Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ZAP Piastów

Pracowałeś w firmie ZAP Piastów i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
robotnik - 2013-09-03 14:57:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma stabilna dobry płatnik, pracuję tam ponad trzy lata. Ale nic za darmo bardzo ale to bardzo ciężka fizyczna robota i bardzo szkodliwa każdy pracownik {robotnik - ma we krwi ołów ( ponad 250 to norma przeważnie około 400 jakiś jednostek na ileś tak krwi) , cynk i kto wie co jeszcze} bo rodzina i przyjaciele rodziny prezesa pracujący w biurze to raczej nie! Relacje pracodawca - pracownik złe to raczej wygląda Panowie Szefowie - robole i tępaki. A jak podskoczysz to masz po premii ! a wynagrodzenie głównie jest premiowo- akordowe. Czyli jeśli podpadniesz przełożonemu tracisz kasę!!! a jak nie podpadniesz a ktoś nad tobą ma zły dzień i ma chęć to też zabierze Ci kasę np; ostatnio , za brak nakrycia głowy 200zł. za nie wiadomo co tez 200zł . teraz tj za maj 2013 za rzekomy zły skutek technologiczny przy produkcji przez 8h na jednej linii produkcyjnej (prezes twierdzi że to wina robotników a my wiemy że z gówna czekolady się nie zrobi !!! ) ale to robotnicy oddadzą prezesowi przez dwa kolejne miesiące od 1000zł do 200zł miesięcznie. !!!! czyli nie jest tak kolorowo. A tak naprawdę źle robi się od jakiegoś roku a dlaczego ??? kto to wie???
zdjecie uzytkownika
miks - 2015-12-15 18:22:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja sie domyslam ze w ZAP Piastow praca nie nalezy do najlzejszych. ale jak to sie mowi nic za darmo nie przychodzi. mnie to ciekawi jak sie pracuje na stanowisku handlowym, rozumiem ze jest podstawa i od tego prowizja dodatkowo? z gory dzieki
zdjecie uzytkownika
Mik - 2016-05-03 12:04:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mam wrażenie, że warto się tym zainteresować, dobra firma

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie ZAP Piastów!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAP Piastów

Twoj email:
Wiadomość: