MPL POWER ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rybnik

Opinie o MPL POWER ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Robert 2012-01-17 18:12:35
Mogę tylko polecić MPL Power Elektro czy też FDS System bo w zasadzie to to samo a róznica polega na pieczątkach bo ludzie ci sami
Przepracowałem tam aż dwa dni i w tym czasie rozmawiałem o zatrudnieniu tylko z kierownikiem i od czasu do czasu pojawił się jakiś pionek który mnie wypytywał o moją kariere zawodową zNie licz na to że porozmawiasz z jakimś szefem a tym barzdiej o pieniądzach Pracownicy są nawet ok pracujesz za najmniejszą krajową 1000zł na miesiąc a robisz jak w akordzie gdzie normalny pracownik w normalnej firmie dostaje za swoją prace 3000zł
Podsumowując przez 8 godzin [usunięte przez moderatora] za grosze jak turek w niemczech chociaż tam turek za tą pracę by dostał 1000 euro na miesiąc
Zostaw swoją opinię o MPL POWER ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPL POWER ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ