ekkom

Kraków

Opinie o ekkom

maro 2010-01-18 14:13:03
bardzo podkreślana hierarchia w firmie, sposób traktowania pracowników taki sam, jeśli chcesz pracować z kimś inteligentnym zatrudnij się gdzieś indziej, jeśli opowiada ci tylko wykonywanie poleceń i bycie mrówka po której można jeździć - ta posadka w Ekkom, projektancie jest dla ciebie.
anonim 2010-09-02 08:05:11
mnie rowniez w Ekkom nie najlepiej sie pracowalo, ale nie bede sie rozpisywac na ten temat i nie bede pisac co bylo nie tak
elf 2010-11-05 10:51:26
slabo placa, u konkurencji za podobna robote dostalem prawie 2 razy wiecej, sluzbowe auto i wieksze mozliwosci rozwoju
q2 2013-03-21 21:30:49
atmosfera tam panujaca do niczego
k21 2013-04-04 15:46:02
pracowałam w firmie ekkom ale z przykroscia musze stwierdzic ze nie moge dobrego slowa powiedziec o tej firmie
Anonim 2013-11-13 18:57:04
Fakt atmosfera niemiła. Przełożeni w stosunku do pracownika są bardzo nieprofesionalni, zarobki średnie.
Anonim 2014-01-31 22:08:48
3tys na rękę ??? To marzenie ja dostawałem 1,4 tys
az 2014-05-16 18:47:05
poaznie 1,4 na reke? jesli tak to dzieki za to info, zmienei swoje plany :)
były pracownik 2014-06-24 16:50:22
Firma słaba, zarobki mierne 2 tys w tej firmie to już sporo. Stanowiska typu prezes, wiceprezes i wyższa kadra z wyjątkami to osoby które powinny zostać wysłane na szkolenia z zakresu współpracy z podwładnymi. Brak planowania, wszystko na ostatnią chwilę, ogólnie brak profesjonalizmu. Szczerze nie polecam składać CV.
gal 2014-08-28 17:44:26
dzieki za informacje napewno sie przydadza
aaa 2014-08-28 17:46:01
pracowalem ale sie zwolnilem, otrzymalem lepsza oferte pracy, w koncu po to pracujemy aby zarabiac
haks 2015-01-07 14:05:12
Ciekawe podejście, jednak mi ono nic nie mówi. Napisz może lepiej kolego na co mozna narzekać pracując w ekkom, bo taki ogólnik, że każdy znajdzie coś dla siebie za bardzo nic mi nie mówi. W ogóle to na jakim poziomie sa tutaj pensje, bliżej minimalnej krajowej, czy średniej krajowej? Pozdrawiam i dziękuje za informacje.
eryka 2015-03-12 14:08:44
również jest zaciekłą przeciwniczką wszelkiego rodzaju ogólników na takich forach. mnie przede wszystkim interesuje jak wyglądają stawki godzinowe netto w tej firmie dla nowych pracowników io jak przedstawia się u nich system socjalny - czy ktokolwiek z was może mi rzetelnie i wyczerpująco odpowiedzieć na to pytanie?
romek 2015-03-26 18:44:56
@eryka, a jak to wygląda w firmie jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo ja chciałbym zarabiać min. 2 tys do ręki ale czy to jest realne w tej firmie? Naprawde pytam serio, bo mam troche wydatków, a doswiadczenie mam, wiec nie powinni wzgardzić moją kandydatura jednak. Mam nadzieje, że coś jeszcze napiszecie odnośnie pracy i zarobków, pozdrawiam!
były pracownik 2015-12-22 20:11:00
Szkoda czasu i zdrowia, cenicie czas i zdrowie, planujecie karierę - omijajcie SZEROKIM KOŁEM tą "firmę". Harowałem od rana do nocy po godzinach, bez zapłaty za nadgodziny, dla prezesa i tak za krótko, straciłem czas i zdrowie..
prezes 2015-12-28 00:16:58
Były Pracowniku. Proszę skontaktuj się ze mną i porozmawiaj. Jeśli nie masz odwagi, to napisz kiedy pracowałeś. Prezes.
mekoski 2016-05-07 20:25:05
Od tego czasu pojawiło się kilka innych, ale równie ciekawych ofert, tylko że potrzebne już wykształcenie wyższe
Jastrzębianin 2016-12-21 17:24:30
Sz.P. "Prezesie" ...
Niech zamiast słów, obronią się fakty ...
Zatem niech Pan z łaski swojej, przedstawi dane:
Aby zarobić 3 tys zł Netto
Aby zarobić 2 tys zł Netto
1. Na jaką ilość wolnego czasu dla siebie i rodziny, liczyć może wasz pracownik:
Należy przepracować 8h
Należy przepracować 10h
Należy zamieszkać w firmie ... pracując wszystkie soboty oraz niedziele w tym conajmniej 42 nadgodziny ... ?
2. Relacja szef - pracownik
Jesteś moim niewolnikiem
Jesteś moim niewolnikiem za 1600 Netto
Jesteś moim niewolnikiem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obchodzi mnie twoje życie ...
3. Premie
Nie ma i nigdy nie będzie
Nie ma, bo za coś trzeba kupić jacht i dzaga ...
Na image firmy, pracuje się nie tylko wielkością sprzedaży oraz "nagród" gazeli biznesu i tym podobnego gówna ...
Tak więc niech się Pan nie irytuje, lecz popracuje nad własnym charakterem.
Ludzie piszą czego doświadczyli i nie mieli zamiaru Pana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lecz ostrzec tych wszystkich, którzy nie zdołali jeszcze poznac "zalet" pracy w Pana firmie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej optymizmu oraz mniej wyniosłości, bo sukces firmy, to dobrzy, dobrze opłacani oraz wysoko wykfalifikowani lojalni pracownicy ... ;)

Zostaw swoją opinię o ekkom - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ekkom