"Ostróda Yacht"

Ostróda

Opinie o "Ostróda Yacht"

admin 2015-05-22 23:25
Pracowałeś lub pracujesz w firmie "Ostróda Yacht"? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.
Jacek 2016-09-06 08:58
Slyszalem "ostrodzki kolchoz" duzo osob tak wlasnie nazywa ta firme. duzo znajomych tam pracuje sporo mowilo co to za firma. Ogolnie niepolecam.
Jarek 2016-09-07 22:14
Jacek masz racje kolchoz to malo powiedziane czlowieku pracuje tam prawie od 2 lat kadra kierownicza o zmiloj sie Panie duzo do zyczenia pracownika maja za nic no oczywiscie nie kolesiow czy osob z rodzin kierownikow dyrektorow no bo wiadamo mogli by miec problemy jednym slowem kolesiostwo i klany rodzinne tam rzadza a co jeszcze to te nadgodziny dziwie sie ze jeszcze nikt niezglosil tego do pipu niepolecam tego kolchozu
Kamil 2017-04-25 12:57
A co mi zależy. Też dołożę swoje 3 grosze. Ja też pracowałem 2 lata w tej firmie. Tak jak napisał poprzednik. Układy i kolesiostwo. Nadgodziny to osobny temat. Kierownicy i szefowie hal to nieporozumienie. Można by nawet rzec śmiało, że kręcą na lewo i to ostro. Nie polecam tej pracy. I kto to wymyślił zmianę zerową na 5 rano. A mojemu byłemu kierownikowi życzę dużo spokoju i hektolitrów wypitej melisy.
pracownik 2017-06-02 19:47
porazka stazy pracownicy maja nizsza stawke po paru latach pracy niz ukraińcy zero rozwoju tak obiecywanego,popieram opinie przedmówców
PREMIA Q 2017-07-31 21:51
ta firma to jakaś parodia hale nowe powstaja ale kto tam bedzie pracowal przeciez to jest chore zeby ukrainiec co nic nie umie zarabial wiecej niz czlowiek po kilku latach pracy .Panie Prezesie i Panie Dyrektorze a może szanowny Zarządzie trochę szacunku dla ludzi może premia Q dla wszystkich a nie tylko dla ukraińców
Zostaw swoją opinię o "Ostróda Yacht" - Ostróda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Ostróda Yacht"