Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OLEOFARM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Co się dzieje że jest znowu ogłoszenie na pH teren Lubelskie ? Widzę że jest ciągła rotacja na tym stanowisku . Nie wiem czy aplikować

@Teresa

Co do regionu lubelskiego to faktycznie roszada jest mała, w innych regionach różnie. A poprzednie rekrutacje to zbieranie CV i tyle, szukali na Poznań i Katowice, wrzucili na każde województwo xd

Witajcie. Nie piszecie niczego o dziale kontrolingu a widzę, że została dodana oferta dla młodszego specjalisty od niego. już na sam start zastanawiam się czy można wynegocjować sobie lepsza podstawę. Mam już to mile widziane doświadczenie z bazami danych. Jakieś widełki płacowe jesteście mi w stanie przybliżyć?

Mila
@Zainteresowany

Hej, proszę udziel mi informacji. ostatecznie aplikowałeś tam może? ja planuje od stycznia jak dobrze mi pójdzie. Myślisz, że to faktycznie była rotacja? Nie poszerzali zespołu? Jak tam obroty idą? Widziałam w tym opisie dla przedstawiciela, że wyznawana jest zasada work-life balance. O jaki zakres mogło chodzić?

@Mila

Ogłoszenia wrzucane są na cala Polskę, rotacja jest niewielka.

Teresa
@.

A co z tymi warunkami? Nawiązanie do WLB widzę ze wystąpiło. Jak to oceniacie? jest na wysokim poziomie? Prace wole zostawić na miejscu przed pójściem do domu… tak przy okazji skoro piszecie ze rotacja jest niska czy to oznacza, że trudno jest się dostać? dużo jest chętnych?

Były pracownik Nowy wpis
@Teresa

Witam, spoglądam w tym momencie na rubrykę tego co jest oferowane pracownikom na stronie w sekcji z karierą. System wynagrodzeń został określony jako motywacyjny. Czy to oznacza występowanie premii? jak tak to jakie są zasady?

Struś

Ale kłamiecie z sokami piszecie 100% soku z owoców i jeszcze że nie z koncentratu a w tych sokach to może 5% stanowi sok a resztę woda a sok po 20 zł

Pani z pokoju 212 Nowy wpis
@Struś

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu poprzez mail info@oleofarm.pl . Z miłą chęcią zaprosimy Panią na degustację oraz produkcję. Opowiemy i pokażemy na czym polega jakość NFC oraz wytłumaczymy na czym polega różnica między 100% sokiem NFC, a koncentratem [FC]. Szanowną konkurencję pozdrawiamy oraz szanujemy. Oleofarm to nie tylko wysoka jakość produktu ale również poziom kultury osobistej oraz klasa.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Pani rekrutujaca bardzo miła, zdawała mnóstwo pytań typu: jak bym się zachowała w takiej sytuacji, co bym zrobiła gdyby, co bym zrobiła jeśli. W sumie na tym opierala sie moja rozmowa rekrutacyjna. Ze dwa pytania o sciezke kariery i o wynagrodzenie. W sumie średnia rozmowa.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Kojarzycie może różnice w zarobkach pomiędzy młodszym technikiem utrzymania ruchu a technikiem utrzymania ruchu? Z tydzień temu dodano oferty i sobie je porównuje pod względem wymagań i teoretycznie jakieś doświadczenie trzeba mieć w obydwu przypadkach. Po jakim średnio czasie udaje się awansować z młodszego? I na jakie warunki finansowe się przechodzi?

Pracownica

Dzień dobry. Jaka agencja oferuję pracę w oleofarm?

Mógłby ktoś uzasadnić nieco szerzej tamto stwierdzenie, które się pojawiło o słabej kadrze? Jak należy je rozumieć? Zostało to uargumentowane jedynie atmosferą a mnie interesują szczegóły. Jest to w ogóle uzasadnione? O jakie kompetencje chodzi?

Jakie godziny pracy obowiązują w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Czy firma OLEOFARM Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak, darmowe. Platne okazjonalnie i raczej kiepskie, a jak masz fuksa, argumenty i zgodza sie na jakies wypasione to z klauzulą, ze jak sie zwolnisz to oddajesz kase. I wez sobie teraz porzadne szkolenie w cenie pensji. Zniechecaja jak mogą. (usunięte przez administratora) u mnie sie czepali darmowych webinarow bo najlepiej jak pracownik siedzi na 4 literach i zasuwa 8h jak chinczyk a nie jakies tam fanaberie.

Marzena

Była jakiś czas temu na forum wzmianka o tym, że pracownicy podobno nie są tutaj żaden sposób szkoleni. Czy to prawda i czy do dziś tak jest? Widziałam na stronie ofertę praktyk studenckich do działu kontroli jakości i tak właściwie faktycznie nie było w niej napisanego nic na temat jakiegokolwiek szkolenia. Napisane jest za to, że zespół otwarcie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Czego więc od niego obecnie się nauczę? Warto aplikować na dział jakości czy wybrać na praktyki na inwestycjach? one również są dostępne.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do OLEOFARM Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 15 grudnia.

prac

Na produkcji porażka totalny chaos kierownictwo nie panuje nie szkolą nas (pracowników) ludzie przychodzą i odchodzą nie potrafią przyznać się do własnych błędów

Mirek

Cześć, mam pytanie jak się pracuje w Oleo? Ile wizyt, jakie auta, czy jest GPS, i jaki jest kiero na Podkarpaciu? Ciągle widzę ogłoszenie na Podkarpaciu?

@Mirek

Kierownik świetny. Z dużym doświadczeniem. Przyznaje że na każdym terenie świetni ludzie.praca wymagająca ale satysfakcjonująca.

Obcy

Skoda. GPS są jak wszędzie.

PF
@Obcy

Nie wszędzie ????

Soros
@PF

Jak jest flota to i jest GPS. Może pracodawca nie informował. ????

Nowy ja
@Obcy

Jaka skoda ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do OLEOFARM Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak.

Wiktoria
@Odpowiedz

A możesz dać znać jak ona wygląda? Jakie są pytania?

Bajka z morałem

Bralismy udzial w zwalnianiu kilku pracownikow tej firmy w terenie ph, pf, pm. Wyglada to nastepujaco. Jedziesz z kierowca, namierzasz sygnal gps pojazdu osoby zwalnianej, podjezdzasz blizej, obserwujesz, samochod zwalnia, staje, wowczas stajemy za nim, wyskakujemy z pojazdu, wyciagamy kwity, zeby nie bylo przy swiadku, jakby ktos chcial uciec odcinamy przez gps paliwo.............i koniec tej bajki Niezly film mozna nakrecic, tylko zastanow sie, czy chcesz brac w nim udzial? Zapytajcie o to na rozmowie kwalifikacyjnej - jestem ciekaw co odpowiedza, czy w ogóle odpowiedza? Pisze jak jest naprawdę

@Bajka z morałem

Słyszałem negatywne opinie od ludzi w terenie. Firma nie liczy się już tak na rynku jak dawno temu. Szkoda.

@Bajka z morałem

Dokładnie tak jest jak Pan opisuje ...mi wyłączyli auto na skrzyżowaniu od tak...w trakcie pracy ...zajechali z obu stron ...poczułem się jak (usunięte przez administratora) a miałem po prostu spadek sprzedaży o 10 % bo podnieśli ceny i target więc siłą rzeczy nie mogło być inaczej w dobie pandemii. Dramat i brak szacunku dla pracownika. Takie działania prowadzą od ponad 10 lat nikt nigdzie tego nie zgłaszał i nikt nie zrobił z tym porządku szkoda ogromna bo są w tej firmie ludzie wartościowi z ogromną wiedzą ,niestety nie należą do nich ani marketing ani HR ani prezesi skoro postanowili na działanie w tak paskudny sposób.

Stary pf

Chyba jesteś z konkurencji. Nigdy nie było takiej sytuacji w tej firmie. Jest to niemożliwe z uwagi na brak narzędzia, które umożliwią wyłączenie zapłonu. Pomijam fakt, że niepozwalalyby na to jakiekolwiek przepisy. Chyba, że skonczylo się Tobie paliwo :) To co piszesz to tylko w nowym 007 :)

Milion pięćset
@Stary pf

To co napisał @Były pracownik to prawda. W 100%. Takie sytuacje miały miejsce i są faktem więc próby wyśmiewania takich komentarzy są po prostu słabe. Można dalej zaklinać rzeczywistość i wmawiać sobie w jakim raju się pracuje lub zastanowić się czy przypadkiem nie straciło się czasu i doświadczenia na taką firmę. Ale do tego trzeba mieć trochę rozeznania jak pracuje się u innych producentów. Ale... co dla Was jest sufitem dla innych jest podłogą. Kto zdążył przeczytać komentarz ma szczęście, bo pewnie i tak zostanie usunięty. Pozdrowienia dla HR

jack
@Milion pięćset

Po co tu zaglądasz jak w innych firmach jest jest tak dobrze. Gdybyś miał satysfakcjonującą pracę to żółć by cię nie zalewała tylko byłbyś zadowolonym uśmiechniętym człowiekiem, ale jak się jest kombinatorem to się kombinuje jak zarobić byle by się nie narobić.

Sąsiad

Macie interesujący bilbord na placu 3500 na start. Czy to stawka zasadnicza czy już po zliczeniu z premią? Bo zastanawiam się nad zmianą pracy na wyższe wynagrodzenie. I właśnie interesuje mnie 3500 plus premie . Macie jakieś fajne beneficjenty np Multisport dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Jak wygląda oferta umowy

gość
@Sąsiad

Ta stawka jest już z premią. Jedyny dodatek pozapłacowy to prywatna opieka medyczna.

Kolorowe
@gość

W okolicy z premią mają ludzie tyle po latach pracy... Więc zła stawka nie jest zła jak na start

@gość

Prywatna opieka medyczna już nieaktualna, firma zrezygnowała z opłacania składki.

Damian
@gość

Nie no to raczej nie możliwe , nie znam przedstawiciela handlowego który pracował by za mniej niż 3netto

Janusz

Hej, widzę po Twoim nicku, że już nie pracujesz w Oleofarm. Mógłbyś zdradzić co Cię skłoniło do rezygnacji? Była to może decyzja uwarunkowana warunkami pracy takimi jak np. atmosfera albo wynagrodzenie czy raczej prywatna? Daj proszę znać, będzie to bardzo przydatne.

Helena

Nie ma szans na to by opieka medyczna wróciła? Czy aktualnie w Oleofarmie obowiązują może jakieś inne benefity? Coś w tej kwestii się zmieniło? I jak jest z tą premią? Za co ona jest i ile wynosi?

Solidarność Dolny Śląsk

Kim jesteśmy? Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” to silna wspólnota obrony godności, praw i interesów pracowniczych. pracowników zaangażowanych w działania na rzecz godnej pracy. To największy w Polsce związek zawodowy, solidarnie działający już od ponad 40 lat. Solidarność powstała w 1980 roku w wyniku protestu robotniczego i podpisania Porozumień Sierpniowych, opiera swoje działania na etyce chrześcijańskiej i katolickiej nauce społecznej, działa w interesie pracowników i ich rodzin. Łączy nas wspólny cel -poprawa warunków pracy. Co oferujemy? Solidarność – między nami pracownikami. Tworzymy – wspólnie z pracodawcą przyjazne i dobre warunki pracy oraz płacy. Bronimy – przed niesłusznymi karami, brakiem docenienia w pracy. Kształcimy – aby opracowywać i wdrażać dobre rozwiązania w zgodzie z obowiązującym prawem. Dlaczego warto się organizować? Ponieważ razem łatwiej bronić swoich praw, a tam gdzie działają związki zawodowe: • rzadziej naruszane są prawa pracowników, • rzadziej dochodzi do nieregularnego wypłacania wynagrodzeń, • pracodawcy nie zmuszają pracowników do pracy w nadgodzinach bez wynagrodzenia, • regularnie odprowadzane są składki na ubezpieczenie społeczne. Dołącz do Nas: drz@wroc.solidarnosc.org.pl FB Solidarność Dolny Śląsk http://solidarnosc.wroc.pl/ tel. 71/ 78-10-150

Jaka podstawa? Komentarze typu :, jestem zadowolony, dobre pieniądze, da się wyżyć, z łóżka lepiej nie wstawać,, nic nie wnoszą. Jak jest z premiami na stanowisku przedstawiciela ? Czy skody gołe?

Filip_Marczyk
@Zainteresowany

Generalnie da się wyżyć. Jak dla mnie dobra kasa wiec jestem zadowolony. Premie też są. Skodę mam w dobrej wersji, jako narzędzie pracy się sprawdza doskonale.

Helena
@Filip_Marczyk

Możesz napisać chociaż przybliżoną stawkę oferowaną na start w Oleofarmie na stanowisku przedstawiciela? Za co konkretnie są premie? Jakie są targety do ich wyrobienia i ile one wynoszą?

pytanko

Dzień dobry, jak wyglada kwestia wynagrodzenia na PM/PF? Jakie są benefity? Czytając opinie wszelakie oraz słysząc wypowiedzi to zdania bardzo podzielone, większość na „nie”

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Płatne auto. Telefon i laptop. Nic więcej

kik

samolotu się spodziewałeś? standard wyposażenie.

Pan Karol Piecyk

Co to znaczy płatne auto?

Olo
@Pan Karol Piecyk

Tzn płatne za kilometry prywatne. Uber wychodzi taniej

Pato7

Obecnie jest sporo ogłoszeń na PF. Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji: - jak wygląda tryb pracy (ilość wizyt, wielkość terenu)? - jak teraz jest ze stabilizacją? Jeśli już to miałbym chęć związać się na dłużej - ile etapów ma rozmowa kwalifik.? Dziękuje Pato7

Zostaw merytoryczną opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLEOFARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEOFARM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLEOFARM Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042