FIRMA BUDOWLANA ZBIGNIEW MIRECKI

Łódź

Opinie o FIRMA BUDOWLANA ZBIGNIEW MIRECKI

oszukana2 2012-10-14 19:05:16
Ten Pan sprzedał mi domek letniskowy do rozbiórki (stoi w Łodzi na Wólczańskiej) domek nie należy do niego.Nazwa firmy i adres się zmienia ale telefon kontaktowy ten sam.
ggmail 2012-10-24 12:31:17
POTWIERDZAM TO OSZUST NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA JEGO OBIECANKI!! MIRECKI TO OSZUST I WYŁUDZA PIENIĄDZE!!
FFN 2012-10-24 12:42:04
zbigniew mirecki to oszust. nie daj się oszukać. wyłudza zaliczki i nie wywiązuje się z roboty. nie nabierzcie się na jego śpiewki..... ładnie opowiada i to tyle.... mirecki jest oszustem!!!!
AZI 2013-03-10 07:53:56
Czy Zbigniew Mirecki wywiązał się z powierzonych mu zobowiązań a może komuś udało się odzyskać zaliczkę ?Proszę o kontakt
oszukany 2013-06-08 20:39:23
Ja też kupiłem ten domek. Czy ktoś ma namiary na tego pana Mireckiego proszę o kontakt (usunięte przez administratora)
ja 2013-09-24 12:18:50
Gdzie obecnie przebywa pan Mirecki?
czorny 2016-05-20 23:22:12
tak jak to bywa z firmami budowlanymi po prostu nie wytrzymali dużej konkurencji na rynku , albo byli słabi w tym co robią
Zostaw swoją opinię o FIRMA BUDOWLANA ZBIGNIEW MIRECKI - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA BUDOWLANA ZBIGNIEW MIRECKI