P.P.H. "Tres" Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o P.P.H. "Tres" Sp. z o.o.

biały_murzyn 2014-10-28 11:42:21
( usunięte przez administratora ) Każe pracować we wszystkie święta ( z wyjątkiem 26 grudnia) i jeszcze twierdzi że to dla naszego dobra, bo możemy więcej zarobić (50%). Nie przestrzega prawa pracy, nie ma przerw min. 11 godz.pomiędzy zmianami. Każe sobie płacić za wszystkie ubytki na mięsie i wędlinach. Nie płaci żadnych nadgodzin a dziewczyny pracują po 200 i więcej godzin. Prowadzi " kreatywną" księgowość oraz rozliczenia czasu pracy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistm grafikiem i czasem pracy. Wiecznie brakuje mu ludzi do pracy, bo zostają tylko ci co mają nóż na gardle, albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spaleni w innych sklepach w Pruszczu. Po prostu szkoda waszego czasu i przedewszystkim nerwów. Chyba że ktoślubi być wyzywany i wykorzystywany..
ja 2015-01-01 23:50:22
przychylam się do opini już wstawionej, gdyż nic dodać nic ująć. Właścicielowi wydaje się że jest bogiem, a tak naprawdę jest najwększym śmieciem, bo tak się ludzi nie traktuje
lila 2016-06-08 06:36:45
Mało wiecie ,ja tam pracuje od kilku lat,nie mam noża na gardle,jest super.
Wypłaty są na czas,zarabiam bardzo dobrze,jestem zadowolona
Wszystkie złe opinie są na pewno od osób,które już tu nie pracują bo wyleciały za kradzież
Jeśli chodzi o płacenie o ubytki,to myślisz że możesz kraść a on będzie przymykał oko?
Jesteś idiotką.Ja pracowałam w innym sklepie i płaciliśmy za każdy towar przeterminowany,tu tego nie ma.Pracuje się super i mam nadzieje dalej pracować
jolka 2016-06-08 06:53:55
Lila popieram twoją opinie,ja też tam pracuje i jestem zadowolona. złe opinie są od złodziei którzy wylecieli na zbity pysk
Właściciel jest facetem do którego możesz iść z każdym problemem i pomoże
szkalować może tylko ten który podpadł
Miśka 2016-06-08 11:33:42
Nie pracuje w Tres ,u mojego pracodawcy pracuje już 15 lat,opowiem wam kto wypisuje złe opinie o pracodawcach:
WIOCHA!TOTALNA WIOCHA!
Pracowała u nas paniusia,gwiazda jakich mało,zwolniła się po 4 miesiącach,bo ona w stresie nie może pracować. Obmalowała naszego szefa jak ta lala
Ale zapomniała gwiazdeczka jak przyjechała do pracy na rowerze i zapytała gdzie można go U PALOWAĆ.To właśnie robi wiocha
Zostaw swoją opinię o P.P.H. "Tres" Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. "Tres" Sp. z o.o.