Opinie o Herbapol S.A. Pruszków w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Herbapol S.A. Pruszków. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Herbapol S.A. Pruszków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbapol S.A. Pruszków w Pruszków

Roman Nowy wpis

W każdej firmie są problemy większe lub mniejsze. Prawda jest jednak taka że w HW: - można się bardzo dużo nauczyć, - praktycznie z każdym można się dogadać, - może i wynagrodzenie nie jest duże ale nikt jeszcze nie poniósł odpowiedzialności za żadne straty zakładu, a były takie… - można narzekać na zarząd ale fakt jest taki, że mimo wszystko to pracownicy ciągną to firmę, a finalny wpływ kolejnych prezesów na codzienność jest znikomy, - pracownicy, którzy niby czekają na emeryturę to źródło bezcennej wiedzy, - każdy dzień jest dobrym szkoleniem. Jedyne czego brakuje to woli kolejnych Zarządów żeby rozwijać produkcję, trochę podnieść wynagrodzenia i wyprowadzić firmę. Ogólnie na tle innych firm pozytywnie.

Mar Nowy wpis

Szkoda czasu jechać do tego zakładu albo się zatrudnia albo nie a nie od roku szukają i ludziom dpę zawracają taka prawda szefie produkcji bo tak każe do siebie mówić w firmie farmaceutycznej nie ma szefa, jest kierownik fabryki wg prawa farmaceutycznego.

Ciekawy

Czy ktoś może mi napisać jak się pracuje w KJ w Pruszkowie? Jaki jest kierownik KJ? Jakie są zarobki? Warunki pracy?

Pol
@Ciekawy

To grupa polfarma tu pieniedzy dużych nie zarobisz.

Beata Nowy wpis
@Pol

Ale co to ma do rzeczy, że grupa polfarma, bo chyba nie rozumiem? Dlaczego ma to wpływać na niskie zarobki?

Kacper

@laborant a możesz opowiedzieć jakieś sytuacje które Cię spotkały ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Herbapol S.A. Pruszków? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Czy Herbapol w Pruszkowie zatrudnienia mlode osoby tzw które pracowali na produkcji krótko ,i mam 24lata bym chciała pracowac na stale

Wacek

Pracowałem w WZZ Herbapol Pruszków 26 lat, super zakład, bardzo dobre fachowe kierownictwo, fantastyczna atmosfera pracy, dobre zarobki, mozliwość rozwoju zawodowego i nie tylko to nie bujda, eksportowe przedsiębiorstwo i to tam skad kupujemy gaz i ropę, tu się naprawdę z przyjemnością pracowało... . (Szkoda taki zakład prywatyzować, zakład podatki płaci, niezadłużony, rozwojowy) Dyrekcja na poziomie - np. już niestety były [usunięte przez moderatora] toć to przedsiebiorca z prawdziwego zdarzenia, poprzednicy też nie byli gorsi). Ja teraz na zasłużonej emeryturze.

nikt
@Wacek

Ale to se ne wratim...

Laborant

Praca w Kontroli Jakości w Herbapolu w Pruszkowie pod kierownictwem Pani Iwony to szkoła życia... już w kilka tygodni można zdobyć spore doświadczenie w pracy z szefem niestabilnym emocjonalnie. Z całego serca - nie polecam.

bzyku

czy herbapol Pruszkow zatrudnia magazynierow ?

Tak to świeta prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Pruszków - Pruszków

• Jak się pracuje w Herbapol S.A. Pruszków?

Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Pruszków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Pruszków?

Herbapol S.A. Pruszków