G4S

Łódź

Opinie o G4S

bbbb 2010-08-09 16:01:03
Witam wszystkich czytających.Praca w G4S jest bardzo fajna bo jeśli chodzi o kasę to jest na czas,co nie można powiedzieć o innych firmach. Troszkę mało płacą,i dlatego trzeba godzin trzepać żeby jakoś przetrwać. Kierowników jest u nas dwóch jeden git facet , a drugi to leń(usunięte przez moderatora)tak zwane. I jak coś potrzeba to ci nie załatwią bo czasu nie mają. Jak co to wszystkim już pracującym i tym co chcą lub będą kiedyś pracować w tej firmie to ja im życzę dużo zdrowia .A zdrowia dlatego że jak na ryj nie padniesz to nie zarobisz itd.
NIKKI 2010-09-20 14:12:36
OBECNA OCHRONA NA DWORCU FABRYCZNYM PRZYPOMINA FIRME ROKA SAMI EMERYCI I RENCISCI KTORYM NIE CHCE SIE PATROLOWAC.ZAMIENIONO DOBRYCH OCHRONIARZY NA ZABYTKOWYCH LENI GRATULUJE TEGO POSUNIECIA KIEROWNICTWU FIRMY
pasazer 2010-10-19 18:08:50
Kiedys jeszcze z 3 miesiace temu spokojnie moglem przejsc przez hale dworca,nikt nie zaczepial mnie proszac o pieniadze,ktos tego wtedy pilnowal,niewiem co teraz sie dzieje ale znow nie mozna opedzic sie od tzw.zbieraczy na chleb.
Ania 2016-04-22 11:28:54
Witam, czy w firmie G4S prowadzony jest obecnie proces rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o G4S - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G4S