Clean Service

Olsztyn

Opinie o Clean Service

Asia 2013-12-30 14:35:54
nie polecam pracy w tej firmie
Beatrix 2014-09-25 16:47:58
Firma wypłacalna ale ich pracownik ,niejaki (usunięte przez administratora) kawał chama i buca,arogancki ,zarozumiały .Ustrzegam aby pod jego rządy wpaść
kamil 2014-12-17 07:17:55
ta firma ni szanuje pracownikow lajzy olsztynskie najgorsze dyskryminuja i woguke dlaczego pip sie nimi nie zajmuje
iławianka 2015-04-29 18:49:36
Właśnie trafili do Iławy. Oj będzie się działo. Kobiety już płaczą. A właśnie ! GDZIE JEST "PIP". Z ludzi robią sobie "KASĘ" i tyle. FUJ !!!
endi401@wp.pl 2016-03-31 15:12:10
Witam co w tej firmie się dzieje i jakich ludzi zatrudniają pijaczki które w czasie pracy piją biją się.Dobrych uczciwych pracowników zwalniają Pan Przemek tak zwany kierownik nie wyciąga zadnych wniosków nawet wtedy gdy był informowany jakie to pijaństwo jest na oddziałach w Choroszczy i ze policja przyjeżdżała do szpitala mam nagraną tą rozmowę więc na nią się powołam a brygadzistka jest tam taka że dała przyzwolenie na picie w pracy .Mało tego to każdy każdy dostaje inną wyplatę pomimo tego że tyle samo godzin przepracował.
unia 2016-04-24 13:38:58
nie sądzę, aby takie "pijaństwo" było w pracy możliwe, żyjemy w XXI wieku, a nie w średniowieczu :) szukają dwóch pań sprzątających na właśnie dwa wolne wakaty teraz, potrzeba jest możliwość pracy fizycznej oraz umiejętność do pracy w zespole, to oczywiste
Zostaw swoją opinię o Clean Service - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clean Service