Usługi Remontowo - Budowlane Paweł Leszczewski

Olsztyn

Opinie o Usługi Remontowo - Budowlane Paweł Leszczewski

hydraulik 2013-06-22 15:15:59
[usunięte przez moderatora] to kanciarz i [usunięte przez moderatora], pracowalem z nim 3 dni i wywalil 4 osoby, nie placi i wyzywa i obraza pracownikow a nawet imwestorów, wzbudza zaufanie pare godzin a potem robi wszystko by nie placic, zdala od niego, wstrzymuje wyplaty jak ma zly humor, [usunięte przez moderatora], zdala od niego ;)
oko 2014-04-16 18:30:18
to jest zwykly zlodziej nie zaplacil mi pieniedzy moja dziewczyne wyzywal tarz oszust juz na olsztynie zostanie nikim nigdzie juz nie zarobi on jest z ostrudy tam terz go znajda
jek 2016-03-03 11:23:43
ten pan to oszust,nie wypłaca pracownikom,naciąga inwestorów na drogie materiały i dolicza za drobne prace dodatkowe,żle traktuje pracowników,nie daje żadnych umów pracownikom i inwestorom.Powinny się tym panem zainteresować inspekcja pracy i urząd skarbowy.Takie firmy powinno się eliminować z rynku.Złodziej i oszust.
antek 2016-04-17 18:01:37
Witam pracowalem u Pana Pawła leszczewskiego i byłem brygadzista 4 lata owszem jest wymagajacy jesli chodzi o jakosc bo i klient wymaga pozatym to jego marka,niema picia w pracy i palenia niezle placi miuałem 4-5 tys na miesiac i zawsze na czas ,pracownik mial 12-16 zl i tez mieli na czas bo czasem ja im wyplacalem jak byl gdzies w terenie byłem swiadkiem wielu sytuacji np jak zlapal kogos z alkiocholem odrazu wywalkal i słusznie a jak ktos cos zle zrobiłto kazał poprawic a niektorzy twierdzili ze jest dobrze choc niebyłom i kazali mu sie pierd....a wtedy ich wywalal i stad te durne opinie od zwykłych nieudaczników i partaczy ktorzy przychodza odpekac godziny i nic niezrobic sam kilku wyrzuciłem bo to masakra była co wyprawiali duzo sie nauczyłem od niego i w tej chwili mam własna firme i czasem wspólpracujemy pozdrawiam Pawle trzymaj tak dalej gon alkocholikow i partaczy
cosiek 2016-10-18 22:08:52
Widocznie nie pokazują się u nich żadne oferty pracy, bo chętnie bm się załapał, ale skoro nie przeprowadzają żadnej rotacji wśród pracowników to nie jest tak źle. Ale czy doliczają odpowiednie benefity socjalne do podstawy? Z góry dziękuję za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Usługi Remontowo - Budowlane Paweł Leszczewski - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Remontowo - Budowlane Paweł Leszczewski