Clean Service

Olsztyn

Opinie o Clean Service

Asia 2013-12-30 14:35
nie polecam pracy w tej firmie
Beatrix 2014-09-25 16:47
Firma wypłacalna ale ich pracownik ,niejaki (usunięte przez administratora) kawał chama i buca,arogancki ,zarozumiały .Ustrzegam aby pod jego rządy wpaść
kamil 2014-12-17 07:17
ta firma ni szanuje pracownikow lajzy olsztynskie najgorsze dyskryminuja i woguke dlaczego pip sie nimi nie zajmuje
iławianka 2015-04-29 18:49
Właśnie trafili do Iławy. Oj będzie się działo. Kobiety już płaczą. A właśnie ! GDZIE JEST "PIP". Z ludzi robią sobie "KASĘ" i tyle. FUJ !!!
endi401@wp.pl 2016-03-31 15:12
Witam co w tej firmie się dzieje i jakich ludzi zatrudniają pijaczki które w czasie pracy piją biją się.Dobrych uczciwych pracowników zwalniają Pan Przemek tak zwany kierownik nie wyciąga zadnych wniosków nawet wtedy gdy był informowany jakie to pijaństwo jest na oddziałach w Choroszczy i ze policja przyjeżdżała do szpitala mam nagraną tą rozmowę więc na nią się powołam a brygadzistka jest tam taka że dała przyzwolenie na picie w pracy .Mało tego to każdy każdy dostaje inną wyplatę pomimo tego że tyle samo godzin przepracował.
unia 2016-04-24 13:38
nie sądzę, aby takie "pijaństwo" było w pracy możliwe, żyjemy w XXI wieku, a nie w średniowieczu :) szukają dwóch pań sprzątających na właśnie dwa wolne wakaty teraz, potrzeba jest możliwość pracy fizycznej oraz umiejętność do pracy w zespole, to oczywiste
Beatrycze 2017-01-15 20:56
W Suwałkach jest podobnie jak w Choroszczy , firma teraz to KMorder ale to jest wina brygadzistki to ona ma bezpośredni kontakt z ludzmi, stosowany jest mobing, ta pani dopisuje niektórym godziny, mozna by duzo napisac......... Brygadzistka powinna być z poza ekipy sprzatającej ,a nie była pani sprzątająca ,żeby nie było kumoterstwa
Była 2017-02-23 20:35
Ludzie często się zwalniają, nie chcą pracować za innych uprzywilejowanych, ktorzy pracują po kilka godzin a mają zapłacone za 8, albo po 2 osoby na małych odcinkach a reszta na dużych po 1 osbie i po 12 godzin.J a to się dziwię czy dyrekcja ma za duzo pieniędzy i nie interesuje się podziałem pracy i po ile godzin kto pracuje. Jej siedziba w Olsztynie ale to są ich pieniadze, a nie zastanawiali się nigdy dlaczego ludzie tak uciekaja, ze cos jest nie tak
Zostaw swoją opinię o Clean Service - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clean Service