Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Wszystkim którzy mają dosyć dziadostwa na P4 czy w całej firmie radzę szukać nowego zajęcia bo nic innego nie zrobicie. Ja otwarcie i głośno mówiłem co jest nie tak jak powinno i przy pierwszej okazji dostałem wypowiedzenie. Poszedłem więc do prezesa i następnego dnia pan dyrektor z wielkimi pretensjami o moją wizytę wręczył mi pisemko zwalniające mnie z obowiązku świadczenia pracy do końca mojego okresu wypowiedzenia czyli 3 miesiące. Pozbyli się mnie natychmiast. Dzięki panie Jacku za najdłuższe wakacje w moim życiu i życzę powodzenia w dalszym zarządzaniu folwarkiem zwierzęcym . I pamiętajcie drodzy koledzy że wszyscy są równi ale tamci są równiejsi.

Hej Piotr
@Piotr

Nie wiem czy wiesz ale nie dlugo myslimy zglosic sprawe do Sadu i Pipu , jest juz pare swiadków i dowody nagraniowe , zostaniesz poinformowany kiedy sprawa . Chcemy podać liderke Małgorzate N za znecanie sie i pastwienie nad ludzmi przez pare lat oraz zarzad za nic nie robienie z ta sprawa.Mamy nadzieje ze przyjdziesz jako swiadek calej sytuacji . Czekaj spokojnie na telefon , pozdrawiamy Cie z P4

Gigi
@Piotr

To już długo tu pracowałeś skoro miałeś aż trzy miesiące wypowiedzenia. Nie musiałeś przychodzić do pracy a mimo to płacili ci normalnie przez ten okres? Jaki powód miałeś podany na wypowiedzeniu bo przecież zwykle muszą to jakoś umotywować.

Gutek

Brzmi bardzo poważnie. Jakieś przykłady zachowań liderki podasz, które Cię niepokoją? Wolę dopytać, bo kiedyś pracowałem w firmie, gdzie atmosfera pozostawiała wiele do życzenia. Generalnie to jak już o atmosferze mowa to są tutaj jakieś integracyjne spotkania albo co innego, aby tę atmosferę poprawić?

Jacek Kutowski

Drogi frustracie wielu nicków, Robię wyjątek dla Ciebie - zazwyczaj nie odpowiadam anonimom - doceń moją dobrą wolę... Zapraszam na rozmowę w dowolnej chwili - łatwo mnie na P4 znaleźć. Proszę o przyniesienie tych "porażających" dowodów - porozmawiamy o nich. Pokaż swoją odwagę w realu - masz szansę... Gwarantuję Ci, że znajdziemy rozwiązanie Twoich frustracji. Będzie bliżej niż do PIP, czy też gdzie tam chciałeś (od dawna) wędrować ze swoją sprawą a jak na razie jakoś nie dotarłeś. Jeżeli się nie zjawisz, dasz dowód na to, że Twoją intencją od początku było jedynie anonimowe oczernianie osób na Wydziale. Moja oferta jest ważna do końca września. Czekam, j.

Prezesie znowu mamy przypominać o drugiej przerwie? Nie widzisz że upały za oknem a co dopiero na hali? I jak wam idzie radzenie sobie z tymi temperaturami na hali? Rok temu obiecałeś że coś zmienicie żeby było chłodniej i na tym się skończyło. Obiecać to wy umiecie...

@Anonim

Cześć, a jaka to temperatura panuje na hali? Da się ją jakoś udźwignąć? Chłopak chce się przyjąć, ale z wysokimi temperaturami nie bardzo się lubi. Zimą jak jest? Normalnie czy z kolei chłodno? Dostajecie jakiś dodatek za prace w takich warunkach? Firma zapewnia wodę?

Wiem co piszę

Chłopak jak chce robić u kogoś to w sortowni owoców jest zimno na mrożonkach a jak woli własną działalność to zbieranie jagód jest przewiew i wiatr. W normalnej firmie nie da rady.

Firma zapewnia oczywiście wodę, która jest dostępna cały czas, są wprowadzone dodatkowe przerwy.

@Ds Smith SKAWINA

Rozmowa z Panią od rekrutacji wygląda tak że nie podaje wiele informacji na starcie i nie daje takich informacji jak np. To że możesz pracować w tej firmie maksymalnie 1,5 roku za minimalną krajową. Dopiero kiedy przychodzisz do pracy to dostajesz tą informację w 2 czy 3 dniu pracy, dodatkowo jesteś informowany przez koordynatorkę że w sumie jak nie ma tam pracy to możesz zostać wyrzucony z miesiąca na miesiąc z tej roboty. Totalny brak szacunku dla poszukującego pracy. Z premiami jest tak że wszyscy dostali od kwietnia podwyżkę normy(BO UWAGA!!!) bo kierownictwo i szefostwo stwierdziło że skoro ktoś jest ktoś w stanie wyrobić sobie ponad normę na premie to w nagrodę w tej firmie dostaniesz podwyżkę normy w zamian za to że miałeś czelność wypracować więcej niż norma!!! Totalny psychiatryk i brak szacunku do pracownika, omijać ten(usunięte przez administratora) szerokim łukiem bo zaczniesz mieć problemy psychiczne przez tą firmę, każdy szuka tam pracy bo nie może wytrzymać psychicznie. (usunięte przez administratora)

Roxa
@@Ds Smith SKAWINA

No co ty, takie rozwiązanie wprowadzili? Przecież to mega demotywujące dla pracownika, nadal tam wszyscy pracują? Czy jednak rotacja jest i pracownicy podziękowali za taką nagrodę w wyrabianiu normy? Pewnie dużo sie trzeba było narobić tak czy siak, żeby ją wyrobic, nie? A co do tych zwolnień z dnia na dzień, to jaką umowe sie podpisuje, że mogą tak zrobić? Szkoda, mnie akurat nie interesuje praca na chwile, ale stabilne zatrudnienie..

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

DS Smith Polska S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji w Skawina. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DS Smith Polska S.A.?

Pracowałem w tej firmie i nikomu nie polecam.Wykorzystywanie pracowników na maksa!Pensja mizerna tylko tyle że na czas.Ale człowiek traci zdrowie fizyczne i psychiczne.

Maja
@Andrzej

Minimalna? To nie za dobrze :/ Nie było szans na negocjowanie stawki czy dostania ewentualnej premii? To w sumie chyba rotacja była spora, przez tę pensję? Czy się mylę? A sama praca jak tam? Gdyby płacili więcej, byłoby ok? Aaa no i atmosfera między pracownikami raczej na plus czy minus?

Były pracownik p2

Podejście jest takie: jak najwięcej pracować jak najmniej zarabiać ...są oczywiście premie, normy itd. ale co z tego jak normy idą w górę więc sam/sama się zastanów. Na premie przy tych normach nie jest łatwo zapracować...trzeba zap....ć, a że na hali w zimę zimno a w lato gorąco że po spodniach i koszulkach pot spływa nikogo nie interesuje... ,,Nowy Dyrektor" jedno wielkie nieporozumienie a kierownik z jego polecenia więc musi robić to co dyrektor chce ... Wszystko po znajomości . Zero szacunku do pracownika który naprawdę się stara i pracuje a poklepanie po plecach tych którzy mało co robią a w (usunięte przez administratora) wchodzą i mają mniejszy szacunek do pracy a większy żeby komuś przypudrować .... Współpraca z pracownikami w tej firmie jest najlepsza ponieważ się dogadują. Jeśli chodzi o kierownictwo i płace to lipa ... Naprawdę gdziekolwiek indziej będzie Ci lepiej ...

Damian
@Były pracownik p2

Jak na hali jest zimno to pracownicy mają ubrania robocze? Jakiś polary albo kurtkę? Firma to zapewnia czy trzeba robić w prywatnych ciuchach?

Słowo przeciw słowu

Sam o sobie tak piszesz a oczerniasz kolegów.Jakie przedszkole?Tu jest ciężka praca i każdy wykonuje swoje obowiązki.Nie poniewieraj czyjejś godności.Bez powodu twoje zdjęcie(tam) nie wisiało.

Arm

Bełchatów to jest (usunięte przez administratora)są ludzie. Nie szanowani traktowani jak śmiecie. Ty masz zap...dalac. i trzeba się pilnować żeby cię nikt nie zobaczył jak usiądziesz na kilka minut bo od razu ci premie zabierają. Starasz się robisz wszystko jak trzeba zero pochwały. Ale jeden błąd to będą to pamiętać i wypominać. Najnowocześniejsza fabryka. No chyba nie. Maszyny są kupione po taniości. Jak to ktoś dobrze powiedział. Maszyny to porsze ale z korbami jak szyby w aucie. Ogólnie nie polecam. !!

Anonimus

Ciekawe skąd wiesz co ludzie mówili bo z tego co ja wiem to mówili wręcz przeciwnie do tego co ta Twoja chora wyobraźnia każe ci wypisywać, nie masz poprostu jaj żeby powiedzieć prosto w oczy przełożonym co ci nie pasuje ale i tak wszyscy wiedzą że to wszystko wytwór twojego chorego czerepu. Nie możesz znieść że kobieta może być lepsza od ciebie

Lider jest od tego, żeby pilnować norm - polecam zatrudnić się w korporacji to dopiero byś czlowieku zobaczył co to znaczy wyrabianie norm, premii, większe cele, miliony KPI do zrealizowania. A Ty czlowieku przychodzisz, prosta praca do zrobienia i jeszcze źle... Szczerze żal mi Ciebie bo psychikę to Ty sobie sam niszczysz tymi wytworami wyobraźni

Magazynier

@DS Smith Skawina. Ogólnie praca w porządku, pensja na czas. Ale atmosfera dramat - koordynatorka "tworzy" afery, których nie ma. Większość pracowników przetwórstwa szuka innej pracy, bo nikt z nią nie wytrzymuje. Nic nie ogarnia, wiecznie chaotyczna i wiecznie ma coś do zrobienia. Niestety pani dyrektor słucha jej jak wyroczni i takie ma pojęcie co dzieje się na produkcji. Magazyn ma osobnego koordynatora i tam już mega lepsza atmosfera. Każdy wie co ma robić i zero pomyłek. Na przetwórstwie absurd goni absurd. Jeśli chcesz do nas aplikować to na pewno, nie przetwórstwo i nic, gdzie będziesz podlegała lub podlegał pani koordynator

A

Ludzie! Czy Wy jesteście nie normalni!? Skoro się zdarzają takie sytuacje dlaczego nie zawiadomicie odpowiednich organów!? Uważacie że lament w internecie na stronie firmy coś zmieni? Macie wpływ na własne życie a nie robicie nic, tak właśnie nic - bo anonimowym lamentem w internecie nie wskóracie nic! Życzę powodzenia i wzięcia się wreszcie w garść.

@A

Bo takie mają właśnie podstawy do lamentów... problem wzięty z niczego, a przecież w Internecie 'można' niby sobie pisać co się chce i na kogo się chce....

Jestem ciekawa czy zostanie to zrobione, czy tylko będzie Pan nękał pomówieniami i oszczerstwami wskazaną osobę, dodatkowo mieszając w to innych próbując łapać się każdej deski ratunkowej....

Skoro są takie złe warunki, tak ciężko, liderka taka zła i ogólnie wszystko do kitu to może czas zmienić prace? Podwyżki, normy i premie nie zależą od liderów tylko od zasad panujących w firmie - chyba nie trzeba być omnibusem żeby się domyślić? Każdemu się wydaje, że ludzie na kierowniczych stanowiskach to kokosy zarabiaja. Skoro firma dała możliwość zgłoszenia zastrzeżeń dziwię się człowieku (nie znam płci), że jeszcze tego nie zrobiłeś/łaś. Lepiej wylewać żale w internecie, oczerniać, szerzyć nieprawdziwe informacje... - pamiętaj nie jesteś anonimowy, chociaż tak Ci się wydaje! Chociaż sam poziom komentarzy już wiele o Tobie świadczy....

Cóż za esej - godny podziwu! Domyślam się skąd autor postu wie jakie są miny osób w Morawicy,przypuszczam że z własnego doświadczenia... Chociaż uważam, że wszystko pisze jedna i ta sama osoba, do autora tego komentarza również się zwrócę: firma dała możliwość zgłoszenia zastrzeżeń - taki jesteś odważny/a w internecie a boisz sie zgłosić nadużyć bezpośrednio do przełożonych? To tylko swiadczy o braku argumentów, opinii wyssanej z palca i robieniu tylko gownoburzy w internecie bo człowiek myśli, że wszystko może a to nie jest prawda! Nie jesteście anonimowi, zrozumcie to! Na oszczerstwa i szerzenie nieprawdy są paragrafy - zapoznajcie sie z nimi, nie zaszkodzi!

Honorowe ankiety
@Anonim

Lepiej napisać anonimowo żeby Pan Prezes wiedział w jakich warunkach pracujemy , bo Zarząd ukryje wszystko a na te spotkania Nikt nie chce iść bo to nie ma żadnego sensu . Chcemy szacunku i proszę sobie dać spokój z paragrafami bo każdy Wie co się dzieje na zmianie Liderki . Zreszta nagrania już Są, także są dowody na wszystko .Chcemy anonimowe ankiety na temat warunków pracy które zostaną skierowane do Pana Prezesa bezpośrednio a nie jakieś spotkania .

@Honorowe ankiety

Tym bardziej skoro są 'niby' dowody to tym bardziej sie dziwie, że nadal ktoś nie chce tego zgłosić i chce być anonimowy. Anonimowo najlepiej wylewa sie pomyje zwłaszcza jeśli się nie ma żadnych podstaw i jest się odważnym tylko w internecie. Owszem, będzie mowa o paragrafach bo za pomówienia, oszczerstwa i szarganie dobrefo imienia są na nie odpowiednie, ale o tym sami zainteresowani przekonają się w swoim czasie.

Ja.
@Anonim

A dlaczego to pracownicy mają zmieniać pracę. Tak było na P1. Ilu doświadczonych pracowników odeszło przez dwóch czy trzech cymbaloww-tak c. y. m.b.a.l.o.w.Skoro wszyscy lub większość pracowników wydziału narzeka na tego konkretnego przełożonego, to może jest w tym coś prawdy. Może pora jej podciąć skrzydełka i dać ją na produkcję. Sama się zwolni.

Witold

Nie muszą się ujawniać.Wszyscy widzą jaka jest sytuacja w firmie.Jest coraz gorzej zamiast lepiej.Tylko patrzeć jak dojdzie do zgonu w czasie pracy pracownika.Wtedy wejdzie prokurator i polecą wszyscy od małego stołka do dużego.Sytuacja sama się rozwiąże.

Sąd Pracy P4

Zobaczymy kto wygra w sadzie ludzie ktorzy byli (usunięte przez administratora)przez liderke V czy liderka z zarzadem . Czas aby sprawiedliwosc dopadla liderke i zarzad za ta krzywde ludzka ktora wyrzadzili pracownikom przez tyle lat . Liderka zepsula mi zdrowie psychiczne ciaglymi docinkami za to musi wziasc sie Pip lub Sad Pracy.

Na jakie zarobki można liczyć zatrudniając się w Bełchatowie?

Zainteresowana
@Michał

Też jestem tego ciekawa jakie są zarobki i atmosfera. Może ktoś się wypowiedzieć?

Robert
@Zainteresowana

Tu się prawdy nie dowiesz. Pracownicy jak napiszą o problemach w pracy to są uciszani kodeksami prawnymi a z liderami porządku nie zrobią Ci z góry tylko zamiatają pod dywan problemy pracowników o których jest tu pisane..Dzwonią do goworku o usunięcie wpisów.Właśnie wczorajszy usunęli.

Machine operator

Żeby ta ręka, co te farmazony wypisuje przypadkiem nie uschła, gdzie wać panie w biurze sofy widziałeś, a na których to chętnie bym się powylegiwał?

Damian
@Machine operator

Z tym wylegiwaniem była pewnie przenośnia. Serio ludzie się lenią czy jest ktoś kto nadzoruje prace? Można dostać premie za wyniki żeby trochę zmotywować pracowników? Jak tak to ile?

P7 Oława

Jeśli jeszcze raz dojdą mnie słuchy że kobiety w ciąży Pan kierownik Marcin z Oławy nazywa "cielnymi" to skończy się oddychanie prostym nosem! Sprawę oddaje do adwokata na podstawie odpowiedniego artykuły! Co do czasów pracy i przychodzenia z 2 zmiany na pierwszą nie omieszkam zawiadomić też Pipu! Pozdrawiam mąż Eweliny!

Sylwia
@P7 Oława

Żona usłyszała to w twarz, czy tylko takie słuchy doszły do niej? Swoją drogą ciekawa jestem czy po powrocie z urlopu macierzyńskiego jest tutaj do czego wracać?

Prawda My P4 Kielce

Może w końcu ktoś zrobi porządek z ta kobieta lider Gośka N i jej koleżanką Anna Sz z manuala bo uważają się za najmądrzejsze . Nikt nie chce robić z nimi bo niszczą psychicznie we dwie, i się potem cieszą na kawce . Degraduje pracownikow obrażając w rożny sposób. Ciągle mało i mało . Jak taka osoba która myla samochody na myjni może nami tak pomiatać . Może Pan Prezes zrobi wywiad na p4 z ludźmi i w końcu dowie się co się tu dzieje . Ludzie się zwalniają bo maja dosyć , szukają spokoju i Szacunku . Straszne to ale prawdziwe....

Ted

A kto jest kierownikiem w Bełchatowie? Wie może ktoś?

Mam kilka pytań do autora komentarza i wielce wyszukanej i 'merytorycznej' opinii: - skąd dane na temat ilości zwolnień spowodowanych wskazaną osobą? - skąd dane na temat leczenia? O ile się nie myle to dane poufne, objęte tajemnicą lekarską - skąd informacja o przyjmowanych lekach? To również informacje poufne

@Prawda My P4 Kielce

Skąd informacja na temat wcześniej wykonywanej pracy? Na dodatek błędna? Proszę nie wprowadzać innych osób w błąd.

P4

Taka jest prawda

@P4

Panie Prezesie Krzysztofie Sadowski zapraszamy na p4 a ludzie Panu potwierdza to co wyprawia z Nami Liderka która ma nas za Nic . Naprawdę mamy już Dosyć......

Pendrive p4

Nie wiem czy wiecie ale małe kamerki schowane w ubraniu pracowniczym już nagrywają dowody które potwierdzą co się dzieje na p4 . Dyktafony już zrobiły robotę , wszystko posłuży do celów prywatnych . Jednak pracownicy nie są tak (usunięte przez administratora) jak sadzi liderka , zainwestowali w porządny sprzęt dowodowy . Żyjemy w wolnym kraju więc czemu mamy mieć ograniczone prawa . Przy okazji Życzymy liderce Pani Gosi aby się zmieniła na lepsze , bo w życiu nie chodzi aby kogoś niszczyć . Nigdy w życiu nie jest za późno na zmiany . Kultura osobista i szacunek do drugiego człowieka to podstawa do dobrych Relacji . Naprawdę chcemy Panią polubic

Kielce P4 Liderka

Robimy ankietę pracownicza kto został poniżony przez liderkę Małgorzatę N P4 niech zaznaczy głosem pod artykułem

P7 Oława produkcja

Witam proponuję przegląd umów zarobki w porównaniu z cenami i rosnąca inflacją nie są zbyt dobre pozdrawiam

@P7 Oława produkcja

Prezes sam sobie przyznaje podwyżki i premie i dlatego pracownicy zarabiaja grosze a on śpi na fortunie z naszej cieżkiej pracy.

Olawa
@P7 Oława produkcja

A może porozmawiamy o dysproporcjach w stawkach między mężczyznami i kobietami nowo przyjętych . Mężczyźni dostają więcej , dlaczego ? Taką samą praca , to samo stanowisko ? Kobiety drugi sort , z racji płci - dyskwalifikacja.

Jajamiomate
@P7 Oława produkcja

Nie są zbyt dobre to bardzo delikatne określenie

To jest dobry wątek bo gdzieś te pieniądze muszą iść ,które są obcinane z pensji nam pracownikom po przez zmniejszenie Premi od Wyrobu!

Maro

Dla tego warto zadać sobie pytanie ... Czy godzina twojego życia jest warta 21 zł brutto ? Jedna godzina życia, człowiek powinien się cenić!!

@P7 Oława produkcja

Czy to prawda że w Oławie są tylko 2 zmiany ?

@Maro

Powiedz tym, co nie maja pracy i na święta będą się zastanawiać czy kupić chleb czy rybę...

Lolek

Może prezes by pokazał zapisy w prawie pracy gdzie jest zapisane że przełożony dzwoni w nocy do pracownika żeby pracownik przyszedł na inna zmiane niż ma wyznaczoną?Przekraczacie prawa pracownicze i robicie jak wam pasuje i kiedy.Widocznie panuje w firmie wolna Amerykanka.Taki przełożony powinien być usunięty dyscyplinarnie.

Sylwia
@Lolek

To jakieś pojedyncze sytuacje czy często tak dzwonią po nocach? Nie macie jakiegoś grafiku z góry ustalonego?

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042