Opinie o Danieltynki Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Danieltynki Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Danieltynki Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danieltynki Sp. z o.o. w Warszawa

Mariusz

jaka branza kudnierska?chyba tynkarska! teraz kontynuuja dzialalnosc jako Stabilux Sp z oo. Maratony kasy nie przyniosly.i ludzi tak oszukiwac sie nie da.

Zz1 Nowy wpis
@Mariusz

pod tym samym adresem ten stabilux prowadzi w pruszkowie?widzialem ogloszenia o prace dla tynkarzy tej firmy Stabilux

raff Nowy wpis
@Zz1

jak to jest ze takich przedsiebiorcow nikt nie zamknie?tylko zeruja na tynkarzach

Waldek Nowy wpis
@raff

po co zamykac .lepiej pozwolic robic dlugi w kilku przedsiebiorstwach.nie na siebie najlepiej.na mame hahah

Zalatwiony Nowy wpis
@Mariusz

teraz to pan wlaasciciel oglasza upadlosc konsumencka

es

Branża kuśnierska rzeczywiście jest trudna, ale zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy.

xyz

witam szukam kontaktu z osobami otrzymujacymi listy i wezwania od tej firmy ostatnio otrzymalem wezwanie czy ktos juz zaczął zbierać ludzi zeby założyć mu sprawe gruowo o nękanie??

janek

Trzeba grupowo go podać do sądu o wyłudzenie

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
rrafaello1

nam tez takie pismo o zwrot narzedzi wyslal ze niby kompresor i rusztowania mu skubnelismy to chyba jego staly numer i domaga sie 8 tys za niby wykonane poprawki bedzie sprawa sadowa ludiska trzeba sie "skrzyknac bydzie latwiej sie nap bronic prze dzialaniami tego typka

janek
@rrafaello1

witam czy w jakiś sposób możemy się skontaktować otrzymałem podobne pisma co pan trzeba się za to wsiąść

typu

Ostatnio wysłał mi pismo ze na rzędzie mu nie oddałem mam świadka ze były oddane i podpisane sprawę kieruje do sądu o wyłudzenie wszystkie papiery mam co przysyła i jest wiele ni zgodności i kłamstw nie zapłacił nam kasy a poz niej chciał ta kasę jeszcze od nas

rrafaello1

jak lubisz pracowac za darmo i poldarmo to idz i pracuj.powodzenia. a tak naprawde to jak tam pracowalem to rotacja byla ogromna bo wlasciciel cwaniaczek. daj sobie na luz z ta firma szkoda czasu

krzys

a co się dzieje, możesz dać jakiś kontakt do siebie?

heheszki

ja mam farta bo pracowalem z kolega u niego spotkalismy znajomego i nam powiedzial co sie tam dzieje na szczescie sie nie naprocawalismy:)

maciek

Jestem w szoku, że Daniel Tynki (usunięte przez administratora) ma tutaj takie słabe opinie i to od pracowników. Na innych portalach wcale nie jest lepiej, tylko, że tam komentarze dotyczą usług firmy i mało kto sobie bardzo chwali. Dziwi mnie więc jakim cudem przy takich komentarzach firma sie utrzymuje... Chyba jakieś cuda albo komentarze są nieprawdziwe.

boo

Zepsuli mi miesiac zycia a jezeli chcesz jesc parowki to zostawaj po godz

duch

nie polecam u niego pracowac(usunięte przez administratora)

awatar32

Daniel tynki to firma ktura nie wyplaca pieniedzy ludziom osobiscie czekam na wyplate za grudzien 2013 bo otrzymalem tylko 200zl ze szpitala na madalinskiego

Krzych

Mega negatywna opinia.(usunięte przez administratora) brak szacunku do pracowników .........Ludzie chcecie jeść parówki w Tesco do praca w tej firmie jest dla Was. (usunięte przez administratora)

oszukany

dziwne ze ten pijak i jelop jeszcze nie siedzi mam nadzieje ze ktos sie wkoncu o to postara

tynkarz

(usunięte przez administratora) wszystkie opinie sa jak najbardziej prawdziwe praca moze i dobra i spokojna ale co do pieniedzy to musi sie zgadzac za ciezka prace i dobrze wykonana

byly pracownik

nawet jego magazynier uciekl haha to juz dno ta firma a jej szef to wiesniak i nic wiecej

Widzę, że firma to teraz sp z o.o, a kto tam jest prezesem?

były praocwnik

DANIELTYNKI to jedno wielkie oszustwo dzwonie do niego od 10 wrzesnia zeby mi wyplacil pieniadze i do tej pory mi nie wyplacil i kazdego kto tam pracowal w tym czasie co ja praocwalem odsyla do swojej sekretarki ktora tez nic nie wie o pieniadzach. Ma swojego przydupasa [usunięte przez administratora] ktory mu szuka ludzi do pracy i tak samo oszukuje ludzi jak [usunięte przez administratora].NIE RADZE ISC DO TEJ FIRMY

zrobiony w butelkę-przez Słomęz Butow

Daniel tynki szlichty nie zrobi , bo będzie cała szlichta do poprawy. Oszust nie płaci swoim zaufanym pracownikom , a tym ludziom z Łapanki to może zapłaci z 6 zł za godzinę .I tak ci zrobi firma ale w szlichtę!

Zostaw merytoryczną opinię o Danieltynki Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Danieltynki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Danieltynki Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042