Opinie o Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane w Olsztyn

Nieznajomy Nowy wpis

Miałem okazję z tym Panem pracować. Pierwszy miesiąc miły, sympatyczny abym tylko się zatrudnił bo mu ludzi brakowało. Wróć, jakich ludzi, (usunięte przez administratora) do roboty za najniższą krajową. Obiecywał premie, dodatki itd. Za ostatni miesiąc wypowiedzenia nie wypłacił mi żadnych pieniędzy.(usunięte przez administratora)Oszukuję i robi przekręty na materiałach, unika płacenia podatków bo jak on to powiedział "co będę państwo dorabiał".

Jaka umowa obowiązuje w Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane podczas okresu próbnego?

Mariusz Nowy wpis

Bardzo solidna i rzetelna firma. Szybka realizacja zamówień i profesjonalna, sympatyczna obsługa

fidel

Witam, radzę nie wiązać się z tym Panem. Przysparza samych kłopotów. Ogromnych!

Ami1223
@fidel

Oj Donatka jakas ty glupia

Jarko. P Nowy wpis
@fidel

Z toba donata to same problemy zapraszam do dobrego psychiatry specjalisty zamiast dprzrdawac stare (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

W bezczelny sposób nas także naciągnął.

antek

Witam pracowalem u Pana Pawła leszczewskiego i byłem brygadzista 4 lata owszem jest wymagajacy jesli chodzi o jakosc bo i klient wymaga pozatym to jego marka,niema picia w pracy i palenia niezle placi miuałem 4-5 tys na miesiac i zawsze na czas ,pracownik mial 12-16 zl i tez mieli na czas bo czasem ja im wyplacalem jak byl gdzies w terenie byłem swiadkiem wielu sytuacji np jak zlapal kogos z alkiocholem odrazu wywalkal i słusznie a jak ktos cos zle zrobiłto kazał poprawic a niektorzy twierdzili ze jest dobrze choc niebyłom i kazali mu sie pierd....a wtedy ich wywalal i stad te durne opinie od zwykłych nieudaczników i partaczy ktorzy przychodza odpekac godziny i nic niezrobic sam kilku wyrzuciłem bo to masakra była co wyprawiali duzo sie nauczyłem od niego i w tej chwili mam własna firme i czasem wspólpracujemy pozdrawiam Pawle trzymaj tak dalej gon alkocholikow i partaczy

@antek

Sam sobie napisał te pochlebstwa. Potrafi zrobić "dobre wrażenie" i to jedyny tego pana atut.

cosiek

Widocznie nie pokazują się u nich żadne oferty pracy, bo chętnie bm się załapał, ale skoro nie przeprowadzają żadnej rotacji wśród pracowników to nie jest tak źle. Ale czy doliczają odpowiednie benefity socjalne do podstawy? Z góry dziękuję za odpowiedź

jek

ten pan to oszust,nie wypłaca pracownikom,naciąga inwestorów na drogie materiały i dolicza za drobne prace dodatkowe,żle traktuje pracowników,nie daje żadnych umów pracownikom i inwestorom.Powinny się tym panem zainteresować inspekcja pracy i urząd skarbowy.Takie firmy powinno się eliminować z rynku.Złodziej i oszust.

oko

to jest zwykly zlodziej nie zaplacil mi pieniedzy moja dziewczyne wyzywal tarz oszust juz na olsztynie zostanie nikim nigdzie juz nie zarobi on jest z ostrudy tam terz go znajda

hydraulik

[usunięte przez moderatora] to kanciarz i [usunięte przez moderatora], pracowalem z nim 3 dni i wywalil 4 osoby, nie placi i wyzywa i obraza pracownikow a nawet imwestorów, wzbudza zaufanie pare godzin a potem robi wszystko by nie placic, zdala od niego, wstrzymuje wyplaty jak ma zly humor, [usunięte przez moderatora], zdala od niego ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane - Olsztyn

• Jak się pracuje w Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paweł Leszczewski Usługi Remontowo-Budowlane
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Jasna 5 lok. 37
    10-427 Olsztyn