Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz

Gdynia

Opinie o Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz

Klient 2014-09-26 13:27:13
Zostawiłem samochód po stłuczce z uwagi na możliwość bezgotówkowej naprawy. Auto zostało oddane w ustalonym terminie. Trzy miesiące później zostawiłem samochód do konserwacji podwozia w innym miejscu. Gdy mechanik dowiedział się ode mnie, że samochód jest po naprawie pokazał mi tylną "naprawioną" część samochodu, która była poklejona zamiast pospawana, jak było to ustalone. Korozja wyszła po 6 miesiącach od naprawy. Rzekoma gwarancja tego nie obejmowała. P. Malz stwierdził, że to nie jest nowy samochód i to nie jego wina. Ponadto niezłą sumę zainkasował od TU za tę partacką robotę. Samochód oddałem innemu balcharzowi, który za niższą kwotę zrobił to co powinien, widocznie znał się na robocie. Dwa lata i nic się nie dzieję z blacharką. Całkowity brak profezjonalizmu, zdecydowanie nie polecam zakładu na Unruga 50c
Zostaw swoją opinię o Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz