Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ZAP Piastów

Pracowałeś w firmie ZAP Piastów i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
robotnik - 2013-09-03 14:57:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma stabilna dobry płatnik, pracuję tam ponad trzy lata. Ale nic za darmo bardzo ale to bardzo ciężka fizyczna robota i bardzo szkodliwa każdy pracownik {robotnik - ma we krwi ołów ( ponad 250 to norma przeważnie około 400 jakiś jednostek na ileś tak krwi) , cynk i kto wie co jeszcze} bo rodzina i przyjaciele rodziny prezesa pracujący w biurze to raczej nie! Relacje pracodawca - pracownik złe to raczej wygląda Panowie Szefowie - robole i tępaki. A jak podskoczysz to masz po premii ! a wynagrodzenie głównie jest premiowo- akordowe. Czyli jeśli podpadniesz przełożonemu tracisz kasę!!! a jak nie podpadniesz a ktoś nad tobą ma zły dzień i ma chęć to też zabierze Ci kasę np; ostatnio , za brak nakrycia głowy 200zł. za nie wiadomo co tez 200zł . teraz tj za maj 2013 za rzekomy zły skutek technologiczny przy produkcji przez 8h na jednej linii produkcyjnej (prezes twierdzi że to wina robotników a my wiemy że z gówna czekolady się nie zrobi !!! ) ale to robotnicy oddadzą prezesowi przez dwa kolejne miesiące od 1000zł do 200zł miesięcznie. !!!! czyli nie jest tak kolorowo. A tak naprawdę źle robi się od jakiegoś roku a dlaczego ??? kto to wie???
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAP Piastów

Twoj email:
Wiadomość: