Machaj

Wrocław

Opinie o Machaj

Ten typ no 2011-07-29 10:16:13
Wiele o nich słyszałem od kolegów, przez dłuzsza chwile zastanawiałem sie czy watro składac tam papiery. Udało mi sie trafic na typa który u nich robi i z tego wszystkiego wywnioskowałe ze raczej nie warto zawracać sobie nimi głowy. Kasa marna i podobno trzeba sie z jakims kierowniczkiem mordować. Totalne 0 szacunku dla pracownika. Tyle z mojego wywiadu
Moto mysz 2011-09-22 11:09:12
Też o nich słyszałem mało tego mój ziomek tam pracował przy układaniu kostki brukowej, co do atmosferki i ludzi (zwykłych roboli) panowała mega sympatyczna atmosfera. Zalił sie na jakiegos tam młodego ambitnego kierownika :) Ogólnie mowiac jeśli chcesz żeby Ci ktos jechał i tyrac po 18 h za marne grosze to polecam
dymik 2014-08-20 13:49:52
Nie jest źle, robić trzeba ale przynajmniej z wypłatami problemu nie ma
mionko 2016-04-26 21:26:52
machaj, wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego, czy firma ma dobrze rozplanowaną działalność i czy jest w stanie zapewnić sobie tzw. CASH FLOW. Jeżeli tak to raczej nie ma co narzekać - firma będzie działać.
Zostaw swoją opinię o Machaj - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Machaj