Opinie o Hodowca Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hodowca Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hodowca Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hodowca Sp. z o.o. w Straszyn

Montzrysta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Witam. Jakie są warunki na stanowisku monter. pozdrawiam

Leon Nowy wpis

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Jest raz lepiej raz gorzej ale dobrze, że firma stara się być dla pracowników dobra więc dajemy radę.

M....a Nowy wpis
@Leon

Kto daje radę? (usunięte przez administratora) prezesów może i tak a pozostali? Firma się stara pod jakim względem patrząc tylko na siebie montaż za montażem kasa się nabija a pracownicy to co? W końcu to my zarabiamy na to wszystko. BMW od bezdomnego dostał? W sumie jak by kolega za biurka go nie kiwał to pewnie helikopter bezdomny by mu podarowal he he.

M....a Nowy wpis

Witam, Pracuje w tej firmie Są delegacje od poniedziałku do piątku praca po 12h Czas jazdy płacony 50% a nie 100 premia (jakąś tam jest ) Praca w zespole ukraiński ciężko bo nie pracują . Obcinają godziny pracy bo tak wynika z GPS a,. zawsze ok 5-10h w miesiącu brakuje. Generalnie nie polecam młyn straszny

Maria

@Montażysta a dużo osób z Ukrainy jest tu zatrudnionych?

Czy kandydat na stanowisko Serwisant w firmie Hodowca Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Montażysta

Witam, Ja pracuję w tej firmie sporo czasu i muszę się zgodzić z tym wszystkim, do tego teraz nie ma z kim pracować zatrudniają Ukraińców którzy sciemniaja i nie pracują. Ale są zmuszeni na nich bo Polacy za te pieniądze nie chcą pracowac i do tego tyle godzin. (usunięte przez administratora)

Patrycja

@112, @113, na jakim stanowisku te stawki, o których piszecie? Rzeczywiście może nie jest to najwięcej, ale liczy się to, czy ma się oprócz tego jakieś benefity? A odnośnie tej atmosfery, to jest tak od niedawna? Bo ze strony internetowej, wynika, że Hodowca Sp. z o.o. organizuje sporo imprez integracyjnych, jakieś kajaki, itp. Więc trochę się to nie zgadza z waszym opisem.

:-)

113 nie umówili się, z pewnością prezes M niema pojęcia że kolega z naprzeciwka wraz z panem R mają swoje za uszami, jak by wiedział zrobił by porządek. Chyba nikt nie lubi być rolowany.

To pisze 112 to prawda w kazdym calu. A. Regularnie daje do RK co mu pasuje . Skad jednak wiadomo, ze sie z M tak nie umowil?

Witam Wszystkich którzy mają zamiar podjąć w tej firmie prace. Praca w delegacjach lub na miejscu zależy na jakie stanowisko? Delegacje w swiniach, 220~250h za to otrzymasz ok 2400~2800 zależy ile wynegocjować na starcie. Umowa najniższa krajowa,do tego o podwyżce przez najbliższe 1,5~2 lata zapomnij. Pan A zakręcony cwaniak ? udaje żeby Pan M go nie złapał na prywatnych zakupach na wspólny koszt. Atmosfera jest do bani, Pan R ich prawa ręka kolejny zamiata pod dywan i udaje ze wszystko jest ok. A gdzie lojalność do drugiego prezesa czy firmy. Pozdrowienia dla brygad monterskich, większość to super ludzie.

rfg

@pipi mnie bardziej interesuje praca jako przedstawieciel handlowy z tego co wiem mozna sporo zarobic

pipi

heniek spokojna praca, siedzieć można jak prezesów nie ma to w tedy jest luz, ale to mało kiedy się zdarza, do tego mają swoich przydupasów Romusia i Przemusia

magazynier

witam pracowałem w tej firmie i nie polecam jej, kasa na czas lecz mała za ok 180-200 godzin 2000zł, umowa najniższa krajowa reszta pod stołem i jak podpadniesz to z tego zabierają. Jednym słowem rewelacji nie ma.

gosc

wlasnie, ile taki asystent ds logistyki moglby zarobic?

Witam UWAGA!!! NIE POLECAM!!! TRAGEDIA !!!! PIERWSZA PODWYŻKA PO 1,5 ROKU Z 11,00 NA 11,50ZŁ/h UMOWA NAJNIŻSZA LUB DZIAŁALNOŚĆ

monter

Witam wszystkich, pracowałem tam 1,5 roku zero podwyżek tylko podnoszą godziny pracy z 12 do 14 nawet w dzień w dzień bo tyle pracy. Co do stawki to 11zł/h, najlepiej jeszcze żebyś założył działalność co pozwoli im zejść z kosztów i problemów wynikających z kodeksu pracy. NIE POLECAM WYZYSKIWACZE!!!

Gdzie jest PIP i Urząd skarbowy, skoro tak sie dzieje,skąd biorą pieniądze na wypłaty pod stołem, zakup kolejnego mieszkania, czy też budowy domów. Czyżby sprzedaż lewa?

$

Witam kolegów. Rozważałem wzięcie udziału w prowadzonej rekrutacji, ale jak czytam wasze wpisy to ręce opadają. Teraz rozumiem dlaczego szukają pracowników przez "agencję personalną". Z takimi opiniami to nie maja co szukać oficjalnie na rynku pracy. Masakra- nie ma już gdzie w Polsce pracować... Większość firm to "obozy"- pseudo biznesmeni. Najwyższy czas by tą firmą zainteresowała sie PIP. Pozdrawiam

@

Szefostwo rzeczywiście chamskie. Zwłaszcza pan AK. W biurze stres, zarobki marne. Plus to się pośmiać można- po rozmowach o podwyżkę, przy wypłacie...i z niektórymi ludźmi bo są na prawdę OK.

Przedstawiciel Handlowy

Widzę że szukają już wszędzie przedstawicieli biedaki,nikt tam dłużej miejsca nie zagrzeje. Szefostwo nie wychowane chamy bez szacunku do drugiej osoby. Pranie mózgu w każdej rozmowie.

Wolny

Umowę dostajesz najniższą krajową, resztę pod stołem, zmusza do pracy po 12 godzin dziennie, w delegacji, w świnkach nie płacąc nadgodzin tylko zwykłą stawkę 10zł/h. Gdzie jest inspekcja pracy!!! i Urząd skarbowy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hodowca Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Hodowca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hodowca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hodowca Sp. z o.o.?

Hodowca Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Starogardzka 70
    83-010 Straszyn