"Ostróda Yacht"

Ostróda

Opinie o "Ostróda Yacht"

admin 2015-05-22 23:25
Pracowałeś lub pracujesz w firmie "Ostróda Yacht"? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.
Jacek 2016-09-06 08:58
Slyszalem "ostrodzki kolchoz" duzo osob tak wlasnie nazywa ta firme. duzo znajomych tam pracuje sporo mowilo co to za firma. Ogolnie niepolecam.
Jarek 2016-09-07 22:14
Jacek masz racje kolchoz to malo powiedziane czlowieku pracuje tam prawie od 2 lat kadra kierownicza o zmiloj sie Panie duzo do zyczenia pracownika maja za nic no oczywiscie nie kolesiow czy osob z rodzin kierownikow dyrektorow no bo wiadamo mogli by miec problemy jednym slowem kolesiostwo i klany rodzinne tam rzadza a co jeszcze to te nadgodziny dziwie sie ze jeszcze nikt niezglosil tego do pipu niepolecam tego kolchozu
Kamil 2017-04-25 12:57
A co mi zależy. Też dołożę swoje 3 grosze. Ja też pracowałem 2 lata w tej firmie. Tak jak napisał poprzednik. Układy i kolesiostwo. Nadgodziny to osobny temat. Kierownicy i szefowie hal to nieporozumienie. Można by nawet rzec śmiało, że kręcą na lewo i to ostro. Nie polecam tej pracy. I kto to wymyślił zmianę zerową na 5 rano. A mojemu byłemu kierownikowi życzę dużo spokoju i hektolitrów wypitej melisy.
pracownik 2017-06-02 19:47
porazka stazy pracownicy maja nizsza stawke po paru latach pracy niz ukraińcy zero rozwoju tak obiecywanego,popieram opinie przedmówców
Zostaw swoją opinię o "Ostróda Yacht" - Ostróda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Ostróda Yacht"