Beta-Systemy Alarmowe S.C

Katowice

Opinie o Beta-Systemy Alarmowe S.C

Benek 2015-11-02 18:58:38
Pracowałem u nich nigdy nie było problemu z kasą. Wypłata zawsze na czas zgodna z ustaleniami.
Trol 2016-01-20 16:24:01
Nasz kolega Zyzio zatrudnił się 2 miesiące temu jako nowicjusz nie potrafił praktycznie nic. Jak dziecko we mgle trzeba mu było wszystko pokazać, tłumaczyć (i to kilkukrotnie) ogólnie bardziej uczeń niż pracownik ale oczywiście aspiracje do wynagrodzenia miał jak starszy specjalista, stary wyjadać i extra fachowiec!
Jakby szefowie dali mu tyle co zarabiają doświadczeni pracownicy z kilkuletnim stażem w firmie to zwolnił bym się kolejnego dnia!
Zyzio najpierw naucz się pracy i fachu a nie narzekania i matematyki bo puki co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umisz a wielce szczekasz!!!
A firma jest ok tylko trzeba chcieć pracować! Jak chcesz się obijać to zły adres!
oj7b 2016-03-03 00:33:36
Elo zyzio, szacun za odwagę (a może za głupotę), chyba wiem kto Ty jesteś, bo w firmie trochę o Tobie słyszałem...
Co, kazali Ci wysłać oficjalne przeprosiny?! Widać trafiłeś w czułe miejsce i ich zabolało. Nic o wielotysięcznych kradzieżach mi nie wiadomo, ale ogólnie się kradnie, zresztą jak w każdej firmie. Także jak przyjedziemy Wam montować jakieś czujki to pochowajcie na klucz droższe rzeczy. Z finansami też nie jest za ciekawie, nie wspominając (tak jak pisałeś) o wiedzy teoretycznej współpracowników. Tympe to wszystko jak kij od miotły, ale co zrobić. Na wszystko Pan nie wybierzesz. A komentarz "Trol" z 2016-01-20 16:24:01 pisał pewnie nasz japon-widać po analfabetyzmie zawartym w tekście. Jak możesz napisz do mnie na maila, mam pytanie: rada.0@o2.pl
bot1 2016-04-10 12:57:52
Droga parówko pracując w alarmach nie koniecznie trzeba znać się na elektroakustyce. a nie ukrywam ze mocny to Ty byłeś tylko w gębie bo jak już trzeba było coś załatwić pomyśleć i zrobić coś tak by nie poprawiać to się zaczynały schody. Co do kradzieży to nie uważam za cenne rzeczy wkręty, taśmę aluminiową i tego typu rzeczy wykorzystywane jak by nie patrzeć na obiekcie.
Z kasą bywa różnie ale jak już nasz Trol napisał jak przychodzisz po to by leżeć to nie dostaniesz za dużego wynagrodzenia, nie mniej nie da się nie zauważyć, że Szefostwo nie dba o pracownika należycie. do pewnego momentu jest spoko, a później jak się nauczą, że potrafisz to czy tamto to się zaczyna "wykorzystywanie" bo robi się coraz więcej ma się większe doświadczenie/wiedzę i nie jest to w żaden sposób doceniane. jak się wybijesz to masz szanse na "wielki sukces zawodowy", a jak nie to cóż zostaje Ci harowanie za psi pieniąd
Dan 2016-05-20 19:50:14
Beta-Systemy Alarmowe S.C ma się coraz lepiej, niesamowite jak się firma rozwija pięknie i że tak na raz
Zostaw swoją opinię o Beta-Systemy Alarmowe S.C - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beta-Systemy Alarmowe S.C