RENTEL M.Bernaś, P.Krzanowski spółka jawna

Oświęcim

Opinie o RENTEL M.Bernaś, P.Krzanowski spółka jawna

anonim 2016-03-02 00:11
Pracowałem tam troszkę praca jako praca bardzo przyjemna jeżeli interesuje Cię mechanika ;) elektryka :) itp ale niestety kasa slaba
fred 2016-03-24 17:05
Co ty człowieku za głupoty piszesz, że praca przyjemna- w którym miejscu??? pracowałem ponad rok i wiem doskonale jak tam jest. Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Całą dniówke tylko robić i robić nawet przerwy jako takiej ni ma, jak stoisz na nawijarce i jak cie ktoś nie zmieni to nie jesz. Robisz na śmieciówce za najniższą krajową, a jak chcesz troszkę więcej to musisz w wekendy robić żeby Ci wpadło 100 zł. poprostu syf, brud wszędzie pełno wody. Ta firma kwalifikuje się do Inspekcji Pracy.
robot 2017-06-29 05:20
Nie polecam firmy. Niby 40h tygodniowo, ale w weekendy rowniez trzeba pracowac.
Jeżeli chodzi o samą pracę to odbiega od tego co proponują na rozmowie kwalifikacyjnej. Niby szukają pracowników do przyuczenia na maszynę a robi sie zupełnie coś innego.
Praca ciężka za śmieszne pieniądze.
Życzliwy 2017-07-08 13:08
Syf jakich mało, odradzam z całego serca, stres gigantyczny a praca bardzo ciężka. Szef o inicjałach MB rzuca pracowników po różnych pracach więc ciężko się skupić na jednej czynności, a szczerze mówiąc ten Pan chyba sam nie wie czego chcę. Wydaję mi się jakby sprawiało mu przyjemność wyżywanie się na pracownikach. Zawsze patrzy na człowieka z góry, a w większości przypadków nie ma racji. Oczekuję rzeczy niemożliwych, a każdy jest tylko człowiekiem. Płaci marne pieniądze, a przy tym tak go serce boli, chyba chciałby żeby za darmo u niego pracowali.
Powiem krótko: DNO DNO DNO
jakaka 2017-07-11 21:57
witam, a jak jest na stanowisku biurowym? atmosfera miła?
Zostaw swoją opinię o RENTEL M.Bernaś, P.Krzanowski spółka jawna - Oświęcim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RENTEL M.Bernaś, P.Krzanowski spółka jawna