Opinie o ET Promo w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ET Promo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ET Promo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ET Promo w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w ET Promo?

Jakie narzędzia pracy zapewnia ET Promo? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Xxx Nowy wpis

Są tel służbowe ale nie wszyscy je dostają. Zwłaszcza nowo pracownicy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ET Promo?

Nikt Nowy wpis

Kierownictwo to same baby, które wiecznie ze sobą rywalizują i obrabiają tyłki sobie nawzajem. Do pracowników mają podejście takie, że traktują ich jak pachołów. Liczy się norma i nic więcej, a jak jej nie wyrobisz to spodziewaj się przykrych rozmów, (usunięte przez administratora) i wywalenia z dnia na dzień. Tutaj się z nikim nie bawią.

Władek

Bardzo zmieniła się praca od momentu kiedy ogłoszono pandemię?

@Władek

wdrożono standardowe procedury COVID-owe, takto praca bez zmian i przestojów

Firma ET Promo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy ET Promo organizuje staże dla studentów?

Tak. Chętnie przyjmują osoby bez doświadczenia.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ET Promo?

tak, jak najbardziej...

Dominika

@Anonim Firma płaci dobrze tym którym chce sie pracować a nie tylko narzekać!!

Filipek

Za cos dostajemy wynagrodzenie. Normy są dla ludzi, może trzeba bardziej się starać?

@Filipek

Kto chce niech się stara człowiek nie jest robotem ???? jak komuś odpowiada proszę bardzo niech pracuje.. Jakby dali większą kasę to może i człowiek by się starał... Trzeba mieć swoją godność a nie pracować za ochłapy.. ????

Nie polecam norma zawyżona nieprzyjemna nerwowa atmosfera nie wyrobisz się przez 8 godzin zostajesz za darmo po godzinach a co najważniejsze musisz zostać i nikogo nie obchodzi czy ty masz coś do załatwienia po godzinach pracy z tego co się orientuję pracownik nie ma obowiązku zostawać po godzinach może i nie musi zostawać.. Pracujesz za najniższa krajowa praca tylko na chwilę na pewno nie na stałe. Wymagania maja spore nie szukają pracownika tylko tanią siłę robocza za śmieszne pieniądze.

Waldi

Idealnych firm nie ma tak jak nie idealnych pracowników.

Bartek

Czy pracownicy tak psuja atmosferę? Dobre zarobki i szkoda, że tak się psuje!!

Zdecydowanie odradzam. Pieniądze może lepsze niż kiedyś ale nadal atmosfera w pracy jest fatalna. Szkoda nerwów i zdrowia.

Weronika

@Natasza rozumiem, że brak awansu spowodował, że zwolniłaś się z pracy w firmie ET Promo? Czy jednak wszystkie te aspekty, które wymieniłaś miały na to wpływ? Czy pracodawca próbował Cie zatrzymać?

Weronika

@Natasza rozumiem, że pracujesz już dłuższy czas w firmie ET Promo i nie dostałaś awansu? Czy jesteś pewna, że osoby, które go dostały na pewno sobie na to nie zapracowały? Może to tylko Twoja subiektywna opinia, a faktycznie było inaczej. Zawsze warto się nad tym zastanowić. A, jeżeli bardzo zależy Ci na awansie to pójdź porozmawiaj z przełożonym i powiedz o swoich zaletach, które motywowałyby taką zmianę stanowiska. Daj nam potem znać na forum czy się udało.

Natasza
@Weronika

Awans? Ja już tam nie pracuje i nie mam zamiaru wracać.

Natasza

W dużym skrócie mówiąc na pradukcji brak doświadczonych i pracowników z dłuższym stażem gdyż nikt nie potrafi tam długo wytrzymać. W firmie większość pracowników to Ukrainki, mało osób chce tam pracować, wiec nie ma doświadczonych osób na wyższe stanowiska jak chociażby lider zespołu lub nawet kierownik! Większość dziewczyn wrednych i opryskliwych. Kiedyś o prace jako liderka trzeba było sobie zapracować, teraz byle kto dostaje wyższe posady. Wystarczy pracować dłużej niż pare miesięcy a już jest się liderem zespołu. Potem zbiera się opierdziel za brak wyrobienia normy. A jeśli chodzi o dyrektorkę to szkoda słów. W pracy nie doceniają ciężkiej pracy. Potrafią awansować niedoświadczone Ukrainki z krótkim stażem niż doświadczone pracownice, które są tam ponad 2 lata albo nawet 3. Pensje za taki zapierdziel są już niby lepsze ale rewelacji nie ma. W pracy duży stres. Po dłuższym czasie można nie wytrzymać już nerwowo. Ponadto nie ma czegoś takiego jak pensja na konto. Mało tego potrafią dać wypłatę w dwudziesto złotówkach! Szczerze odradzam.

Weronika

@Pawelec ale dlaczego tak jest? Czy nie powinno tak być, że przyjmujemy nowego do grona i otaczamy go wsparciem, żeby mógł dobrze się wdrożyć w pracę? Taka osoba wtedy nie zrezygnuje i będzie się przykładać. A Was sposób może powodować odwrotny skutek od zamierzonego. Czy nowi pracownicy zgłaszają szefowi firmy ET Promo zachowania współpracowników?

Pawelec

Pracuję już dużo lat i zawsze tak było, iż nowi pracownicy mieli na początku przechlapane. Takie zwyczaje , może nie do końca mądre ale takie już są. Trzeba przeczekać a później pokazać co człowiek potrafi. Atmosfera w firmie jest bardzo ważna dla wszystkich!

Weronika

@ewita, a pracę na jakim stanowisku opisujesz? Pamiętajmy, że w każdym dziale atmosfera, warunki pracy przedstawiają się inaczej. Wspominasz również o poniżaniu i upokarzaniu. Czy masz tutaj na myśli jakąś konkretną sytuację? Czy naprawdę doświadczyłeś takiego traktowania? Proszę o rzetelną odpowiedź.

ewita

Fatalny system pracy,stare pracownice z góry są uprzedzone do nowych bo niby muszą za nie odwalać robotę,nie mówiąc o liderkach które przez wolniejszą pracę nowych mogą zapomnieć o premii.Początkujący pracownik na wejściu ma przerąbane,nikomu nawet nie chce się za bardzo pokazać mu co ma robić.W ET Promo uważają że powinieneś sam z siebie wiedzieć jak wykonywać swoją pracę i najlepiej gdybyś od pierwszego dnia dorównywał starszym stażem koleżankom.Oni szukają robotów a nie pracowników.Wytrzymałam tam dwa dni takiego poniżenia i upokorzenia nie doznałam nigdzie indziej.

Weronika

@P, może powiesz coś więcej o pracy w ET Promo? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o ET Promo - Łódź

ET Promo