brak logo

ABEIPS

Warszawa

Opinie o ABEIPS

naomi 2014-02-09 18:46
Odradzam pracę w szefem działu książek, samolubny i niesympatyczny gość, który uważa,że tylko on ma rację, nie znosi konkurencji, jak ktoś jest mądrzejszy z większym doświadczeniem, to znajduje rozwiązanie jak go się pozbyć.We krwi ma manipulowanie pracownikami i nie tylko...Grube Guru !!
4
ktoto 2014-03-11 09:36
tak,swoich błędow nie zauważa, lub udaje,ze ich nie ma,wtedy skrupulatnie je tuszując, nie lubi krytyki, nawet tej uzasadnionej niestety. Jak ktoś się myli to podwaładny nie on.
3
sprawiedliwy 2014-03-18 09:58
Tak , to jest ktoś, kto w pierwszej kolejnosci zadba o siebie i swoje interesy.
Jak pracownik nie zna prawa pracy, to w odpowiednim momencie to wykorzysta dla swoich celów.Zwolni każdego pracownika,którego nie lubi, nie lubi bardziej kompetentnych od siebie. A jak będą zwolnienia to nie bedzie patrzył,czy bedzie to matka z małym dzieckiem czy nie, czy długoletni zasłużony pracownik. Dla niego to nie ma żadnego znaczenia.Nie ma żadnych skrupułów jeśli chodzi o swoją karierę. Liczy sie jego prestiż bycia dyrektorkiem na ciepłej posadce. O bardzo niskim morale, bez sumienia. Jego pasją podobno to obliczenia w excelu, czyli manipulowanie liczbami i odczytywanie tych liczb na swoją korzyść oczywiście. Obłudny typ.
Wydawałoby sie,że taki słodki uprzejmy grubasek, nic mylnego wyrachowany i dwulicowy czlowiek. Niebiezpieczny.......
3
nggro 2016-04-29 16:07
Nie na wszystkie stanowiska @rechot w tej firmie przyjmują pracowników, którzy nie posiadają doświadczenia, w niektórych przypadkach oprócz wykształcenia wyższego musisz posiadać przynajmniej te 3 lata doświadczenia
Zostaw swoją opinię o ABEIPS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABEIPS