Stamar

Lubsko

Opinie o Stamar

Roman 2009-10-06 09:58:43
Firma spełniająca wymogi każdego pracownika.
Pracownik dla firmy a nie firma dla pracownika.
Naprawdę polecam
Były Pracownik 2010-05-22 12:18:37
Polecam pracę dla tych co chcą pracować ponad godziny pracy i nie chcą dostawać pieniędzy za nadgodziny, bowiem godziny nie udokumentowane później tylko puste obietnice że uregulują płatność i jak to bywa z oszustami nie odbierają później telefonów. Nie polecam
anonim 2010-05-22 16:59:15
Nie dodałem wcześniej firma poniżej dna istne zero nie liczą się z pracownikami, wypłaty nie na czas traktują ludzi jak bydło o swoje zarobione pieniądze trzeba się prosić, za drobne przewinienie odciągają pieniądze od wypłaty. Jak to mówią nie ma ludzi nie zastąpionych, szef to cyniczny prymityw, dają gwarancję lecz gdy się coś zepsuje jak to szef określił z (usunięte przez moderatora) nie wykapie i trzeba się zadowolić zepsutym sprzętem istne dno. (usunięte przez moderatora)
ktoś 2010-06-02 14:24:00
I jeszcze sami się podpisujecie za kogoś nie ładnie !! Wystarczy popytać ludzi na mieście a wszyscy mówią jedno głośnie co sądzą cytat "omijać dużym łukiem"
pawel 2015-10-30 16:11:59
To prawda sprzet sie konczy,wymagania jak w jedynej firmie swiata, bezczelnosc, chamstwo, i balagan w organizacji pracy nagminne. O pieniadze trzeba sie upominac i bardzo pilnowac swego bo szybko zapominaja co obiecali, a w razie gdy jest nie po ich mysli wymysla cos zeby nie wyplacic wogole......dnoooo totalne,jak najdalej od tej firmy!!!!!
kinia 2016-05-11 21:03:03
pracowałem tam długo i trż mam dużo do powiedzenia
wikary 2016-05-21 18:06:15
a co konkretnie? o zarobkach coś może powiesz jakie netto są?
Zostaw swoją opinię o Stamar - Lubsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stamar