfera pracy pełna szacunku. Wsparcie bardziej doświadczonego Koleżeństwa z Zespołu. Różnorodne zadania do wykonywania. Jedyny drobny zaobserwowany minus: dla osób młodych, świeżo po studiach troszkę zbyt mało wyzwań. Firma godna zaufania. Polecam.

@Były technolog

Pod jakim względem specyfika pracy została uznana za taką, gdzie nie znajdzie się żadnych wyzwań? to jak ona ostatecznie jest zorganizowana, jak taki przykładowy dzień w pracy może przebiegać?

BT
@Dominika

We wcześniejszej wypowiedzi nigdzie nie zostało napisane, że w pracy nie było żadnych wyzwań. Wyzwania były, jak w każdej pracy. Tempo pracy było dość spokojne. Co dla jednych oczywiście może mieć dużo zalet. Nad wszystkim można się zastanowić, dokładnie sprawdzić. Dla innych z kolei mniejsza ilość zadań nie jest dobra. Niektórzy lubią pracę, gdzie "gonią terminy", inni spokojną. Każdy z nas jest inny, ma inny charakter, podejście do pracy. Subiektywnie oceniono, że tych "wyzwań", zadań do wykonania każdego dnia mogłoby być troszkę więcej. Jednak myślę, że dla innej osoby tempo pracy i ilość obowiązków może być w sam raz. Jak najbardziej polecam pracę w Ostróda Yacht.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w "Ostróda Yacht"?

Jak w każdej pracy po 3 latach

Łucja
@Tak

No to nie w każdej pracy tak jest słuchaj. To chyba tylko tu. I każdy pracownik dostaje wtedy umowę na czas nieokreślony? Czy tylko wybrani?

36 Miesiącach lub wystarczy poprostu zagadać z kierownictwem

Wcale, jak masz dostać stałą umowę to w większości utylizują.

Pracownicy działu kadr i sekretariatu niekompetentni chcąc cokolwiek się dowiedzieć odsyłają do siebie nawzajem bez końca są aroganccy i niegrzeczni skutecznie odstraszją od firmy. Praktycznie nie można nawet dowiedzieć się niczego.

@Anna

Kompletnie niczego? A z jakim zapytaniem Pani do nich tak właściwie przyszła? Faktycznie to coś wykraczającego poza zakres ich wiedzy czy też obowiązków? Jakie obecnie tu są tak właściwie?

Szrek

Firma ok każdy dział inny stolarnia kierownik zero pojęcia o stolarstwie niemożna sie z nim dogadać zero pojęcie wzioł sobie lizusów i nimi sie sugeruje.montarze spoko polecam

Hej, obecnie w Ostróda Yachts to zwolnienia idą czy raczej zatrudniają. Ciężko to wyczuć. Jaki stawki na stolarza - wie ktoś może?

Info
@Zainteresowany

2300 brutto na wszystkie hale na start..ale nie radzę tam isc

@Info

2300 brutto, to nawet nie jest najniższa krajowa! Czy to (usunięte przez administratora)? Chyba się pomyliło z netto. To w Gdańsku niektóre firmy z tego co wiem, to płacą 2500 na rękę na starcie bez doświadczenia! Na pewno to nie netto? Nie chciałem pracować w Gdańsku, a zostać w Ostródzie, ale w sumie dojazd nienajgorszy, a różnica w kasie z tego co widzę, to nawet 700 złotych :(

@Info

Chyba na sprzątaniu xD nie ma niżej niż 2700-2800

Kamil
@Tak

Zgadzam się. Pracuje tutaj i od początku nie narzekam na zarobki, odnośnie atmosfery w pracy też nie narzekam ! Wszystko jest OK. Narzekają chyba tylko Ci co na niczym się nie znają i mają problem coś zrobić. Polecam jak najbardziej !

@Tak

Super, że podajesz kwoty, jakie macie na produkcji w Yachcie, ale zobacz, że sam też nie napisałeś, czy te 2700-2800 to brutto czy netto :) Rozumiem, że chyba netto, na rękę? Bo wydajesz się zadowolony z tej kasy w Ostródzie.

@Dominika

2800 BRUTTO, nawet w administracji typu kadry dostaje się 2950 BRUTTO na start..

czesia
@Zainteresowany

jako ja- 14 lat pracy i 24 .47 na godzine

@czesia

14 lat pracujesz? cały czas na tym samym stanowisku czy można jakoś przeskakiwać? pytam, bo zastanawiam się czy ta praca czasem nie bywa monotonna?

RYDZ

Do podstawowej wypłaty otrzymujesz:premię wydajnościową,wynagrodzenie za nadgodziny(jeżeli wystąpiły...w tygodniu50%-po 8 godzinie roboczej,sobota 100% za każdą godzinę),dodatek za nie palenie 50pln brutto,jeżeli zaczynasz o 5rano istnieje dodatek za godziny nocne-grosze,dodatek stażowy9 wiadomo po przepracowaniu pewnego okresu),czasami zdarza się gdy pracuje się przy prototypach otrzymuje się jakieś dodatkowe pieniążki.

Blue
@RYDZ

Można jeszcze wymienić dopłatę do ubezpieczenia grupowego, pakiet medyczny za symboliczne 2 zeta, bo resztę finansuje firma, paczki dla dzieci na Mikołaja i Wielkanoc, urlopówkę, premię roczną.

Premia 10%

@Tak

Naprawdę był tutaj dodatek za nie palenie? On dalej na tych samych warunkach obowiązuje? I ogólnie wszystko to co padło dwa lata temu wciąż aktualne?

Doggo
@Dominika

A co padło dwa lata temu?

czesia
@RYDZ

dodaj ze soboty dla dupo;izów jedni maja 4 a inu zadnej

Dorota
@czesia

To dobrze czy źle że pracuje się w soboty? Bo nie bardzo rozumiem

jaś Fasola

Praca to katorga, jadą Cię z każdej strony, dodatkowo, nie patrza czy masz jakies papiery (w moim przypadku elektryczne) dają ludzi bez doswiadczenia na elektromonterow i ludzie odchodza. Brygadzisci i Kierownicy też żyją w chmurach tak jak Pan Kierownik zakladu, brak szacunku dla pracownika. Osobiscie jak juz ktoś ma tam iść do pracy (lecz nie polecam, jak nie macie "znajomosci" jak Ci wybrani) to nie polecam HM4, HM2 jeszcze jest znośne, ale na każdej hali jest ogien po same uszy, najlepiej bys robił codziennie po 12h. Pozdrawiam, byly Elektromonter. Najgorsze 2 lata spedzone wlasnie w tej firmie. Ps. Zarobki też są do "kitu" Żeby miec 3000 to trzeba nadgodzin zlapac od groma.

Kulfon
@jaś Fasola

Zarabiacie 3000, bo góra, od kierownika hali w górę musi się nakraść. A ludzie, którzy zaczynają węszyć kto, co i ile ukradł znikają. Ktoś chce foto dyrektorskiego biurka, na którym jest cała fura suszu marychy itp.? (Ledwo mieści się to wszystko na biurku) Możnaby zidentyfikować danego dyra po biurku, bo zdecydowanie było zrobione w jednym z dyrektorskich gabinetów.

Katarzyna
@jaś Fasola

To ciekawe co piszesz. Ja słyszałam, że "Ostróda Yacht" realizuje politykę równości szans w procesie zatrudniania nowych pracowników, tym samym zapewnia równy dostęp do miejsc pracy bez względu na płeć, przynależność do mniejszości narodowych i etnicznych lub wyznawaną religię. Można byłoby przypuszczać, że nie "jadą" tam po pracownikach, a ich szanują. A przyjmują w ogóle osoby bez doświadczenia?

@Katarzyna

Wszystko ok,dopóki nie pracuje się tam.Nie szanują ludzi i tyle.Fakt, sama rodzinal wszedzie.Robic,robić i zawsze za mało.Kierwnictwo to porazka.Nie umieją rządzić pracownikami.Panuje tam (usunięte przez administratora),chcesz się poskarzyc to zostajesz przeniesiony ,albo zwolniony.Jednym słowem nie polecam,bo tylko wykorzystać umieją ????????

@jaś Fasola

Potwierdzam robię na tym stanowisku od nowego roku , tragedia wypłata za czyste 168 godzin 2300 netto

Mariusz

Są jakieś perspektywy na podwyżki w "Ostróda Yacht" w najbliższym czasie? I czy ta kwota, którą podałeś, to kwota ze wszystkimi premiami itp? Czy może sama podstawa?

Dominika

w Pacyfiku? Dobra ale ta opinia dość dawna jest raczej pewne rzeczy to się pozmieniały jakby nie patrzeć?

Fryzjer

Witam wszystkich powiem tyle w każdej firmie w Ostródzie potrzeba strajku nic więcej 2-3dni i wszystko obsrane !!! Ale w dzisiejszych czasach na 100osob zastrajkuje 5 i dupa.wszyscy tylko się madrza w szatni i na stołówce Pozdrawiam

@Fryzjer

Ciekawe podejście. A co takiego się dzieje, że chcecie strajkować?

Kamila

Nie widać niestety, co napisałeś. Możesz jeszcze raz?

H

Jest dużo lepiej niż w (usunięte przez administratora)-art pod każdym względem

Marek G

W niedzielę 28 września br. w Dworze Kraplewo odbędzie się już VII Mazurski Dzień Ziemniaka. Głównym punktem programu imprezy będzie konkurs na najlepszą potrawę z ziemniaka Zapraszamy

Niepoprawna
@Marek G

28 września to wtorek ????

Zostaw merytoryczną opinię o "Ostróda Yacht" - Ostróda

• Jak się pracuje w "Ostróda Yacht"?

Zobacz opinie na temat firmy "Ostróda Yacht" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Ostróda Yacht"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Ostróda Yacht"
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Spokojna 1
    14-100 Ostróda