"Ostróda Yacht"

Ostróda

Opinie o "Ostróda Yacht"

admin 2015-05-22 23:25:00
Pracowałeś lub pracujesz w firmie "Ostróda Yacht"? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.
Jacek 2016-09-06 08:58:11
Slyszalem "ostrodzki kolchoz" duzo osob tak wlasnie nazywa ta firme. duzo znajomych tam pracuje sporo mowilo co to za firma. Ogolnie niepolecam.
Jarek 2016-09-07 22:14:00
Jacek masz racje kolchoz to malo powiedziane czlowieku pracuje tam prawie od 2 lat kadra kierownicza o zmiloj sie Panie duzo do zyczenia pracownika maja za nic no oczywiscie nie kolesiow czy osob z rodzin kierownikow dyrektorow no bo wiadamo mogli by miec problemy jednym slowem kolesiostwo i klany rodzinne tam rzadza a co jeszcze to te nadgodziny dziwie sie ze jeszcze nikt niezglosil tego do pipu niepolecam tego kolchozu
Przemek 2016-10-18 22:52:49
A zygooo znacie? Brygadzista zostal pare miesiecy temu myslal ze karjierowicz fortune zarobi, brygadzista zostal bo wszystkim palca w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzymal produkcyjnemu i wielu innym, wariata z siebie robil zchodl bo robil po kilkanascie godz ostroda yacht chcial zbawic a teraz znowu wrocil w niebieskie spodenki ktos mi powiedzial ze za malo palcow trzymal pomtylkach jak gnoja go potraktowali stary chlop a taki glupi no ma chlop nauczke na kolejne czesci jego zycia
Zostaw swoją opinię o "Ostróda Yacht" - Ostróda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Ostróda Yacht"