Kampffmeyer Food Innovation

Poznań

Opinie o Kampffmeyer Food Innovation

anna 2011-08-22 09:52:37
hej i jak udało Ci się? w ogóle gdzie aplikowałeś?
Technolog 2013-05-02 15:57:00
Jako że spotykam się z tym iż sporo osób dopytuje o firmę itd. napiszę z doświadczenia jak w niej jest. Złego o niej nie można napisać nic. I to nie dla tego że jest nas garstka i zaraz dojdą że to ja pisałem ale że tak jest naprawdę. Takiego Prezesa i ekipy życzę każdemu. Praca technologa pewnie taka sama jak w innych firmach ale .... klimat, warunki pracy i ludzie, to już inna bajka. Szczerze: jest to praca o jakiej nigdy nawet nie marzyłem a której bym nie zamienił na podobną w innej firmie. Warunki rozwojowe świetne, pomoc i wsparcie na bardzo wysokim poziomie. O wszystkim można pisać tylko w samych pozytywach.
mzx 2015-12-13 16:48:21
zgadzam się, że o nich nie można powiedzieć złego słowa, a jeśli ktoś to robi to naprawdę grzeszy, bardzo porządna firma i wypłaty również są zawsze na czas
Zostaw swoją opinię o Kampffmeyer Food Innovation - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kampffmeyer Food Innovation